Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Eski Sevgiliyi Kapıya Köpek Eden Büyüler

Günümüz dünyasında ilişkilerin yaşanış biçimleri eski Anadolu kültüründen hayli uzak bir haldedir. Bunun sebebi modernize edildiği iddia edilen dünyanın insanlar üzerindeki yozlaşma etkisi ve toplumların tek eşlilikten uzak bir yapıya dönüştürülme çabasıdır.

Toplumun en küçük yapı taşı olan aile kurumunu da ciddi anlamda yara aldığı bu süreçte ilişkiler henüz evlilik aşamasına bile gelemeden sonlanmaktadır. Çoğu zaman bir tarafın diğerini daha çok sevdiğini de hesaba katacak olursak “bitti denince bitmiyor” denen hadiseler yaşanmaktadır.

Gideni Geri Getiren Etkili Büyüler
  • Aşkın ve sevginin bir anda silinemediği bir ortamda da insanlar aşk acısı çekmekte ve bir türlü güzel günlere dair anıları akıllarından silememektedir. Bu tip durumlar için arayış içine girmek ve bir şekilde arayı düzeltmek ihtiyacı hasıl olmaktadır. Bunun içinse seçenekler hayli sınırlıdır üstelik bu durum özel bir konudur.

Havas ilmi bu yozlaşma ile gelen, insanın değer yargılarını değiştiren ve bir şekilde aile olmanın önüne geçen engelleri ortadan kaldırma adına insan üzerinde, insanüstü etkilere sahip işlemlerin yer aldığı bir ilim dalıdır. Bir çok etkinin de bağlayıcı, kurtarıcı, dönüştürücü ve aidiyet duygularını arttırıcı etkisi vardır.

Bu tip işlemlerin uzman ellerden çıkması durumunda hayli yüz güldüren sonuçların doğacağı da bilinir. Ancak burada önemli olan en önemli ayrıntı iradeye sahip olmak ve bu etkileri havas ve ledün ilmi üzerinden harekete geçirip, kişisel çıkarlar uğruna kullanılmamasıdır. İnsan nefsi olan tehlikeli bir varlıktır bu yüzden şeytanın her daim olan vesveselerine kulak asmayıp, aklın ve Hak’kın yolundan sapmamak gerekir. Yani çok seviyor olmanız size her şeyi yapabilme hakkı vermez!

Terk Eden Eşi Geri Döndüren Tılsımlar

Bunun yerine havas ilminin gizli işlemlerini bir ailenin ve çocuklarının mağduriyetlerini gidermek, seven bir eşi ailesine ait kılmak, birbirini seven sevgilileri evlilik yoluna sokmak gibi daha devinimsel durumlar karşısında kullanmak uygun görülür. Ancak yine bugün geldiğimiz noktada şahsi çıkarlar ve menfaat duygusu pek çok medyum için de öne çıkmış durumdadır. Bu nedenle rahmani işlemlerden daha fazla olmak üzere insanlar üzerinde fiziksek ve ruhsal bakımdan çöküntüler oluşturan zor ve tehlikeli büyüler daha fazla talep görmektedir.

Eski Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

En çok tanık olunan ve talep gören işlemlerin başında adından sıkça bahsedilen eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü işlemidir. Aslında bu işlem tek bir başlık altında incelenmez. Onlarca farklı telaffuzu vardır. İnsanlar ihtiyaç duydukları durumları söz gelimi başlıklar altında incelemiş ve onlar hakkında çeşitli açıklamalar yapmışlardır. Oysa detaylı bakarsak işlemlerin büyük bir kısmının aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi en temel havas ilimlerinden parçalar içerdiğini net olarak görebilmekteyiz.

Boşanmaktan Vazgeçiren Büyüler Var Mı?
  • Eski sevgilinin size geri dönmesi için mevcut birtakım koşulların oluşmuş olması gerekir. Bunlar içinde en önemli sorular ayrıldıktan sonra ne kadar zaman geçtiği, hayatında şu anda birinin olup olmadığı, ayrılığın hangi durumlar karşısında gerçekleştiği, kişi üzerinde bir büyü etkisinin var olup olmadığı ve bahse konu kişi ile sürekli olarak bir temasın olup olmaması… (Çocuk, Aile, Nafaka durumları vs)

Bu gibi temel etkenlerin içinde oluşturulacak durum mevcut sorulara nasıl cevaplar veriyorsa ona göre bir işlem yapılacak anlamı taşır. Yani eski günlere geri dönmek ve giden sevgiliyi kapıya köpek etmek tabiri ancak bu şekilde mümkün olabilir. Bazen oldukça spesifik ve kişiye özel bazı kurallar da karşımıza çıkabilir. Bunlar daha çok bu sorularla ilgilenmek yerine ahval ve şartlar ne olursa kişinin iradesini etki altına alan işlemlerdir. Genel pencerede çoğu zaman şeytani ve ecinni işlemler olarak adından söz edilen şeyler tam da bu uygulamalardır.

Eski Sevgiliyi Geri Döndüren Büyüler Hangileridir

Dinimizce caiz olmayan ancak sık uygulandığı bilinen büyüler vardır. Bunlar herhangi bir tılsım etkisinden ziyade cinlerden yardım alınarak yapılan ve genel olarak papaz büyüsü başlığı altında incelenen büyülerdir. Ledün ilminin büyük bir sembol olduğu bu olguda, işlemler genel olarak büyük bir etki gösterir ve kişinin karakteri, dış görünümü, psikolojik dünyası ve tüm hayatını ters düz edecek kadar güçlüdür.

  • Bu tip işlemler için öncelikle şeytani büyüleri yapabiliyor olmak ve insanların hayatları üzerinde herhangi bir vebal sıkıntısı çekmeden işlem görüyor olmak gerekir. Bizlerce onaylanmasa da toplumca hayli fazla sayıda bu şekilde medyumların olduğu bilinir.

Rahmani bir medyum kadere inanır ve kader çerçevesi içinde mümkün ise o şartları zorlayarak işlemlerini ortaya çıkarmak ister. Bunun aksi ve bir anlamda zor kullanarak yapılan işlemler uzun vadede aslında kimsenin yüzünü güldürmez. Kişi eğer megaloman ve hasta ruhlu biri değilse aşık olduğu kişinin büyüler sonrasında değişecek yeni halini istemeyecektir. Sonuçta bir insanın her şeyi ile kabul gördüğü durumdur aşk. Bunca farklı özellik katılıp, temel karakteri maniple edilmiş kişiler ile yaşanacak bir şey kalır mı hükmü siz verirsiniz artık! Fakat bizim bu tezimizi çürüten farklı vakalarda görülmüyor değildir. İnsanların her türlüsü ve her arzu içinde olanı var demek ile yetinebiliriz.

Büyülerin En Temel Amaçları Neler Olmaktadır

Ayrılan Eşin Kapıya Köpek Gibi Bağlanması

Aslında anlatımlarımızın dışına çıkan bir konu değildir. Aynı şey arada nikah olması durumu içinde bu başlığı alabilir. Eşin terk etmesinden sonra ortaya çıkan mağduriyetler genel olarak kadın tarafta daha fazladır. Bilhassa Anadolu’da kadınların ekonomik olarak özgür olmadıklarını biliyoruz. Bu yüzden de birçoğu evlilikleri süresince erkeğin eline bakmaktadır.

Olası bir ayrılık sonucu hele bir de çocuklar varsa kadın büyük bir sorun yaşamakta ve çareyi havas ilminden anlayan hocaların kapılarını aşındırmakta bulur. Bu tabi ki doğru insanı bulana kadar sürebileceği gibi bir kaç hatalı deneme sonrası bir daha eskisi gibi mutlu bir aile olamayacağını anlayıp vazgeçmesi ile de sonuçlanabilir. Bu kısımda bir miktar eğitimli davranmak ve araştırma yapmak oldukça önemli bir detayı oluşturacaktır. Gelişigüzel ve özellikle internet gibi bilgi kirliliğinin hat safhada olduğu yerlerde edinilen bilgilere güven sağlamadan önce iyice düşünmek gerekir.

Boşanmış Eşi Yeniden Evliliğe İkna Eden Büyüler Var Mı?
  • Ayrılan kocayı eve bağlamak, boşanmış eşi eve geri döndürmek gibi bir farklı soru kalıplarının internet ortamında en çok aranan büyü etkileri olduğunu biliyoruz. Fakat ilim insanı olarak bizlerin esas derdi bunların sanal ortamlarda sonuca ulaştırılması yerine yüz yüze görüşme esası ile medyum kişilerin kendinden sorulmasıdır.
  • Birçok işlem için ayrıntıları internet ortamında vermek doğru değildir. Zaten gerçek medyumların da sitelerinde öyle çok ayrıntı göremezsiniz. Bilirler ki bu bilgiler her zaman aklı başında insanların eline geçmeyecek. Bu yüzden risk almazlar. Ancak bunu suistimal etmeye çalışan ve onlarca yalan yanlış bilgiyi internet gibi umuma açık ortamlarda paylaşan kişiler vardır.
  • Daha trajik olan ise birçoğunun yanlış bilgiler olmasına rağmen insanların bu bilgilere itimat etmesi ve inanmasıdır. Herhangi bir sorgu olmadan biat edilince de sonuçlar genel olarak istendiği gibi olmamaktadır. Adı kötü olan çoğu zaman ne yazık ki gerçekliği kanıtlanmış olan gizli ilimlerdir.

Kendi kendimizi anlatımlarımız ile tekrara düşürmemek için sizlere sitemiz üzerinde yer alan ve arayış içinde olduğunuz, bir kısmını bu yazımız içinde paylaştığımız başlıkların temel işlemleri olan işlemleri öneriyoruz.

En Etkili Geri Getirme Tılsımları – Havas İlminin Detayları
  • Bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü işlemleri ile ilgili olası tüm ayrıntıları barındıran işlemleri sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz. Yani burada söylemek istediğimiz şu anki kullanılan başlıklar ve söz gelimi giden eşi geri getirme dediğinizde bunun ayrı ve farklı bir işlem olmadığıdır. Her işlem gibi o da size özel olarak yukarıda adı verilen işlemler içinden seçilecek hamleler ile yapılacaktır.
  • Genel olarak tüm işlemler aynı temel üzerinden uygulanır. Yalnızca kişiye özel olarak yeniden hazırlık aşaması kurgulanır ve etkiler yine kişinin durumuna göre planlanır.
  • Detaylı olarak önerdiğimiz makalelerimizi okuduğunuzda çok daha iyi bir bilgi birikimi edinmiş olacaksınız. (Yazılarımız ana başlıklar üzerine tıkladığınızda otomatik yönlendirileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Yalnızca yukarıdaki boyalı başlıkların üzerine tıklamanız yeterlidir.)
Giden Eşin Eve Dönmesini Sağlayan Büyüler

/// Havas, Ledün, Cin ve Hüddam ve tüm Gizli ilimler konusunda merak ettiğiniz sorularınızı Faik hocaya dilediğiniz her vakitte ulaştırabilirsiniz.

/// Bunu sitemiz üzerinden yorum yaparak ya da sayfaların sol alt kısmında bulunan Whatsapp ikonu üzerinden sağlayabilirsiniz.

/// En doğru ve kişiye özel bilgileri hocamızın uyguladığı özel ve ücretsiz bakımlar ile edinebilirsiniz. Bu sayede her zaman dediğimiz gibi kendi yol haritanızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir