Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

Evli Çiftler İçin Muhabbet Büyüsü Çalışması

Bu dönemde dünya üzerinde evli çiftlerin arasında sorunların olması normal kabul ediliyor. Gelişen dünya düzeni ile birlikte stres yükünün artması ve insanların kendinden başka herkese ayırdığı zamanında azalması ile birlikte bu tip durumlar görülüyor. Muhabbet büyüsü gibi çalışmalar ise havas ilminin bize sunduğu adeta bir sihirli değnek gibi evlilikler ve ilişkiler üzerinde geniş bir huzurun yayılmasını sağlıyor. Her ihtimali denemiş kişiler bu işlemleri denemekten çekinmedikleri gibi, ailelerini ya da ilişkilerinin kurtulması adına ciddi bir yardım alıyor. Akabinde de mutlu bir tablo ortaya konuyor ve insanların yüzü gülüyor.

Evli Çiftler Arası Muhabbet Büyüleri

Bunun her ne kadar erkekler tarafından daha çok uygulandığı görülse de aslında kadınların da ilgisinin azaldığı durumlardan bahsetmek mümkün. Bir ilişkiden bahsediyorsak bu evlilik olsun ya da olmasın her iki taraf içinde ilgi azalma riski eşit orandadır. Bu nedenle talebin kimden geleceğini ve kimin bir an önce durumu düzeltmek adına ilk adımı atacağını bilemeyiz.

Evlilik kurumu içinde insanların davranış şekilleri zamana yenik düşüp istenmeyen durumlar yaşandığında, durumu düzeltmek adına uygulanabilecek bir takım muhabbet büyüsü adı altında işlemlerden bahsetmek mümkün olabiliyor. Bu işlemleri de halk arasında karı koca arası muhabbet büyüsü gibi söylemler ile görebiliyorsunuz. Amaç burada birbirinden uzaklaşan evli çiftlerin, hele bir de çocuk sahibi iseler daha fazla bedbaht olmadan yakınlaşmalarına olanak tanımaktır. Bu yakınlaşma bir ömür süren ve bir daha ayrılığın gündeme gelmediği kesin bir bağlama anlamına gelmelidir. Ve etkileri kalıcı olmalıdır!

Muhabbet Büyüsü Tılsımları Nasıl Hazırlanır

Aslında her zaman evli insanlar için uygulanıyor demek eksik bilgi olur. Bu durum karşısında detaylı inceleme yaptığınızda işlemlerin aslında basit bağlama tılsımlarından ibaret olduğunu görebiliyorsunuz. Basit bir bağlama muskası yapılması çoğu zaman küçük sorunların def edilmesi yönünde büyük yardımlar sağlayabiliyor. Fakat çetrefilli bir durumdan bahsediyorsak ve evlilik müessesesi derin bir yara almış hatta zor ilerliyorsa o zaman bu işlemlerin daha ağır formlarını uygulamak gerekebilir. Durum o zaman farklı bir işlem adı alır ve bu genel olarak papaz büyüsü olur. Papaz büyüsü hakkında derin bilgileri sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

Hal böyle olunca sıradan bir muhabbet büyüsü işlemi yetersiz kalır. Bu sefer işlemlerin ana başlıkları olan bağlama büyüsü ya da papaz büyüsü gibi derin yoğunluğu olan ve bir miktar insanların kişiliklerine nüfuz eden işlemlerden bahsetmek daha doğru olacaktır. O zaman da bir büyüden bahsedilir olur ve muhabbet büyüsünün o tılsım etkisi yerini farklı bir büyü işlemine bırakır. Bu durum öncesinde iyi konuşulmalı ve analiz edilmelidir.

  • Muhabbet büyüsü yaptırmak isteyenlerin bilmesi gereken bir diğer husus işlemin çiftler arasında getirdiği güzel duyguların yanı sıra çevresine karşı olan davranışlar için de olumlu gelişmelere sebep olacağıdır. Bir işte çalışan kişinin çevresindeki iş arkadaşlarından daha fazla saygı görmesini, sosyal arkadaşlık ortamlarında da daha fazla ilgi görmesini sağlayacaktır. Kısacası muhabbeti çekilir hale gelebilir ve seven-sayanların sayısı da artar. Bu tılsımın en büyük faydası da bu noktada görülmektedir. İnsanlar etrafından değer gördükçe verimi de artar ve bu durum kazancına da sirayet eder.
  • Evli çiftlerin duruma verdiği reaksiyona bir örnek olsun derseniz; Daha önce konuşamadıkları konular üzerinde bile rahatlıkla anlaşmaya varabilirler. Büyük sorunlar ortaya çıkarttığı düşünülen durumların gözlerinde küçülmesi ve çözülebilir hale gelmesi sağlanır. Bu da kısa sürede barış içinde huzurlu bir evlilik idamesi anlamına gelecektir. Evli çiftler için en güzel gelişmenin bu olduğu düşünülür.

Muhabbet Büyüsünün Yapılışı – Uygulanışı

  1. Şafak vaktinde okunacak olan Gaylani Hazretleri’nin Besleme-Salavat Duası 19 tekrar şeklinde icra edilir. Bu süreci medyum hoca size detaylarıyla aktaracaktır. En çok yardım alınan duanın bu olduğu bilinir. Salavat duası her türlü muhabbet tılsımlarının yazılışı aşamasında kullanılır. Tekrar sayıları bazen değişken olsa da genel olarak bu işlem için 19’dur.
  2. 41 kaya tuzu parçasının ayrılması da işlem için önemlidir. Bu tanelerin her birine çeşitli sureler yazılacak. Yukarıda duanın her okuma tekrarında bir tuz yüksek ateşte eritilecektir. İşlem bu şekilde ilerleme kaydedebilir. Her tekrarın belirli bir rutinde ve birbirleri ile aynı şekilde icra edilmesi işlemin sakatlanmaması açısından çok önemlidir.
  3. Duanın son 19’uncu tekrarı takribi 8’inci güne ya da 9’uncu güne denk gelir. Bu süreç dolmadan etkilerin görülmeye başlaması uygun olmaz. Ancak zaman aşımı gerçekleştiğinde kişi üzerinde muhabbet tesirleri açıkça belirmeye başlar. Zaten bunu talep eden kişinin moral olarak düzelmesi ve mutluluğunun gözle görülür hale gelmesi de en büyük işaretlerden olarak kabul edilir. Süreç bu aşamadan sonra daha kolay yönetilir ve her şey yavaş yavaş istenilen forma sokulur.
  4. Muhabbet büyüsü yapılma aşamasında bazen kişinin özel bilgilerinin de yer aldığı bir muska hazırlamak gerekebilir. Buna muhabbet büyüsü muskası denir. Bazen çiftin yattığı odaya kısa süreliğine koymak da gerekebilir. Bu durum eğer etkinin uzaktan sağlanması gerektiği durumlar söz konusu ise başvurulan bir yöntemdir. Uygulamalar ve muhabbet büyüsünün yapılış aşamaları biraz da kişinin ruh hali ve içinde bulunduğu durum ile özdeşleştirilir.

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Tutar

Belirttiğimiz gibi maksimum 10 gün içerisinde etkilerin görülebileceği bir işlem olan muhabbet tılsımı işlemleri biraz da kişinin ruh haline göre zamansal olarak farklar gösterebilir. Bu durumu detaylı olarak yapılan ön çalışma ve bakımlar ile netleştirmek daha doğru olacaktır. Ancak her zaman söylediğimiz gibi işlemin ne kadar sürede tuttuğundan ziyade size ne gibi kazanımlar getirdiği daha önemlidir. İşlemin bir miktar uzaması ya da kısalması sonucun istendiği gibi olması durumunda bir şey ifade etmeyecektir. Muhabbet muskası olarak hazırlanan yazıların mutlaka istendiği şekilde tatbik edilmesi işlemin hızına yardımcı olacak en önemli detaydır.

Muhabbet Büyüsü İşlemlerinin Etkileri Nelerdir
  • Bazı medyumların bu işlemleri aşk tılsımı çalışmaları olarak nitelendirse muhabbet büyüsü işlemi aslında özünde hiç bir uygulamaya benzemez. Çok özel sureler yazılır ve özel dualar ile desteklenir. Bu nedenle sıradan ya da büyük çaplı, fark etmeksizin hiç bir işlem ile benzer yanları yoktur. Muhabbet konusu ve bülteni havas ilminde bambaşka bir noktada incelenmiştir. Ekseriyetle evliliklerin korunması adına yapılacak olan tılsımlar bambaşka bir pencereden incelenir.

Muhabbet Büyüsü Neden Yapılmaktadır

Genel ortamı olarak evli çiftler arasındaki durumundan bahsettik. Fakat bu işlem yalnızca evli çiftler için geçerli değildir. Aynı zamanda aile büyükleri ile arada yaşanan sorunları düzeltebilir. Anne babanın henüz ergenlik çağındaki çocuklarıyla olan kopmuş durumdaki bağlarını güçlendirebilir. İş ortamında başarısız ve dışlanmış bir insanı yeniden topluma kazandıracak enerjiyi sağlayabilir. Pek çok özel kulvarda yardımcı olabilecek bir spritüel zincir oluşturabilir. Bunun gibi insanın tüm çakralarına hitap eden pek az sayıda işlem vardır. Muhabbet büyüleri kişinin özünden hareket eder ve mutlak surette başarı gelmeden etkisini yitirmez. Muhabbet büyüsü yapılış niyeti olarak bunu bildirmek en doğru ifade olacaktır.

Muhabbet Büyüsü Neden Yapılır / Sonuçları Nelerdir

Çiftler Arası Muhabbet Büyüsü Günah Mıdır

Dinimizde bu tip tılsımlar yazılması günah kabul edilmez. Her ne kadar kelime anlamı nezdinde “büyü” telaffuzu yapılsa da işlem bir büyü içeriği değildir. Tamamen dualar ve sureler ile yapılır. Ayrıca yanında küçük bir enerji çalışmasından da bahsetmek mümkündür. Bu nedenle işlemi uygulamak günaha girmek anlamına gelmez. Bilakis bir evliliğin kurtulması ya da bir insanın hayatına olumlu anlamda dokunur olmak ve ona yeni bir yaşam şansı vermek sevap niteliğindedir. Ancak izlenen yola ve uygulamaların derinliğine çok dikkat etmek lazım. Bu ilimde her şey ince bir çizgi üzerine dizilmiş durumdadır.

Muhabbet Büyüleri Kaç Günde Tutar
  • Ancak bazı durumlarda yedirme içirme büyüsü gibi işlemleri bahse konu ettiğimiz basit muhabbet tılsımları gibi göstermeye çalışan medyumlar bulabilirsiniz. Son derece yanlış ve tehlikeli bir durumdasınız demektir. Bir şeyler yedirilip içirilen her işlem büyüdür ve bizim bahsettiğimiz konular bu durumu ifade etmemektedir.
Muhabbet Büyüsü Etkileri Geçici Midir

İşlemin etkileri tatbiki medyum hocanın bahsettiği şekilde ve zamansal tüm kuramlara uyarak yapıldığı takdirde asla geçici değildir. Aksine bu işlem her geçen gün duygusal bağların artması ile daha da kuvvetli hale gelir. Öyle ki kişilerin birbirlerini ölesiye sevmeleri ve sonsuza kadar mutlu yaşamaları da işlemin getirileri olarak gösterilebilir. Belki iş yaşamı ya da sosyal yaşam gibi etkileri üzerinde geçici demek nispeten doğru olsa da evli çiftler üzerinde yapılan işlemlerin tesiri bir muska ile mühürleneceğinden asla geçici değildir. Yani muhabbet büyüsü etkileri kalıcıdır demek doğru olur.

Muhabbet Büyüsü Yapan Medyumlar Kimlerdir?
  • Muhabbet büyüsü en güçlü aşık etme ve bağlama etkilerini “bir bağlayıcı büyü etkisi” yaratmadan ortaya çıkartan yegane işlemdir. Bu yüzden değerini bilerek ve koruyarak kullanmak gerekir. Bu tarifleri verirken ya da bir medyum tarafından destek alınırken çok dikkatli olunmalıdır. Yapılacak hatalar geri dönüşü zor hasarlara yol açabilir. Bilhassa işlemlerin yapılış zamanları ve planlanan sürede sonlanması gibi detayları ekstra gözetmek, işleme uygun ve yakışır şekilde tamamlamak gerekir. Bu şekilde uygulanır ve tüm kurallara riayet edilirse istenilen noktaya kısa sürede varılması işten bile değildir.

“Evli Çiftler İçin Muhabbet Büyüsü Çalışması” için 2 yanıt

Faik hocam benimde böyle bir derdim var eşimle aram 3 senedir çok kötü, nasıl düzelecek bilmiyorum çok kötü durumdayım.

Eşiniz ile aranızda ne yaşadığınızı bilmem gerekiyor. Bir çok soru cevap yapacağız bunun için Whatsapp ile yazabilirsiniz. Daha rahat konuşabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir