Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Eski Eş ile Yeniden Evlenmek İçin Büyü – Dua

Zaman zaman evliliklerin sona ermesinin akabinde eşlerden birinin bu durumdan rahatsız olma ihtimali hasıl olur. Bazense hiç istemeyerek ayrılma talebini kabul etmek durumunda kalan kişiler de olabilir. Ayrılık ile beraber genel olarak kadınların zorluklar çektikleri ve özellikle çocuk sahibi iseler daha büyük streslere girdikleri görülebilir.

Medyumların kapısı çok defa bu gibi nedenler ile çalınır. Fakat ayrılan eş ile yeniden evlenmek konusunda birtakım özel kriterler vardır ve sıradan bağlama büyüsü eylemleri bu kriterleri tam anlamıyla karşılamayabilir. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse eski eş ile ayrıldıktan sonra arada geçen zamanın çok uzun olması ve araya başka ilişkilerin girmiş olması bu ihtimali imkansız hale getirebilir. Bu yüzden işlem öncesi ana bakımlar çok dikkatli yapılmalı ve sürecin hangi dualar ve yöntemler ile ortaya çıkacağı iyi tasarlanmalıdır.

Ayrılmış, Eski eş ile Yeniden Barıştıran Tılsımlar

Aslında literatürde bitmiş bir ilişkinin yeniden eşelenmesi konusuna birçok sorunun olabileceğinden bahsedilir. Havas ilmi genel olarak bitmiş ilişkileri canlandırma konusunda işlemler teklif ederken, biten evlilikler konusunda ise bir adım geride durmaktadır. Aslında bu durum ilmi işleyen medyumun fikirleri ile de harmanlanır. Kimisi bu duruma sıcak bakar kimisi ise bakmaz.

Hayatta her zaman öne doğru hareket etmek ve ileri bakmak gerektiği söylenir. Ama bunu söyleyenlerin çoğuna baktığınızda yaşamdan birçok duyguyu henüz tatmamış olduklarını görebilirsiniz. Bazen eskiden yakaladığımız bir mutluluğu yeniden yakalamak için bir ömür zayi edilse de sonuç alınamayabilir. Bir güzel an için bir ömür verilir gibi sözler de zaten bu durumları aktarmak için kullanılmıştır. Bu güzel duyguları hele ki bir de çocuk sahibi olunmuş şekilde tatmış kişiler eski eşlerine ve eski aile düzenlerine özlem duyabilirler bu çok normal bir hadisedir.

Bu nedenle çeşitli sebeplerden elimizden kayan bir ilişkiyi neden geri kazanmayalım. Bunun için de tabi ki alternatif yöntemler ve gerekirse birtakım tılsım çalışmalarına bile değinmek gerekebilir. Zaten bu yazının anlam bütünlüğü de tam olarak bu zaruriyetin oluşması durumunda yapabileceklerinizi aktarmaktadır.

Eski Eş ile Barışma Duası

Bu şekilde aktarılan duaların bir önemi yoktur. Tam olarak bu konuya ilişkin bir duadan söz etmek yanlış olur. Dualar ancak belirli durumlara uygun olarak birleştirilebilir ve uygulanır. Hele ki bir tılsım çalışması ve bir ritüel inşa ediliyorsa o vakit bunun içinde geçecek tüm sözler öncesinde bir filtreden geçirilir. Bu bağlamda uygulanır. Medyum hocalar bu ilmi yapan kişilerdir ve özellikle havas ilminde bağlayıcı tesirleri olan, unutan kişiye unuttuğunu hatırlatan etkilere sahip çok sayıda dua vardır. Ancak bunlar bu anlatımda yer verdiğimiz gibi basit değildir. Bu nedenle internetteki bilgi kirliliğinin içinde bu gibi yanlış anlaşılmalara düşmemek önemlidir.

Eski Eşin Geri Gelmesi İçin Tılsımlar
  • Bir evlilik sona ermişse ve bu durumdan rahatsız olan bir taraf var ise bu konuların öncesinde çok ciddi bir şekilde masaya yatırılması gerekir. Evlilik neden bitti, çocuk çocuk durumu, maddi imkanlar ve karşılıklı hali hazırda sevgi kaldı mı gibi sorular gidilecek yönü tayin etmek konusunda en büyük yardımcılar olacaktır.
  • Medyumlar özel durumları analiz ederken birçok farklı kritere de daha önem verirler. Bunları talep eden ve durumunu danışan kişiler daha çok yüz yüze görüşmeler neticesinde öğreneceklerdir.

İnternette bizlerinde şahit olduğu birçok sitede eşleri barıştıran dualar, eski eşin geri dönmesi için dua gibi başlıklar açılıyor. Bunların hiç birine tamah etmeyiniz. Dua zaten özgürce edilir. Allah ile kul arasındadır ve bunun için hangi talebiniz var ise onu zaten kendi üslubunuzla duanızın sonrasında aktarabilirsiniz. Ancak bu başlıklar için oluşturulmuş özel dualar diye bir kavram yoktur. Özel işlemler vardır onların da detaylarını zaten size aktarıyoruz.

24 saatte etki eden Barışma Büyüsü

Bu etkiden bahsedecek olursak ki bizlere en çok sorulan sorulardan biri olarak öne çıkmaktadır. Birtakım 24 saatte ya da 48 saatte etki eden tılsımlar vardır. Bunlar için yoğun bir çalışma sergileyen medyumlar sonunda başarılı sonuçlar alabilmektedir. Fakat yazımızın başında da belirttiğimiz gibi durumun buna uygunluğu iyi tespit edilmeli ve ona göre adımlar atılmalıdır. Sadece zamandan tasarruf etmek için tercih edilmesi başarılı bir sonuca ulaşılacak anlamına gelmez.

Ayrılmış Eşin Yeniden Aşka Düşmesini Sağlayan Tılsımlar

Barışma tılsımlarında Ya Vedüd esmasından bahsetmek doğru olur. Bilindiği gibi samimiyeti, sevgiyi ve merhameti tanımlayan bu esmanın kullanıldığı birçok barıştırma büyüsü işlemlerinde etki almak daha büyük olasılıktır. Havas ve ledün ilmi uzmanı bir medyum ile süreç birlikte yürütülürse ise eski eş ile yeniden evlenmek için büyü soran birinin taleplerine karşılık verilmiş olabilir. Farklı esmaların ya da duaların birleşimi de yine kişinin özeline göre değişkenlik gösterir.

Özel Dualar ile Eski Eşleri Barıştırmak

Aslında bu özel dualardan kasıt ise tamamen kişiye özel hazırlanan işlemleri kapsayacaktır. Bahsedilen dualar oldukça yüksek enerji frekansları içerdiği için uzakta yaşayan birinden bile bahsediyor olsak etki etmesi zor olmayacaktır. Kişinin niyetleri önemlidir ve tabi ki metotlara riayet etmesi de önemlidir. Tüm bunlar bir araya getirildiğinde evlilik sona erse bile iki insan arasında yeni bir elektriklenmelerin olması son derece muhtemel hale gelir. Detaylar iyi tespit edilir ve kişilerin yıldız haritaları iyi analiz edilirse iki kişiyi bir araya getirmek bu gibi çalışmalar ile kolaylaşır. Bu noktadan sonra çalışmanın en zor kısmı geri döndürmek başarılı olsa bile aynı karakterde ve kişilikte kalınmasını sağlamaktır. Medyum hocaların en çok zorlandıkları kısım tam olarak da bu noktadır.

Ayrılan Eşi Geri Döndüren İşlemler
  • Bazen medyumların dine yakınlık durumlarına göre çeşitli surelerden yardım almak istedikleri ve danışanlarına bu dualar ile hazırladıkları rahmani çalışmaları önerdikleri de görülebilir.
  • Bu durum yanlış bir yol demek değildir ancak her işlem bu yöntemlerle hayata geçecek anlamına da gelmez. Tüm bunları çok iyi tespit etmek ve bir insan ile yeniden evlenmek çabası içine girecekseniz uzman bir medyumdan yardım almak gerekecektir.
  • Bağlama büyüsünün tüm formlarını içeren ve tıklanma rekorları kıran yazımıza ise buradan ulaşabilirsiniz. Bakınız Bağlama Büyüsü

“Eski Eş ile Yeniden Evlenmek İçin Büyü – Dua” için 2 yanıt

Bende eski eşimle barışmak istiyom, çoluk cocuk ortada kaldık hocam. Başka bir kadına gitti ve kaç yere baktırdım büyü diyorlar.
Bir de siz baksanız kırmasanız şu kardeşinizi, ama verecek hiç param yok maddi gücüm sıfır

Maddiyatın bir önemi yok Gülümser kardeşim. Ben elimden geleni yaparım.
Telefon ile bana ulaşabilirsiniz detayları bir görüşelim bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir