Kategoriler
Aşk Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü konusunda birbirinden farklı bilgiler bulabilir ve zaman zaman birbirinden ayrı düşünce şeklini ifade eden beyanlara da tanık olabilirsiniz. Ancak genel başlık olarak düşündüğünüzde ermeni büyüleri bir barıştırma işlemi olarak bilinir. Metotlar ve yaklaşım biçimleri birbirinden ayrı olsa da özellikle daha önceden aralarında aşk duygusu pekişmiş, bir ilişki yaşamış kişilerin arasında çekim gücünü arttırmak üzerine bu işlem uygulanabilmektedir.

Burada önemli olan detay ise daha önce yaşanmış bir geçmişten bahsetmiyorsak ermeni büyüsü yerine farklı işlemlerin gündeme gelebileceği olacaktır! Ermeni büyüsü yapılış kıstasları gereği oldukça özel bir çalışmadır ve şartlar bu işleme yüzde yüz uymuyorsa seçilmez. Yerine farklı seçenekler değerlendirilir. Anlaşılması bu kadar basit olan işlem için ikinci bir önemli ve belirtilmesi gereken konu vardır.

Ermeni Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

O da şudur: Ermeni büyüsünü yalnızca Hristiyan ve Ermeni olan kişiler yapabilir şeklinde bir algı yaygındır. Yanlış bir bilgi olmak ile beraber havas ilminde ve gizli ilimler bünyesinde saklı olan her kadim işlemi, bu konuda belirli bir yetkinliğe erişmiş herkes yapabilir.

İşlemler oldukça kişisel bir durumdur ve alınan eğitime, edinilen tecrübeyle ilişkilendirilir. Hayatının belirli bir dönemini bu işlemler üzerinde geçiren kişiler için her işlem yapılabilirdir. Tek özel durum kişiler üzerinde etkili bakımlar yapabilmek ve işlemin boşa gitmemesi, arzu edilen tesirlerin temin edilmesi anlamında yeterli bir öngörüye sahip olmaktır. Bu yetiye sahip her medyum hoca ermeni büyüsü nasıl yapılır konusunda size yardımcı olabilecektir.

 • Tariflere detaylı olarak inceleme yaptığınızda erkek fesi kullanılarak yapılan ermeni büyüsünden, şeytanı çağırarak yapılana kadar ifadeler bulabilirsiniz. Ancak bunların çoğu işlemin tam ifadesini barındırmamakla beraber şeytani ritüeller kullanılması anlamına geliyor. Bu sebeple de bizler yazımızda rahmani yöntemler eşliğinde ermeni büyüsünü nasıl yapabilirsiniz bu konu üzerinden anlatıma devam ediyoruz.

Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü için öncelikle tekrar barışması istenen kişilerin özel bilgileri işlem öncesi alınması gerekir. Bilgiler genel olarak anne isimleri, doğum tarihleri, baba isimleri ve birer adet fotoğraf bulunabilirse birer özel eşyaları olarak tanımlanır. (Özel durumlar için bu malzemeler değişebilir) Sonrasında büyükçe ayarlanmış defne yapraklarının üzerine bu isimler yazılır. Yazılan isimler için safran mürekkebi kullanılır. Ayrıca bu yazma işlemi 3 gün 3 geceyi alır. Her harf için ayrı bir dua seçilecek ve bir döngü oluşturulacaktır.

Ermeni Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bu süreçler işlemin genel alacak zamanı içinde belirleneceği için bir kaç gün eksilip azalabilir de. Sonrasında yazılan isimlerin içine taş şeklindeki kaya tuzlarından bir girizgah yapılır. Sonrasında hepsi saman kağıda sarılıp işlemin kuluçka süresi için beklemeye alınır. Bir hafta boyunca oluşturulan bu “yalancı tılsımın” üzerine okumalar yapılır. Buna yalancı denmesinin sebebi tam bir hafta sonra defne yapraklarının yakılarak ortaya çıkacak olan gerçek tılsımın esas etkiyi verecek olmasındandır. Yakma işlemi ile açığa çıkan etkiyi yine yakılan malzemenin küllerinden oluşturulacak muska ile hapsedebilir hale getirmek gerekir gerekir. Yazımın sonuna doğru bahsedeceğimiz etkiyi hapsetmek mefhumu ancak bu şekilde vuku bulabilir ve kalıcı olur.

 • 1 hafta daha beklendikten sonra ermeni büyüsü gerçek tesirlerini ortaya çıkaracaktır. Bu son hafta içinde etki etmesi için bazı hüddamlara da seslenme aşaması geçilecek olup, işlem için kişiler üzerinde tam bir tesir yaratılması sağlanacaktır.
 • Ayrılan insanların tekrardan içine kor aşkın düşmesini ve hatta rüyalarına varana kadar ilgili kişiyi düşünebilmesini ancak güçlü bir aşk hüddamı sağlayacaktır.
 • Yapılan tüm bu detaylı işlemlerin amacı bunu başarabilmektedir. Ayrıca toplamda 2 ya da 3 haftalık bir sürecin genel anlamda ermeni büyüsü içini yeterli olacağı, sonrasında da çiftler arasında yakınlaşmanın gerçekleşeceği bilinir. Süreç içinde de medyum ile sürekli temas halinde olmak ve aktardığı kurallar uygun hareket etmek gerekecektir.
Ermeni Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Bazı küçük kırgınlıkların düzelmesi için daha kısa süreli ermeni büyüsü yapanlar da olabilir. Aslında burada maksat tam anlamıyla bahsettiğimiz işlemi yapmak değildir. Küçük nüansları içinden seçip alarak işleme farklı bir isim takmak gibi düşünebilirsiniz. Bazen basit küslükler için tılsım hazırlamak ya da küsleri kısa süre önce yaşanan bu etkiden kurtarmak adına celbler yazmak gibi işlemler içinde bu hamlelere yakın şeylerin yapıldığını görebilirsiniz. Burada özel teknikler devreye girer ve yapılan şeyler bir havas ilmi başlığı altında incelenmez.

Ermeni Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Ermeni Büyüsü Etkileri

İşlemin aslında genel anlamda etkilerini yazmıştık. Fakat daha detaylı olarak kişisel bazda merak edilen etkiler hayli fazla olduğu için maddeler halinde açıklamak daha doğru olabilir. Zira bu büyünün sonuna gelindiğinde işlemin üzerinde etki ettiği kişiler büyük ölçüde değişmiş olacaklardır.

 1. Büyünün etkisine giren kişide birdenbire gelişen eski sevgiliye ya da eski eşe dönme arzusu belirecektir. Yakın çevresine ve ailesine durup dururken sürekli olarak aynı şeylerden bahsetmeye başlayacak ve adım adım barışmanın adımlarını atmaya yeltenecektir.
 2. Süreç başladığında geçici olarak fiziksel etkilerin de baş göstereceği hesaba katılır. Bunun içinde en önemli olan baş ağrıları, uykusuzluk, karabasan hatta bir son hafta içinde kişinin evde gece halüsinasyonları görmesi de mümkün olabilir. Bu sürecin iyi gittiğine işarettir.
 3. Azalan bağlılık ve aidiyet duygusunun birkaç gün içinde yeniden büyük bir şekilde alevlendiğini de net olarak görebilirsiniz.
 4. Bu işlem “döngüsel duygular” içeren bir tılsımdan bahseder. Gizli ilimlerde aşk büyüsü işlemlerinde çokça adından bahsedilen bu yaptırımın içinde aynı etkilerin iki kişi arasında süregelmesi kastedilir. Yani eşlerden birine ne olursa diğer gün diğerine de olacak anlamı taşır. Bu vesile ile etkiler karşılıklı ele alınmış ve belirginleştirilmiş olabilecektir. Ancak her iki tarafında eşit etkilenmesi söz konusu değildir. Yakın etkiyi almak yeterli olacaktır.
 5. Zaman zaman bir üçüncü kişinin (aile içi ya da dışı) araya girmesi sonucu oluşan küslük, ayrılık ya da nefret etme gibi durumlar bile ermeni büyüsünün yapıcı etkisi karşısında tutunamazlar. Genel anlamda önünde hiç bir engeli tanımayan bu hüddam etkileri yeterli zaman zarfında kuluçka edilmeli ve iyi bir yönlendirme sürecine tabi tutulmalıdır.
 6. Ermeni büyüleri uzaktan yapılmaz diye bir kaide yoktur ama yüz yüze inşa edilmesi her zaman uzman medyumların birinci tercihi olmaktadır. Uzaktan yapılan işlemlerde mental bir kopukluk ve tam hakimiyet kuramamak gibi handikaplar mevcut olabilir.
 7. Ermeni büyüsünde amaç aşk, bağlılık, ihtiras, tutku ve sadakat gibi temel bağlayıcı ve körükleyici hislerin tekrardan ve kalıcı olarak ortaya çıkmasını sağlamak olur.
 8. Ermeni büyüsü yapmadan önce etkileri test etmek adına bakımlar yaparken kesinlikle çiftlerin ayrılma sebeplerinin bir büyüden ötürü olmadığından emin olmak gerekir. Aksi durumda işlem önce mevcut büyünün bozulmasına müteakip başlatılabilir.
 9. Yoğun istek alan ve işleme de oldukça benzerlik gösteren çingene büyüsü konusundaki yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Ermeni Büyüsü Belirtilerini Görmek

Belirtileri görmek için baştan beri belirttiğimiz “sabırlı olmak” kavramına tabi olunmalıdır. Asla kolay ve çabuk etki görmek adına aceleci davranılmamalıdır. Bu işlem içinde belirtiler ikinci hatta üçüncü haftadan sonra ortaya çıkacaktır. Ancak bazen elde edilen ve işlem için kullanılacak olan Hüddamın özellikleri de bu süreci yönetmek adına önemlidir. Çünkü etkisi güçlü olan enerji varlıkların süreçleri kısaltabildiği daha zayıf tesirli olanların ise bir miktar uzatabildiği gizli ilimlerin içinde yer alan önemli bir bilgidir. Yardımcı olacak varlığın bu anlamdaki hareketleri önceden bilinmez.

Ermeni Büyüsü Çok Etkili Bir Barıştırma Büyüsüdür

Bu sebeple söz konusu olan ermeni büyüsünde belirtiler konusunu iyi değerlendirmek ve medyumun söylediği konulara riayet etmek hayli önemlidir. Sonrasında sonuç iyi yapılmış bir işlem sonrası büyük olasılık ile istendiği gibi olacaktır.

 • Konu ile ilgili en büyük ayrıntılardan biri de ermeni büyüsünün etkilerinin ve gösterdiği sonuç belirtilerinin kalıcı kılınmasıdır. Ancak bu şekilde etkili işlemlerden sonra yapılan koruma tılsımları işlemi kalıcı kılabilir.
 • Barışmanın ve arada oluşan yeni durumun getirisi olan pek çok olumlu hislerin şaşar ve beşer hale dönüşmemesi adına tecrübeli medyumlar birer koruma tılsımı yazarlar. Bunu da genel olarak profesyonel saklama alanlarında yani kendi bünyelerinde muhafaza ederler. Başka bir kişinin sıradan bir ev ortamın ya da iş yeri ortamında böyle bir tılsımı saklaması işlemlerin bozulması ya da sır olmaktan çıkması adına risk oluşturacaktır. Bu yüzden işlem sonunda medyumun insiyatifine güvenmek olumlu bir yaklaşım olur.
 • Ermeni büyüsü yapan medyum hocaların ya da ermeni büyüsü yaptıranların yorumlarına baktığınızda göreceğiniz en temel detay ise söz konusu malzemelerin temelini oluşturan defne yaprağından bahsetmesidir.
 • Bu bağlamda da defne yaprağının insanların üzerindeki kötü enerjiyi iyiye çevirmesi ve hangi ortamda uygulanırsa oradaki pasif enerji varlıklarına def’ine yol açacağı da bilinir.
 • Küslük ve ayrılık durumunda çiftlerin gireceği negatif ruh halini de tersine çevirmek bağlamında, etki eden diğer malzemeler ile birleşen tılsım son derece iyi sonuçlar vermekte ve genel anlamda her türden insan üzerinde yüz güldüren sonu beraberinde getirmektedir.
 • Ermeni büyüsü gibi Süryani Büyüsü de çok merak edilmektedir. Başlık üzerine tıklayarak o konu hakkında da en geniş bilgi platformuna erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir