Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Evin İçinde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Herkesin zaman zaman kendisine sorduğu “acaba bizim evde büyü var mıdır” sorusunu tüm detayları ile bu yazımızda size anlatmaya çalışacağız. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır ve haneye yapılan büyülerin nasıl etkilerini görebiliriz. Eve büyü yapıldıktan sonra etkileri nelerdir, evde bulunan büyüler nasıl yok edilir, eve büyü yapılmasına nasıl önlem alınır gibi en çok merak ettiğiniz soruların yanıtlarını makalemizde bulacaksınız.

Bir ailenin yaşadığı eve büyü yapılması için öncelikle gerekli koşulların oluşturulması gerekir. Bu koşullar ise hedeflenen durumun ne olacağı ve sonuçların nasıl bir beklenti ile örtüştüğü konusuna göre değişir. Büyü yaptırmak isteyen kişinin amacı ne yönde gelişme gösteriyorsa etkilerde o yöne kayacaktır. Örnek olarak düşmanı hasta etmek için yapılan büyülerden bahsediyorsak o halde tüm ev halkı sağlık sorunları yaşayabilir.

Eve Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Belirtileri Nelerdir

Yani evin içinde yaşayan insanlar için nasıl bir planlama yapıldıysa ona göre etkileşime girilir. Ancak genel bir tanıma ihtiyaç duyduğumuzda büyünün tesirli olması için mutlaka evin içine girilip çıkılıyor olması gerekir. Bu büyünün etkileri de aslında eve yabancı birinden ziyade daha oraya girip çıkabilecek kadar yakın olan birinden gelir.

Yani bir arkadaş ya da bir akraba bağı olabilecek kişiler tarafından eve büyü yapılabilir. Çünkü bir kaç özel işlemi tenziye edecek olursak genellikle evin spesifik bazı noktalarına tılsımlı malzemeler bırakılacak olup, bazı bölgelerinde de yine bir takım küçük ritüeller gerçekleştirilecektir. Bunların tümünü organize edebilmek için çoğu zaman eve bir kaç kez girmek bile gerekecektir. Bu işi de genel olarak size dost görünen ancak içinde bu durumla ile yaşayan bir insan yapabilir.

Eve Büyü Yapılırsa Neler Olur – Medyum Faik

Bu nedenle eve yapılan büyüler bir kaç gün içinde değil de daha çok bir kaç hafta içinde özel etkilerini gösterirler. Geniş bir zamana yaymak işlemin etkilerini görebilmek adına daha sağlıklı olur. Fakat baştan da belirttiğimiz gibi güdülen amaç çok önemlidir. Genellikle ev ahalisinden habersiz ve bir üçüncü şahıs tarafından eve yapılan büyü etkileri o aile bireyleri için kötü sonuçlar verir. İnsanların aile düzenini, iş yapabilme yeteneklerini ve para kazanma becerilerini yok eder.

Genellikle cinlerden yardım alınarak yapılan işlemlerde bir evi dağıtmak için yapılan büyüler söz konusu olursa da en etkili cinin İfrit olduğu bilinir. Elzer kavmine bağlı olarak medyumların sıklıkla iletişim kurduğu İfrit çok güçlü doğa üstü güçleri olan bir varlıktır. Amaç kimseyi korkutmak olmasa da etkileri karşısında ürpermemek mümkün olamaz. Bu yüzden eve yapılan olan büyünün özellikle yapım aşamasında amatör kişilerin işlemin yapıldığı yerden uzak olması ve güvenli bir yerde olmaları gerekir. Genellikle İfrit’in ilk teması ve son anı çok tehlikeli olur. Bu nedenle bir çok medyum bu süreci kontrol etmekte zorlanır. Tecrübeli kişiler bu işlemleri daha kolay yaparlar. Zaten bu kadar ağır ve şeytani işlemleri ortaya çıkarabilmek için de artık bir şeytan kadar acımasız ve gözü kara olmak gerekir. Ruhunu şeytana satmış medyumlar için her türlü ölümcül etkisi olan kara büyüler bile herhangi bir vicdani rahatsızlığa sebep olmaz.

Evdeki Büyünün Etkileri Nelerdir

Evdeki Büyü Nasıl Bulunur – Nasıl Anlaşılır

Evdeki büyüyü bulma konusunda ilk önce belirtileri saptamak gerekir. Hangi belirtilerden yola çıkıldığı nasıl bir büyünün yapıldığını göstereceği gibi detaylı bakımlar ile birlikte yerini de görmenizi sağlar. Bir çok işlemde evin içine muska gizlenir. Ayrıca iğne saklamak, köşe başlarında hayvan idrarları koymak, vefk ve tılsım gibi yıkıcı etkileri olabilecek ilmi malzemeleri de yine evin en ücra köşelerine saklamak, zift dökmek, boya veya domuz yağı sürmek de sık karşılaşılan bir durumlardandır.

 • Domuz yağı büyüsü konusunu yazımıza göz atarak ayrıca inceleyebilirsiniz. En etkili bilgileri dilediğiniz her zaman sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Medyum Faik hoca sürekli olarak güncel bilgiler sizinle paylaşmaya devam edecektir.

Bu yüzden aslında evde büyü olduğunu anlamanın yolları, aile içinde neler yaşandığı ya da bireysel olarak bir kişiden bahsediyorsak, kendisinin ne gibi etkiler gördüğü ile ilgilidir.

Evde yaşayan insanların üzerinde görülen etkileri de tek tek incelemek gerekir. Bir eve büyü yapılınca ne olur diye soracak olursanız bir kişi değil genelde evin içinde yaşayan ve aralarında kan bağı olan herkes etkilenir. Bu nedenle de kötü ve şeytani enerji bir silsile yolu izlermişçesine tüm ailenin üzerine kara bulut gibi çöker. Bir hoca bu işlemi bozmak için teşebbüs içine girmedikçe bozulması mümkün olamaz. Zamanla yıkım daha da acı bir hal alabilir. Tüm bunları zamanında gözlemlemek ve önlem almak da yine bir o kadar önemli bir konudur.

Eve Yapılan Büyü Nasıl Etki Gösterir

Evde Büyü Olmasının Belirtileri Nelerdir

///// Genel olarak bahsettiğimiz üçüncü şahsın aileyi tanıması ve bir düşmanlık durumu söz konusu olabilir. En çok düşmanlık getiren duygular tahmin edeceğiniz üzere haset, kıskançlık ve kindir. Bunların sonucunda intikam duygusu pekişir ve kişi artık gözleri kararmış bir şekilde her türlü koşul ve imkanları ile saldırıya geçer. Bu süreçte size dost görünebilir. Ancak ne var ki gerçek, bir süre sonra ortaya çıkacaktır. Şimdi evde büyü olduğundan şüphe etmemize neden olabilecek bir kaç olaydan bahsedebiliriz.

 1. Herşey güzel giderken ve herhangi bir problem yokken evli çiftler arasında yaşanan ve bir türlü önü alınamayan büyük kavgalar,
 2. Ekonomik durumun bir anda kötüye gitmesi ve beraberinde evde huzursuzluğun ortaya çıkması,
 3. Ergenlik çağındaki çocukların sebepsiz yere şiddete yönelmesi, küçük bebek varsa sürekli ağlaması,
 4. Evdeki yaşlılarda bir anda ortaya çıkabilecek kalıcı fiziksel rahatsızlıklar,
 5. Sebebi tıp bilimi ile anlaşılamayan ve bir türlü teşhis konulamayan psikolojik problemler,
 6. Evin bireylerinden bir veya bir kaçının karakterlerinde görülen büyük değişiklikler,
 7. Evde yaşayanlardan birinin cinsel olarak bağlanması ya da ağız dil kilitlenmesi gibi bir anda görülen keskin sıkıntılar yaşaması,
 8. Aile içinde kimsenin hevesinin kalmaması ve bedbaht bir pasif enerjinin aile içinde hüküm sürmesi,
 9. Görülen sürekli kabuslar ve uyku bozuklukları,
 10. Sinirsel olarak büyük bir travmanın yaşanması ve stres yüzünden oluşan deri hastalıkları,
 11. Tüm aile bireylerinde gelişen sürekli sessizlik ve ağız miskinlik,
 12. Aynı evi paylaşan kişilerin üzerinde bir ağırlık hissetmesi ve bir türlü bu ağırlıktan kurtulamaması,
 13. Sürekli uyku halinde olunması ve bir türlü kafanın yastıktan kalkmaması,
 14. Evcil hayvan varsa davranışlarında gözle görülür farklar oluşması,
 15. Gelen giden konuk sayısında büyük düşüş ve sosyal ortamların sür’atle asosyal hale gelmesi,
 16. Yakın akrabalar ile iletişimin kopması, evin hızlı bir şekilde tüm toplumsal yaşamdan izole hale gelmesi, aile içi şiddetin görülebilmesi,

Bu ve buna benzer bir çok konu üzerinde belirti gösteren ve eve yapılan büyüler konusunda şüphe duymak için aslına bakarsanız yolunda gitmeyen her türlü durum sayılabilir.

Havas ilminde eve yapılan büyülerin tesirleri

En küçük etkiden en büyüğüne kadar bir sıkıntı varsa bakım yaptırmak ve neler olup bittiğini öğrenmeye çalışmak evin içinde yaşayan ya da o aileyi yakın olan bir dost ya da akrabanın sorumluluğundadır. Aksi halde bir aileye yapılan büyünün etkilerinde kurtulmak imkansız olur. Bu gibi şeytani tılsımların etkileri genel olarak verdiği hasarları onarmanıza imkan tanımaz ve uzun süre sorun oluşturmaya devam eder. Kısacası ailenin hayatını karartır ve sürekli kayıplar verdirir.

 • Ezoterik ve pagan öğretilerinde ayrıca eski kadim büyü kitaplarını incelediğinizde bu gibi bir kaç kişiyi etkisi altına alan tılsımların tarihte kendisine geniş yer bulduğunu görebilirsiniz. Zira eskiden toplu yaşayan insanları, kabileleri ve yine büyük kişi sayısına sahip aileleri bu gibi yöntemlerle zarara uğratmak için uygulandığı açıkça görülmektedir. Günümüzde biraz daha modernize edilmiş ve artan imkanlar sayesinde verilen zararlar da arttırılmış durumdadır.

Eve Yapılan Büyüden Kurtulmanın Yolları

Eğer bahse konu etkiler görüldü ve bir şekilde bu durumun üstesinden gelmek için adımlar atılmaya başlandı ise o halde yapılacak ilk şey ev için bir su ve duru-görü bakım yapılmasıdır. Eğer bir cin kavminden destek alınarak işlem gerçekleşmişse o halde karşı bir grup oluşturmak gerekir. Medyumların sık sık yardım aldıkları ve manevi davetleri ile öne çıkardıkları hüddamlar aracılığıyla bu büyülerin yerleri bulunmalı, gerekirse evin içinde bir keşif yapılmalıdır. Bulunan her büyüden sonra bir miktar düzelme görülecektir. Eve yapılan büyünün bozulması nasıl olur diye merak ediyorsanız buna cevap zamanla olur…

Haneye Yapılan Büyülerin Yıkıcı Etkileri Hakkında

Zaman içinde ve 1 aylık bir süreçte tam temizliğin yapılması hedeflenir. Tabi ki yapılan büyünün türüne, evin içinde bulunan büyü malzemelerinin ne kadarının temizlendiğine ve kişilerin ne kadar yoğun etki altında olduklarına göre de değişkenlik gösterecektir.

Aşağıdaki durumlarda sürecin bir miktar daha uzaması normal kabul edilir…

 1. Evin içinde hiç bir aile bireyinin bulunmak istememesi, derin bir kasvet ve kötü enerjinin kişiler üzerinde etkili olması,
 2. Evin içinde geçirilen zaman zarfında sıkıcı ve bunaltıcı bir havaya kapılmak, sürekli dışarı çıkma isteği yaşayan aile bireylerinin olması,
 3. Gelen misafirin çok kısa bir süre sonra gitmek istemesi ve bir sebep belirtmeksizin sizinle iletişimi kesmesi,
 4. Baskın etkilerin oluştuğu anlarda evdeki yaşlıların kulaklarında ağır işitme sorunları ve orta yaş gurubunda ise ruhsal ağırlık hissi,
 5. Evin içindeki eşyaların yer değiştirmesi, kaybolması,
 6. Evli eşlerin arasında cinsel hayatın tamamen sona ermesi ve bu konuda yaşanan büyük isteksizlik,
 7. Çocuklara karşı ilgi ve alakanın azalması ve şiddet meydana gelmesi,

Saydığımız belirtilerin içinde de yine eve yapılmış olan büyünün etkileri konusunda çok yoğun bir oluşumdan bahsetmek gerekir. Bu da eve yapılan büyünün bozulması süresini uzatacak anlamına rahatlıkla gelecektir.

Evdeki Büyü Nasıl Belirtiler Gösterir, Nasıl Anlarız

Evimde Büyü Buldum – Evde Bulunan Muskayı Ne Yapayım

Genel sorulardan olan ve insanların zaman zaman hiç bir etki ya da belirti görmeye başlamadan önce şans eseri bu malzemeleri evlerinde bulduklarını duyarız. Burada bulunan muska, tılsım, arapça yazılı kağıtlar (ya da farklı dillerde), bir takım eve ait olmayan sembol eşyalar (davut yıldızı, haç vb.) pis kokulu sarmal halini almış bir takım maddeler, hayvansal gıdalar (kokmuş ya da çürümüş et parçaları) kağıda sarılı halde bulunan saman kağıtlar, boya, çeşitli yağlar ve zift gibi anormal malzemeler, hatta hayvan kanına ya da boynuzuna varan tuhaf malzemeleri insanlar evlerinde zaman zaman bulabilmektedir.

Bu gibi durumlarda yapılması gereken ilk şey bir medyuma ulaşıp bulduğunuz malzemenin orada neden bulunduğunu öğrenmenizdir. Genel olarak bu durum size veya evinize hatta ailenizin tüm bireyleri üzerine yapılmış bir büyüyü ifade edecektir.

Evde Büyü Buldum Ne Yapmalıyım – Evde Büyü Bozmak
 • Bazı durumlarda evin daha önceki sahiplerinden kalma etkilere ya da daha önce oturan kişiler için yapılmış büyülere de rastlanabilir. Bu durumda da evde bulunan büyüden bir an önce kurtulmak adına gereken yapılmalıdır. Hala aktif etkiye sahip büyü malzemesi tespit edilirse onun imhası biraz daha farklı bir yol izlemeyi gerektirebilir. Detaylı bilgiyi yardım alacağınız medyum hoca size aktaracaktır.
 • Evde büyü bozma konusuna kısaca değinecek olursak tabiki büyüler evde de bozulabilir. Fakat gerekli donanıma ve bilgiye işlem öncesi tam anlamıyla sahip olunması gerekir. Bu yüzden de işleyecek süreç hakkında detaylı bir bilgi almak hatta öncesinde kısa bir prova yapmak evinizde yapılan büyüyü kendi kendinize bozabilmeniz için de oldukça yardımcı olabilir.
Evde Büyü Var mı Yok mu – Evdeki Büyüyü Bulma Yöntemleri
Eve Büyü Yapma Şekilleri

En çok bahsettiğimiz evin içine bir takım materyalleri koymak suretiyle yapılan büyülerin dışında bazen de evin içine girmeye gerek kalmadan uygulanabilen işlemlerde vardır. Bu işlemler için evin bahçesi, yan komşunun dairesi ya da belirli bir mesafede gömülecek olan tılsımlardan yardım alınır. Bu detaylı bir konu olsa da ihtimal zincirinde yeri olduğunu bilmenizi isteriz.

Evdeki Büyü Aileyi Nasıl Etkileri Medyum Faik Hoca Anlatıyor
 • Tüm bunların yanında iş yerine yapılan büyüler, bir eve koku ile yapılan büyüler ve yiyeceklere yapılan büyüler ile de bir evin içinde kötü enerji yaratmak mümkün olabilir. Burada esas olan durumsa bir kişi nezdinde mi yoksa tüm ev ahalisini kapsar şekilde mi nüfuz ettiğinin ya da edeceğinin tam tespiti olmalıdır.

Yedirme içirme ile yapılan büyüler konusunda merak ettiklerini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir