Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

Evde Domuz Yağı Bulmak Ne Anlama Gelir

Evde bulduğunuz domuz yağı ya da bunların olası lekeleri bir şeylerin yolunda gitmediği ve birtakım insanlar tarafından çeşitli nedenlerle hedef alındığınızı gösteren en önemli büyü belirteci olarak görülür. Evde ya da iş yerinde bulunan domuz büyülerinin yıkıcı ve bozucu etkileri medyumlar tarafından bilinir. En çok korkulan etkilerin başında da bunlar gelir.

Genelde bir eve saklanması ile etkisini gösterdiği bilinse de bazen uzaktan da etkili sonuçlar veren büyülere de malzeme olabilmektedir. Evde domuz yağı bulmak ve bu aşamadan sonra nasıl bir yol izlenmesi gerektiği bahse konu tüm sorularınız ile birlikte yazımızda bulabileceğiniz bilgilerdir. Konu bütünlüğü olarak en çok merak edilen unsurları sizler için derledik. (Tüm makale bütününü okuduktan sonra sorularınızı için Faik hocayı dilediğiniz zaman arayabilir ve Whatsapp ile mesajlar atabilirsiniz.)

Evinde Domuz Yağı Bulanlar Ne Yapmalıdır

Öncelikle bu durum içinde gerçekten endişe ve şüphe ettiğimiz üzere tam olarak ne olduğunu anlamak için bir fotoğrafını çekip kayıt altına almak gerekir. Bir hocaya yüz yüze danışma şansınızın olmadığı durumlarda bu fotoğrafı göndererek de yardım alabilirsiniz.

Sonrasında da güvenilir bir medyuma danışmak ve fikir almak suretiyle sorular yöneltilebilir. Bu durum beraberinde başka şüpheler de getirebilir. Örneğin evinize sizden başka kimlerin girip çıktığı ya da düşmanlarınızın olup olmadığı gibi genel sorular da bu konular üzerinde kendine yer bulur. Evde domuz yağı bulmak zaten başlı başına bir sorun olduğunun yegane göstergesidir. Bu sorun ne zaman başladı ve etkiler henüz ne aşamada gerçekten ilgilenilmesi gereken şeyler bunlar olacaktır.

İlgili metinde domuz yağı büyüsü konusunda bilgi almak isteyen ve işin büyü içerdiği kısımları ve merak ettiğiniz tüm detayları ilgili başlığa tıklamak suretiyle okuyabilirsiniz.

Domuz Yağı Lekesi Nasıl Olur

Kapı aralıklarında, eşiklerinde, duvarların birleşim yerlerinde ya da bazen evin dış yüzeyinde hatta iş yerinde gizli halde sarı lekeler görüyorsanız ve bunlar çıkmıyorsa domuz yağı lekesi olabilir. Bunu anlamanın bir diğer yolu da ağır bir kokuya sahip olmasıdır. Ama bu koku lekenin bulunduğu yere göre değişkenlik göstereceği için anlamak bazen zor olabilir. Ayrıca bir detay daha var ki o da şeytani ritüellerin ortaya çıkması için bazen domuz yağının kişinin kıyafetine sürülmesi durumudur. Bu en tehlikeli formların oluşması adına bir işaret kabul edilmelidir. Kişiyi baz alan ve insanı hasta eden büyüler başlığı ile incelenen süreçler bu gibi etkiler ile başlamaktadır. O yüzden kıyafetlerimizi de sürekli kontrol etmeliyiz.

  • Domuz yağını evde ilk gördüğünüz andan itibaren eğer ki etrafınızda bu konularda bilgili birini bulamadıysanız ve yapacak çok fazla bir seçenek yok ise o halde Nas, Felak ve Ayet’el Kursi‘yi her gece yatmadan önce okumalısınız.
  • Bu koruma tılsımlarının da yoğun olarak yardım aldığı dualar işlemin etkilerini durdurmak adına çok önemli olacaktır. Bazen 33 gün içinde yalnızca bu dualar neticesinde tüm etkisini yitiren büyüler görülebilmektedir. Ancak etkili ve şeytani hazırlanan bir işlemde eğer domuz yağı evin içine konup etkisi başladı ise o halde yalnızca dualar ile hazırlamak hayli zor olacaktır.

Bir diğer değinmek istediğimiz konu “domuz yağı yapışkan mıdır” sorusu olacaktır. Bizlere de, eminim ki diğer tüm medyumlara da bu soru çokça sorulmuştur. Bir miktar yapışkansı bir kıvamı olsa da genel olarak böyledir diyemeyiz. Sarımtırak olup ağır kokuludur. Lekesi de neredeyse çıkmaz diyebileceğimiz kadar kalıcıdır.

  • Domuz islam dininde haram kabul edildiği için şeytani işlemlerin hayata geçmesi için çağrılan İfrit gibi Hristiyan cinler domuz yağı kullanılarak ikna edilirler. Bu şekilde zaman zaman dinin kabul etmediği tüm değerler kullanılarak işlemler yapılabilmektedir. Bunların başında bir takım papaz büyüleri de gelmektedir.

Sirke ile Domuz Yağından Kurtulmak

Sirke ile büyü bozmak sitemizde ayrıca bilgi alabileceğiniz son derece özel bir konudur. Ancak domuz yağı ile yapılan işlemler tek bir başlık altında toplanmadığı için, sirke bu konular üzerinde çaredir diyemeyiz.

Belki komplike bir büyü bozma fenomeni sırasında yardım alınabilen bir detay olarak karşımıza çıkabilir ancak tek başına bir şey ifade etmeyecektir. Bu yüzden kulaktan dolma ve sirkenin her derde dermanmış gibi nakledildiği bilgiler yanıltıcı olabilmektedir. Bu tür etkiler son derece sinsi hazırlanmaktadır. Bu yüzden basit nesneler kullanımı yeterli olmaz. Derin bir koruyucu ve uzaklaştırıcı tılsım hazırlanmalı ve bir süreç içerisinde kurtulma planı yapılmalıdır.

Domuz yağı ile yapılan bir büyüyü bozmak için farklı metotlar vardır. Bunların her biri kişiye özel hazırlanmalıdır ve özel olarak bir hazırlık süreci gerekir. Tüm bunların akabinde bir miktar başarı beraberinde gelebilir. Fakat yine büyüyü yapan kişinin tüm hamleleri görülmeden diğer bir ifade ile tam anlamıyla nasıl bir çalışma ile karşı karşıya olduğumuzu bilemeden işin içinden çıkmak pek de mümkün değildir.

  • Bu yüzden evde domuz yağı bulmak, domuz yağı lekesi ile karşılaşmak, bir lekenin domuz yağı olup olmadığını anlamak gibi detaylı sorular için kesinlikle bir medyum hocadan yardım alınmalı ve neden böyle bir işleme hedef olduğunuz konusunda bilgiler paylaşılmalıdır. Sürekli iletişim içinde olunan bir medyum aracılığıyla bu tip konuların üstesinden gelinebilir. Aksi takdirde en istenmeyen sonuçlar ortaya çıkacaktır.
  • Bu yağın birçok hüddam ve cin varlıkları üzerinde ikna edici özellikleri vardır. Etkili bir kullanım ile insana zarar vermeleri kolaylıkla mümkün kılınabilir. Bu yüzden birçok metnimizde sizlere aktarmaya çalıştığımız gibi havas ilminde esas olan korunmadır.
  • Başımıza bir şeyler gelmeden önce ilk endişemiz ortaya çıktığında genel bir koruma yaptırmak her kişi için şart kabul edilir. Ancak bu vesile ile psikolojik olarak rahatlama da söz konusu edilebilir. Bir de geç kalmak her türlü durumu daha da zora sokan hatalardan kabul edilir.

“Evde Domuz Yağı Bulmak Ne Anlama Gelir” için 4 yanıt

Bizde evde böyle birşey bulduk ama emin olamadık sonra annem bikaç hocaya sordu anlamış olduk. Meğersem bize büyü yapılmış babam felan hasta olmuştu bu durumdan. Sonra uzun süre uğraşıp kurtulmuştuk çok şükür

Böyle durumları nice aileler atlatabiliyor. Kurtulmuş olmanıza çok sevindim. Allah’ın izniyle koruma olarak da bir çalışma yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir