Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Eşek Dili Büyüsü

Bu işlem için genel olarak dil bağlama büyüsü algısı yaratılsa da bu durumun yanı sıra bir olgu içinde kesinlikle şanssızlığı yaratmak üzerine kurgulandığı da bilinir. Eşek dili büyüsü büyük şanssızlık ve kısmetsizliği beraberinde taşıyan bir şeytani büyü tılsımıdır. Bu tılsım yazıldıktan sonra kişinin hayatında büyük değişikler olur.

Buna örnek vermek gerekirse bir insanın iyi bir işe girmemesi üzerine bir eşek dili büyüsü yapılırsa kişinin bir iş üzerinde sıtkı sadakat etmesi mümkün olamaz. Sık sık işten çıkarılır ya da hep bir aksilik başında dolanır. Ya da kişi asla iş bulamaz. Bu da bir seçenektir.

Eşek Dili Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bir kişinin asla evlenmemesi için işlem yaparsanız asla evlenemez. Hem basiret bağlamak hem de dil bağlamak adına kullanılan en eski yöntemlerden biridir. Eşek dili büyüsü yaparken iki yöntem vardır. Biri canlı eşeği zapt etmek suretiyle sahibinden de izin alınarak diline bu terkip yazılır. Bu yazılar üzerinde kişi ile ilgili özel bilgiler bilhassa anne ismi geçecektir. Bu nedenle işlemi özel bilgilerine ulaşma şansı olan kişilerin yapabileceğini unutmamak gerekir.

İkinci yöntemde ise ölmüş eşeğin dili alınmak suretiyle farklı bir terkip yine dilin üzerine yazılır. Aslında bunlar uygulama içi hedeflenen konuma göre değişiklik gösteren yöntemlerdir. Bu bahsettiğimiz iki form kişinin arzu ettiği duruma göre değişir.

Ayrıca bu eşek dilinin yanında onlarca farklı malzemeye de ihtiyaç duyulur. Bu nedenle yalnızca eşek dili üzerine yazmak suretiyle ve anlık olarak gerçekleştirildiği iddia edilen tüm bağlama ritüelleri kısa süre içinde açılacak ve düğüm çözülecektir. Eşek dili büyüsünün sonuçlarını ve getirileri kalıcı kılmak ve bir ömre yaymak için işlemi de zamana yaymak ve 1 hafta gibi zamanı bu işlem için ayırmak şarttır.

Eşek Dili Büyüsü Bir Kara Büyü Çeşididir

Eşek dili büyüsünü hangi amaç için kullanılacaksa o amaca yönelik bir ön hazırlık süreci geçilir. Bu zaman zarfında kişi tekelinde toplanması gereken bilgiler toplanır ve bir fotoğrafına erişim sağlanır.

Akabinde de işlemin başlaması ve yönetilmesi söz konusu olacaktır. Bu da bir takım bakımlar yapmak suretiyle duruma hakim olmanın beraberinde ortaya çıkacaktır. Eşek dili büyüsünde yapılacak olan rutin bakımların önemi büyüktür. Hatta çok önerilmese de bazı medyumlar bu işlemden önce yıldızname bakımları da yapmaktadır.

  • Eşek dilinin eşine yedirme ya da kocasına eşek dili yedirerek bağlama büyüsü yapmak gibi kavramlar gerçeği yansıtmamaktadır. Burada bir yedirme içirme işlemi söz konusu değildir. Herhangi bir kaynakta buna benzer bilgi görmeniz durumunda itibar etmemenizi öneririz.
  • İşlem eşek dili üzerine yazılan tılsımlar suretiyle yapılabilirken aynı zamanda bir eşek dilini bir yere gömmek suretiyle de yapılabilir. Bu uygulama döngüyü başlatmak ve enerjiyi ortaya çıkarmak için kuluçka dönemini başlatır.
  • İşlemin ayrıntıları da oldukça yoğundur ve takribi 7 günlük bir sürece denk gelecektir. Bu süreç boyunca kişinin sürekli olarak boy abdestli bir şekilde gezmesi, cinsel ilişkiye girmemesi, hayvan eti yememesi ve her akşam belirli bir saatte verilen duaları okuması gerekir. Ancak bu şekilde işlemin tam ritüelleri gerçekleştirilmiş olur.

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Yapılır

Yapılma şekli ve yöntemler biraz daha öznel olmak ile birlikte asla evde ve amatör ortamlarda denenmemesi gereken bir işlem olarak bilinmesi gerekir. Uygulamaların saatlere ve dakikalara indirilmiş halde dikkat isteyen birtakım özel ve hassas içerikleri vardır. Bu yüzden dakik olunması ve her şeyi bırakıp yapılan işleme odaklanılması şarttır. Bu süreçte medyum şahıs kesinlikle tüm işlerini bir kenara bırakıp işlem için tüm gayretini vermeli ve yüksek bir odaklanma sağlamalıdır. Hedef hangi oluşumları hayata geçirmek üzerine kurulduysa o minvalde yoğun bir enerji oluşturulması gerekir. Aynı zamanda belirli kavimlerden çağrılacak ihtiyaç durumunda özellikle bakımlar yapılırken cinlerin yönetilmesi oldukça zorlu bir periyot oluşturacaktır.

Eşek Dili Büyüsünün Nedenleri Nelerdir
  • Aynı ev içinde yaşayan birinin dilini eşek dili büyüsü yaparak bağlamak için “Kefh Suresi“nden faydalanıldığı bilinir. Fakat bu işlemde duanın bütünü değil bir kısmı kullanılır. Bu nedenle tekrar belirtmekte fayda var ki kulaktan dolma bilgiler ile bu işleme kalkışmış oldukça yanlış bir davranış olacaktır.

Dili ya da basireti bağlanmış kişinin kontrolünün sürekli olarak aynı kişide olması da işlem içi uygulamalar ile sağlanmaktadır. Bu konu üzerinde de özel vefk yazımı ve tılsımların hapsedilmesi periyotları yer alır. Bunlar 7 günlük işlem sürecinde halledilecek olup mütemadiyen kişiye işlem içinde özel bilgiler aktarılacaktır.

İkinci hafta ise sonuçları görme ve kuluçkanın son yedi günlük süresini kapsar. Bu zaman zarfında tüm etkiler açıkça görülür. Bu etki altına girmiş kişinin fiziksel değişimi de son derece açık ve görünür hale hale gelir.

Eşek Dili Büyüsü Sonuçları Eşek Dili Nasıl Bozulur

Eşek Dili Büyüsü Etkileri

Zaman zaman aldatılan eşler için uygun görülse ve uygulansa aslında şikayeti bu yönde olan insanlar için çok daha farklı çalışmalar mevcuttur. Sonuçta bağlama büyüsü denince akla ilk önce bu işlem gelmez. Havas ilminde yüzlerce seçenekten birini yine aynı ilmin hocası size sunabilmelidir. Her ortamda aynı işlemlerde faydalanmak o işlem içindeki etkileri en aza indirmek anlamına gelir. Ayrıca eşek dili büyüsü için oldukça zahmet gerektiğinden yalnızca bu konunun içeriğine haiz olan ve fayda görülebilecek durumlar için planlanmalıdır. Aksi durum zaman kaybı anlamına gelir ve insanların zamanları kıymetlidir.

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Bozulur

İşlemin bozulması için bir kaç yöntemden bahsetmek mümkündür. Ancak öncesinde bu işlemin gömüldüğü ya da saklandığı yerin neresi olduğuna bakmak gerekir. Özel bakımlar özellikle “remil bakımları” aracılığıyla bazı cin kavimlerinden yardım alınarak yer tespiti yaptırılır.

Eşek dilinin gömüldüğü yerin etrafına işaret konarak bir ateş yakılması gerekir. Bu şekilde ortada bulunan tılsımın etkisini de yakılmış olur. Eşek dili bozma ritüelinin yanı sıra bir de özel büyü bozan dualar yazılır. Bunlar Nas Suresi, Felak Suresi başta olmak üzere bazı farklı dillerde ki dualardır.

Bozulma aşaması 3 gün kadar sürse de bu süreçte yoğun bakımlar yapmak durumunda olan ve işlemin kişi üzerindeki etkilerinin yanı sıra yerinin de bulunması için çok yoğun çalışacak olan medyum, bu söz konusu 3 günü çoğu zaman uyumadan geçirmek durumunda kalabilir. Bu nedenle herkes için böyle bir yükün altına girmeyi birçok medyum kabul etmemektedir.

  • Eğer bir insanın şansını kapatmak ve kilitlemek için yapıldıysa o zaman da farklı ve kişisel formlar yapılacak olan özel olarak bir çalışma gerçekleştirilecektir. Detayları da işlem için endişe ve şüphe duyduğunuzda güvenilir bir medyum aracılığıyla öğrenmeniz mümkün olabilir. Bir çok farklı formda uygulanabildiği görülen bu işlem oldukça özel ilgi ile bozulabilmektedir.

Eşek dili büyüsü bozma aşamasında bazı yanlış kelimelerin kullanıldığını da biliyoruz. Bunların başında en büyük yapılan yanlış bu işlemin adının kocayı eşek etme büyüsü sanılmasıdır.

Ayrıca bu işleme deve dili büyüsü veya kocanın ağzını dilini bağlamak için büyü gibi yakıştırmalarda yapılmaktadır. Ancak işin aslını yukarıda detaylı olarak sizlerle paylaştık.

Farklı işlem içerikleri ve havas ilmine dair kafanıza takılan tüm soruları hocamızdan detaylı olarak alabilir ve kendisine dilediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir