Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir

Erkeklik bağlama büyüsü işlemleri tahmin edebileceğiniz üzere yetişkin bir erkeğin cinsel yönden tüm hormonsal durumunu bozmaya yönelik bir çalışmadır. Kişinin sedanter hayatını berbat eden ve tüm denge-düzenin bozan bir işlemdir. Bu yüzden havas ilminde şeytani olarak ele alınan çalışmayı yapan da yaptıran da büyük bir vebal altına girmiş olur. Bu konuda çok sayıda soruların internet ortamında sorulduğunu biliyoruz. En açık ifadeler ile merak edenler için erkekliği bağlayan büyülerin nasıl hayata geçtiğini sizler için buradan aktaracağız.

Aslında bu işlem bir saldırı niteliğindedir. Amaç erkeğin tüm cinsel dürtülerini ortadan kaldırmaktır. Bu durum bazen farklı amaçlara da gebe olabilir. Cinsel isteğin tek bir kişiye ait olmasını sağlamak hedef alınacağı gibi, mevcut cinsel isteğin tamemen silinmesi de mümkün olabilir. Bu gibi durumlarda erkek derin bir mutsuzluğa ve önemli ölçüde zarar görebileceği psikolojik buhrana girebilir. Bu yüzden de genellikle kadınların intikam duygularıyla bu işlemi talep ettikleri bilinir. Ya da artık düşmanlaşmış hisleri olan ve kocasına karşı her türlü yaptırım kararını almış kadınların bu girişimlerde bulunduklarını sıklıkla görebilirsiniz.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
 • Havas ilminde birtakım özel cin kavimlerinden yardım alınarak kişinin bu dürtüleri sonlandırılabildiği gibi geçici olarak durdurulabilir de. Bunlar için farklı ritüeller söz konusu olacaktır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

Genel amacı az önce anlattığımız gibi çeşitli durumları kapsayabilir. Fakat işlem özel olarak ele alınacağı için nedeni de kişisel olacaktır. Örnek vermek gerekirse eşinin sürekli başka kadınlarla görüşmesinden rahatsız olan bir kadının, bu yönde yaptırabileceği bir işlem olduğu gibi, tamamen platonik bir aşk beslediği ve karşılık bulamadığı için intikam duyguları güden bir başka kadının da başvurabileceği bir büyü yöntemidir.

Erkeğin Şehvetini Bağlama Büyüsü Etkileri

Burada esas olan kişiye yaklaşabilmek ve ona bir şeyler yedirip içirebilecek kadar sokulabilmektir. Ancak yaklaşabildiğiniz kişiler için erkeklik bağlama büyüsü söz konusu olabilir. Özel bir takım farklı durumları da birazdan anlatacak olsak da önemli ölçüde yakın temasa girebilen insanların başarabildikleri bir çalışma olarak öne çıkar.

 • Bu işlem için özel bir durumdan daha bahsetmek gerekir. Bu da bir üçüncü şahsın düzenli cinsel hayatları olan evli insanların aralarındaki bu çekimi bitirmek adına bu uygulamayı düzenlemesidir. Bu da tam anlamıyla bir kötülük amacı güder. Genel olarak böyle bir girişimde bulunacak kişinin de o aile içine girip çıkabilen biri olması gerekir.
 • Ancak özel olarak belirtmek istediğimiz ayrıntı şu ki; Uzaktan erkeklik bağlamak çok ama çok zor olsa da bu işlemleri yapabilecek medyumlarda vardır. Eğer bu kadar güçlü bir şeytani ilim sahibi insan bulunabilirse sonuçlar alınabilir. Bu kişilere örnek olarak “cadı” statüsünden kimseler gösterilebilir. Özellikle Kabala büyüsü konusunda uzmanlaşmış kimseler bu tarz bağlamaları çok kolay hayata geçirebilirler. Hal böyle olursa o vakit kişiye fiziksel olarak yaklaşmaya da gerek kalmadan erkeğin tüm cinsel yönelimleri sonlandırılabilir. Bu gibi kötü kimseler ile karşılaşmak burada belirttiğimiz gibi oldukça kötü sonuçlar doğuracaktır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu uygulama gerçekten iyi bir sonuç alınmak isteniyorsa her ayın özel günlerinde planlanır. Dolunay zamanı gözetilebilir. Bazı medyum hocalar ise her ayın 11’ini yada 19’unu esas alırlar. Bazı kişiler hicri takvime göre hareket ederler. Yani zamanlamalar medyum kişilerin insiyatifinde olacaktır. Sonrasında bir takım özel malzemeler bir araya getirilecek olup belirli karışımlar elde edilecektir.

Cinselliği Bağlayan Büyüler Nelerdir

İşlemin sonucunda gelinmesi istenen doz her ne ise o ölçüde bir çalışma yapılır. Bu çalışma içinde değişkenlik gösteren hamleler görülebilir. Her biri için belirli bir zaman ayırmak ve danışan kişi ile sürekli temas halinde olmak önemlidir. Sürekli gözlem yapmak işlemin gidişatına etkisi en önemli olan davranıştır.

*** En çok merak edilen Sarımsak büyüsü ile ilgili metnimize buradan göz atabilirsiniz.

 • Amatör bir ortamda kişilerin kendi başlarına bu çalışmayı yapmaları uygun bulunmaz. İşlemin son döngüsüne girilirken bir cinden yardım alınması gerekecektir. Zaten tüm bu sürecin hayata geçmesi ancak bir cin yardımı ile gerçekleşir. Bu güçlü cinlerle temas kurabilmek içinse cin kavimlerine seslenebilmek gerekir. Ancak bu şekilde bir temastan bahsedebiliriz.
 • Söz konusu varlık cinsel dürtülere musallat edilecek ve tüm olguyu sonlandıracaktır. Bu aşamanın uzman bir kişinin elinden çıkması gerekir. Daha tehlikeli sonuçlar doğacağı gibi cinsellik bağlama büyülerinde etkiler kişinin kendisine de dönebilir. Bu tip büyük bir tehlikeden de bahsedilmesi şarttır.
 • İşlemin yapılma aşamasında ilgili erkeğe dair bir takım özel eşyalar gerekebilir. Bunlar saç kılı, sakal kılı, kıyafet, fotoğraf gibi özel ve yakınlaşarak tedarik edilecek malzemeler olacaktır. Bu malzemeler ile birlikte harmanlanacak medyum hocanın da işlemin gidişatına göre içine katacağı bir takım tılsımlı malzemeler olacaktır. Sonuç odaklı çalışılacak olup süreç içinde yönetim gösterilecektir. Aynı zamanda gidişat da dikkatle izlenecektir. Erkeğin üzerindeki her türlü günlük değişim kaydedilmelidir.
Erkeğin Cinselliğini Bağlayan Büyüler

Erkeklik Bağlama Büyüsünde Etkiler Nelerdir

 1. Erkeğin luzümsuz sinirli tavırları ve kimseye anlatamadığı bir depresif pozisyon görülebilir ve sinir şiddete meyil ettirebilir,
 2. Psikolojik derin bir travma ve anti-sosyalliğin başladığı süreçler de bu duruma dahil olabilir.
 3. Derin bir mutsuz olma ve etrafını mutsuz etme durumu başlayacaktır.
 4. Bir tıbbi yardım alma ihtiyacı hissedecektir fakat hiç bir ilaç bu büyünün etkilerini ortadan kaldıramayacaktır.
 5. Durum psikolojik dendikçe başa dönecek ve bu süreç kişinin zamanla erkeklik gururunu elinden alacak aşamaya kadar gelebilecektir.
 6. Geri dönülemez bir yola girildiği psikolojisi ile erkek çevresine ve ailesine karşı saldırgan tavırlarda gösterebilir.
 7. Etkilerin geçici olarak planlanmış olması bir süre sonra eski haline gelmesine yardımcı olmayacak, bu bir travmatik süreç olarak kişinin hayatında derin iz bırakacaktır.
 • Bu etkilerin üzerine ek kişisel bazda çok sayıda belirti sayılabilir. Fakat bunlar başlıca etkiler olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca bu işlemlerin şakaya gelir tarafları yoktur. Bir anlık sinir ile ya da bir küçük mutsuzluk, kızgınlık ile bu tip bir işlemi bir yakınınıza yapmaya karar vermek büyük bir vebal almak ve hakka girmek anlamına gelir. Bu sebeple iyi düşünmek ve bu tür şeytani işlemlerden uzak durmak gerekir!!!
 • Ayrıca bu işlemde bazı yöresel tabirleri de duyabilirsiniz. Bunlar aslında hep aynı sonucu veren işlemleri aktaran uygulamalardır. Cinsel isteksizlik yaratan büyüler, sidiklik bağlama büyüleri, erkek için şehvet bağlama büyüleri gibi tanımları da zaman zaman farklı ifadeler eşliğinde bulabilirsiniz. Ancak her birinin ortak amacı belirttiğimiz düzlemde erkeğe zarar vermektir. Evlilik hayatını bitirebilecek kadar etkili olan bu işlemler kişinin bekar olması durumunda ise tamamen özgüvenini elinden alan bir durum yaratır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar

Bu işlem 33 günlük bir çalışma olarak adından söz ettirse de süreçler üç aşağı beş yukarı kişiye göre değişir. Hedef alınan erkeğin bahse konu ritüele ne denli maruz bırakılabildiği veya kendisinin tılsımlardan ne kadar etkilendiği ile ilgili olarak süreler değişkenlik gösterecektir. Ancak maksimum bir buçuk aylık bir süreç sonuç getiren süreç olarak öne çıkmaktadır. Ne var ki işlemin esas unsuru hazırlık aşamasında mental hazırlık ve işlemin malzemelerinin tedarik aşamasadır. Ayrıca işlem yürürlüğe konduktan sonra geri dönüşü mümkün olmayacağı için çok kez düşünmek oldukça önemlidir.

Erkeklik Bağlama Büyülerinde En Önemli Noktalar
Erkekliği Bağlayan Büyü ve Evlilik

Bazı ifadelerde ve açıklamalarda bu işlem için kişilerin mutlak surette evli olması gerektiğine dem vurulmuştur. Ancak bu ifadeyi açıkça veren bir kaynak yoktur. Kişi işlem nazarında hedef alındıktan sonra medeni durumu ya da dini durumu bir öneme haiz değildir. Bu işlemde yardım alınan dünya dışı varlıkların kuvveti bu sorguların çok daha üzerinde etkileri bırakacak güçtedir. Bu nedenle de evli olması ya da olmaması işlemden etkilenmesi hususunu etkilemez!!!

 • Bu işlem için ayrıca erkeğin fotoğrafına erişim sağlanabiliyorsa özel kara ceylan derisi ve tütsülerin kullanımının olduğu da bilinir. Özel tohumların eritilmesi suretiyle oluşturulan özel bir karışımın erkeğe içirilmesi gereken durumlardan da bahsedilir. Bunun hangi sıklıkta olacağı ve ne şekilde yapılacağı da yine işlem içi bakımlar ile medyum hoca tarafından ilgili kişiye aktarılacaktır.

*** En Çok Merak Edilen Örümcek Ağı Büyüsü işlemine göz atabilirsiniz.

“Erkeklik Bağlama Büyüsü Nedir” için 4 yanıt

Hocam ben uzun süredir bu anlattığını etkilerden müzdaribim. Nasıl kurtulacağım bilemiyorum. Bana bunu kim yaptı, doktorlar çare bulamıyor. 1 senedir uykusuz geceler yaşıyorum bana bakım yapar mısınız lütfen hocam

Bu durum kendi kendine geçecek bir olay değil. Eğer söz konusu şüphelerinizde haklı iseniz derin bir çalışmaya girişmemiz gerekecektir. En kısa zamanda bana whatsapp ile ulaşmanızı rica ediyorum.

Ben bi hocaya gittim bana da bu teşhisi koydular. Uzun süredir hiç hareket yok ayrıca 3 tsne doktor gezdim. Bana yardımcı olun hocam zor durumdayım çok

Eğer bir erkeklik bağlama büyüsü yapıldıysa doktor kar etmeyecektir. Çünkü durum tıbbi değildir. Bunun için ayrıca bakımlar yapıp tespit etmek gerekiyor. Sonrasında da bir yol haritası çıkaracağız. İşlem bir ay kadar süre alacaktır ama niyetinde kurtarabilirsek ne ala.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir