Kategoriler
Papaz Büyüsü

Evli Çiftleri Ayırma Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Birbirini seven insanları ya da evli kişileri birbirinden ayırmak için havas ilmi üzerinde şeytani çalışmalar adıyla bilinen birtakım işlemler vardır. Bunların başında da evli çiftleri ayıran büyüler adıyla anlatılan ve özel meziyetler gerektiren vefkler gelir.

Hazırlanan bu özel vefkler çeşitli diller ile beyan edilmiş komutlar içerdiği gibi aynı zamanda kişinin özel bilgilerini de kapsayan detaylar içermektedir. Bu diller genel olarak İbranice ve Suryanice olur. Bazen medyumların arapça olarak yazdıklarına da şahit olabilirsiniz.

Evli çiftleri ayırmanın yegane yolu onların evine ve özel alanlarına erişebilecek kadar yakın olmak ya da yakın olan birinden yardım almaktır. Bu yüzden özel hayatımızı şekillendirirken kesinlikle çok temkinli olmalıyız. Bu minvalde evimize girip çıkan herkesin ne denli güvenilir olduğu konusu da oldukça önem arz etmektedir.

  • Tecrübelerimiz gösteriyor ki arkadaş kisvesi altında yaklaşıp hayatları berbat eden insanlar vardır. Evinizin bir köşesine bu ayırma vefklerine hazırlatıp koyulması, önünün alınamayacağı kötü sonuçlar doğuracaktır. Genel olarak zaten evli çiftleri ayırmak mutlaka evlerinde özel alanlara ulaşmak suretiyle gerçekleşmektedir.

Evli Çiftlerin Ayıran Vefkler

Başlangıçta özel bilgilerin toplanması süreci oluşturulur ve iki insan arasındaki en önemli durumlar tespit edilir. Bu durumların içinde ne kadar zamandır evli oldukları, çocuk durumu, cinsel hayatları, iş ve ekonomik düzeyleri hatta hobilerine varana kadar bilgileri içeriyor olması gerekir. Aynı zamanda özel durumlar için de farklı bilgiler talep edilebilir. Medyum hocalar bunların bir araya hangi şekillerde toplanacağını ayrıntılarıyla anlatırlar. Bu sayede de işlemi yapabilmek adına tüm koşullar oluşturulmuş olur.

Evli Çiftleri Ayırma Vefki
  • Bu işlemler genel olarak kıskançlık ve haset sahibi insanların talepleri olarak görmek mümkündür. Bazen farklı gerekçeleri de olabilen insanlar tarafından yoğun istek görür. Ayrıca aşk üçgeni içine düşmüş bir üçüncü şahıs ya da sevdiğini başkasına kaptırmış hissi ile hareket eden hırslı bir birey de yine bu etkileri ortaya çıkarmak için çeşitli girişimlerde bulunabilir.
  • Özel olarak herkesin özel bir gerekçesi olsa da şeytani işlemler dinen yasaklanmıştır. Hiçbir gerekçe bu vebali almanızı aklayamayacağı için bilhassa uzak durulması gereken işlemlerden biri olarak aktarılır. Eğer inançlı biri iseniz bu işlemler külliyen yasaktır!

Kadim büyü kitapları ayrımları yapılırken özellikle bu tarzda insanların hayatlarına zarar veren ve aile bütünlüğünü derinden yaralayan işlemler ekseriyetle ele alınır. Bunların içinde cadıların ve ruhunu şeytana satmış insanların çalışmalar yaptıkları bilinir. Her türlü necis ortamı kendilerine sağlamış ve artık yüzünün rabbiyesi silinmiş insanlar bu eylemleri gerçekleştirirler. Kara büyülerin ve papaz büyüsü işleminin şeytani etkileri bu sayede ortaya çıkmaktadır.

Evli Çiftleri İçin Ayırma Büyüleri Nasıl Hazırlanıyor

Kişinin inanç durumuna bakmasızın sürekli olarak bu gibi komutları yerine getiren varlıklar ile iletişim içinde olan insanlar, bir süre sonra lanetlenmektedir. Bu yüzden bu tarz işlemlerin bir parçası olmadan önce bu gibi etkenleri de değerlendirmek de fayda görülmektedir.

  • Vefk ve muska yazabilen hocaların genel özelliklerini merak ediyorsanız BURADAN ilgili makalemize bakabilirsiniz…

Ayırma Büyülerinin Evli Çiftlere Etkisi

Elbette tüm bu ayrıntılardan sonra yine de meraklısı için işlemin içeriği hakkında bilgi verebiliriz. Ayırma büyüleri zaten apayrı bir başlık olarak kendine yer bulan bir çalışma bütünüdür. Bunun evli çiftler üzerindeki etkisi de aslında diğer bireyler üzerindeki etkisi ile aynıdır.

Etkiler genel olara şu şekilde ortaya çıkmaktadır: Yoğun kavgaların başladığı, aradaki aşkın yerini bir anda nefrete bıraktığı ve çoluk çocuk durumunu gözün görmez olduğu, kişinin kötü alışkanlıklar edinebildiği ve psikolojik olarak çöküntüye uğradığı durumlar ortaya çıkacaktır.

Sevgi ve Aşkı Bitiren Ayırma Vefkleri

Kısa süreler içinde psikolojik ve fiziksel şiddet başgösterecek olup aynı zamanda bir yıkım gerçekleşecektir. Bu durum bir tarafın daha bağlı olması durumunda duygusal çöküntülere kadar uzanabilir. Sonrasında da boşanma gibi tamamen bağların koptuğu durumlar hedeflenir. Ayrıca bu boşanma süreçlerinin çok can yakıcı olabildiği de daha önce tecrübe edilen vak’alarca görünmüştür.

Evli insanlar kendileri üzerinde bu tarz işlemlerin etkilerini ancak ciddi derecede bakım yeteneğine sahip medyumlara yaptıracakları bakımlar sayesinde öğrenebilirler. Eğer bir ayırma büyüsü vefki etkisi altında iseniz er ya da geç emeline ulaşabilecek çok güçlü dünya dışı enerji varlıkların da tesiri altındasınız demektir. Bunlar genel olarak lanetlenmiş bedenlerin sahip olduğu cinler olacaktır.  Her ne kadar insani olarak eleştirip etik olarak yargılasak da bu varlıkların güçleri tartışılmaz derecede yüksektir.

  • Bu cinleri her zaman “şer” durumları gerçekleştirmek için eğitmiş olan medyumlar söz konusu durumlar oluşunca, sizin de tüm düzeninizi bozmak için komutlar vereceklerdir. Bu komutları kusursuzca yerine getirdikleri ve insanların hayatlarını alt üst ettikleri de bilinir.

Boşanmaya Kadar Varan Ayırma Büyüsü Sonuçları

Bu işlemler sonucunda söz konusu varlıklar iki insan arasındaki tüm duygusal ve fiziksel bağı koparmak adına var gücü ile çalışacaklardır. Bu sayede en kısa zamanda sonucun onların lehine kişilerinse aleyhine sonuçlanması en büyük olasılıktır.

Ayırma Tılsımları İçin Örnekler

Gece gündüz bu varlıkların yönetimini yapan ve bu amaç doğrultusunda çalışmalarını sürdüren hocalar da tüm bu hak ve vebal ihtimallerine rağmen dur durak bilmeden işleme devam etmektedirler.

Bunu bozmanın ve karşı gelmenin tek yolu rahmani bir çalışma ile ya öncesinde bir koruma tılsımı oluşturmak ya da işlemin tam etkileri ortaya çıkmadan önce büyü bozabilen bir medyum hocadan tavsiyeler almak olacaktır.

Yurt dışından gelen yoğun talep üzerine oluşturulan İsviçre Medyum Yazımıza ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir