Kategoriler
Papaz Büyüsü

En Kara Büyülerden Çingene Büyüsü

Bilinen ayrılık büyülerinin en belirgin özelliklere sahip olan çalışması çingene büyüsü işlemidir. Bu işlem ile oluşturulan kara büyü tılsımı birlikte olan çiftler üzerine adeta bir bulut gibi çökerek onların tüm yıldız durumlarını ve haletiruhiyelerini aşağı doğru çeker.

Bu durum beraberinde kişisel ve ruhsal enerjilerinde bozulmaya akabinde de psikolojik olarak sorunların ortaya çıkmasına sebep olur. Çingene büyüsü ile birlikte komut verilecek olan varlıklar kesinlikle bu beraberliği sonlandırmadan oradan ayrılmazlar. Bu şu demektir ki; Çingene büyüsü ayrılık büyülerinin en çarpıcı olanı ve kesin sonuç verenidir.

Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır, Etkileri Nedir

Şeytani büyü olarak adlandırılan bu uygulamayı eskiden cadıların yaptığı bilinir. Ayrıca Hint toplumundan Anadolu’ya gelen bu işlemin ilk öğretileri Çingene ırkından insanlara verilmiştir. Sonrasında bilgi yayılacak olsa da hayata geçişi ve isim alma aşaması bu şekilde gerçekleşmiştir.

Günümüzde ise havas ve ledün ilmine hakim hemen herkes bu büyüyü planlayabilmektedir. Bilgiye ulaşmak ve bu büyü işlemi içindeki detaylara erişmek artık daha kolay olduğu için sık karşılaşmak da mümkündür.

Bir paganist kültürün getirisi olarak incelenen işlemde uygulanan yöntemler oldukça ilkel ve eskidir. Ancak etkisi kusursuz olduğu için hala aynı tercih yoğunluğunu yaşamaktadır.. Bu nedenle modern dönemde bile aynı şekilde hareket edilmektedir. En ilkel metotlar genelde en etkili sonuçları verirler.

Çingene Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

/// Çok talep gören sarımsak büyüsü yazımıza göz atabilirsiniz ve kara büyülerden korunma yollarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. ///

Çingene Büyüsü Neden Yapılır

Bahsettiğimiz gibi genellikle evli yada sevgili durumunda kişilerin ayrılmalarını sağlamak adına ortaya bir sebep çıkarmak gerekir. Çünkü bilindiği gibi ortada hiç bir şey yokken yani bir vesile olmadan bu ayrılığın gerçekleşmesi mümkün olamaz.

Bu yüzden bir sebep oluşması gerekir. Çingene büyüsü bu sebebi hareketin içine dahil ettiği varlıkların yaptırımları neticesinde ortaya çıkarır. Genel olarak görülen ise “ihanettir”. Eşlerden biri müthiş bir uyarıcı etki ile eşini aldatma psikolojisine girer. Ancak bunu hareketini gizlemeyi başaramaz ve yakalanır. Bu durum yani aldatılma toplumda kesin ayrılık metotu olarak benimsendiği için genel sonuç niteliğinde karşımıza çıkar. Ancak başka şekillerde ayrılığın gerçekleştiği de görülebilmektedir. Bu durum çiftlerin içinde bulunduğu hal, aile yapısı, karakteristik durumları gibi detaylar ile ilgilidir.

İşlemin yapılış nedenini ele alacak olursak tamamen kişiye özel bir durumdur. Ancak çoğunlukla bir “çekememezlik ve haset” söz konusu olur. Bu yüzden de bir üçüncü şahıs tarafından evli çiftler ya da beraberlikleri uzunca süredir devam eden kişiler hedef alınır. Bu durumu kafasına koyan biri genel olarak aileye yakın biri olur. “Taş uzaktan gelmez” mantığı ile hareket edecek olursak çingene büyüsünü yaptıran kişiler genel olarak bu çifti en yakından tanıyan kişiler olmaktadır, tıpkı diğer ayrılık büyülerini yaptıranlar gibi…

Çingene Büyüsü Etkileri Nelerdir / Medyum Faik Hoca Aktarıyor

Ya aile içinden biri ya da eşlerden birinin daha önce ilişkisi olan bir başka kişi bu durumun muhatabı olur. Zaten o aileyi veya kişiyi tanımayan birinin bu tip işlemleri yapabilecek donanımı olamayacaktır. Her türlü büyü işleminde çok spesifik bilgiler gerekir. Bu bilgiler de ancak kişiye yaklaşabilenler neticesinde edinilir.

Çingene Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlem için farklı farklı anlatımlar bulunur ama kesin olan ayrıntıyı vermek gerekirse yılan derisi kullanımıdır. Ayrılması planlanan çiftin adı safran mürekkebi ile özel bir yılan derisine yazılır. Akabinde bir böcekten yardım alınarak İbranice bir dua yazılır. Bu böcek ölü bir böcektir ve yazının üzerinde parçalanır.

Akabinde cin kavimleri ile iletişim kurulacak olup, medyumun sesine kulak veren bir varlık için ufak bir kurban verilir. Bu kurban zannedildiği gibi bir hayvan olmak zorunda değildir. Yani büyük bir hayvan olmasa da olur. Bahsettiğimi bir küçük böcek bile bu yeri alabilirken bazen de dualar ve tılsımlı sözler kurban yerine geçer. İşlemi gerçekleştirecek olan cin bu durumu algılar. Verilen komut neticesinde harekete geçecektir.

Çingene Büyüsü Sonuçları Nelerdir

24 saatlik hazırlık sürecinin akabinde işlemin kuluçka süresi başlar ve döngüye hazır hale gelir. Her gün periyodik aralıklarla yapılacak olan özel ritüeller eşliğinde işlemin sonuçlanması aşamasına kadar sürdürülmesi gerekir. Bu sayede ayrılığın gerçekleşmesi ihtimali her geçen gün arttırılmış olur. Her ne kadar ahlaki ve etik açıdan rahat edici olsa da işlemin tekelinde ele alırsak başarılı bir sonuçtan bahsedilir.

 • Bir başka uygulanış şekli ise kişinin özel eşyalarının kullanılması neticesinde mümkün olabilir. Daha öncede aktardığımız gibi size ancak yakın kişiler özel eşyalarınızı alabilirler. Bu yüzden çingene büyüsü etkisi kesinlikle yakın çevreden gelen bir kara büyüdür diyebiliriz. Etrafınızdaki herkes ile özellikle eve girip çıkan kişiler ile ne konuşup ne yaşadığımıza her zaman dikkat etmemiz gerekir.
 • Bu anlattığımız yöntemde eşyalar da yine bir takım işlemlerden geçirilecek bir tılsım etkisi yaratılır. Eşyaların kişiselleştirilmesi ve hatta onlarla konuşulduğu bölümler bile bu büyünün içinde vardır. İşlem sonunda eşyaların bir ateşe atıldığı bilinir. Bu sayede bir döngü başlatılır. Maksat yine aynı olacaktır ve erişilen son söz konusu çiftin beraberliklerini sonlandırmaları üzerine kurulacaktır.

Her iki uygulamanın neticesinde de aynı sonu görmek mümkün olurken bazen de işlemi ortasında vazgeçmek isteyen kişiler görülmektedir. Çingene büyüsü yapılırken hiç bir pagan kültürü ritüellerinde olmadığı gibi vazgeçme lüksünüz yoktur. Kesinlikle bu işlem varlık görevini tamamlayana kadar devam edecektir. Bu yüzden başlangıçta kararlar iyi alınmalıdır ve medyuma verilecek bilgi iyi bir süzgeçten geçmiş, kararlaştırılmış olmalıdır.

Çingene Büyüsünün Diğer Etkileri

Bazı kişilerin çingene kanı ile yapıldığını iddia ettikleri bu işlemde herhangi bir kan kullanımı yoktur. Kara büyü olmasına rağmen böyle bir duruma ihtiyaç duymaması kullanım alanını sıklaştırmıştır. Bir insanın hayatını bedbaht etmek ve ona büyük sıkıntılar vermek için ayrıca kullanıldığı bilinir. Ayrıca bu işlem nazarında bez bebek büyüsüne de benzerlik göstermektedir. Aşağıdaki linkten bu benzerliğe kendinizde göz atabilirsiniz.

Çingene Büyüsü En Bilinmeyen Etkileri Nelerdir

Tıklayınız ⇒ Bez Bebek Büyüsü

Çingene Büyüsünün En Sık Görülen Belirtileri…

 1. Kişinin aile hayatını yok ederken, ruhunda da derin yaralar oluşturabilir. Geri dönülemez ve ağır şartları oluşturarak kişilerin hayatlarını karartabilir.
 2. Evliliğin veya çeşitli nitelikteki beraberliklerin bu denli hızlı sonlanması topyekün bir aile faciasına yol açabilir. Herkesin ruh hali çöküntüye uğrarken kimse olan bitene bir anlam veremez.
 3. Ticaret hayatı sona eren kişi maddi olarak büyük bir bunalıma girer. Parasızlık insanda yine büyük bir ruhsal çöküntü yaratacaktır.
 4. Kısmeti bir daha açılmamak üzere kapatabilen büyük bir etkiye sahip olan çingene büyüsü etkisi altına aldığı aileden bir çok kişiye etki edebilir. Özellikle evlilik çağındaki genç kızları evlenemez! hale getirebilir.
 5. Kişide ruhsal sorunlar ortaya çıkar. Ayrıca fiziksel olarak da ilaçların kar etmediği baş ağrıları, çeşitli fizyolojik sızılar ve uykusuzluk semptomları görülebilir. Büyük ve tüm bedeni saran ağırlık hissi ayrıca derin kabuslar da yine çingene büyüsünün getirisi olarak kabul edilir.
 6. Çingene büyüsü aşırı yalnızlığa mahkum olmuş bir bireyi yavaş yavaş ortaya çıkarması ile ünlüdür. En büyük anti-sosyal kişiyi bu işlem ile kısa süreler içinde oluşturmak mümkündür.

Çingene Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Çingene büyüsünde eylemin alacağı zaman genel bir tarif içermez ama 1 aylık bir süreç içinde etkilerin ortaya çıktığı genel olarak belirtilmektedir. Zaten genel pencereden bakarsanız işlemi kurgulayanların zamanla pek bir işi yoktur. Süreç semboliktir ve bu tip kara büyüler gecikme gösterse bile sonucu kesin olan işlemlerdir. Bunun rahatlığı ile yavaş yavaş işlemi gözlemlemek bu tip büyücüler için daha iyi bir tercih olur. Ayrıca işlem içinde olup biten her şeye nail olmak da ayrıca etkiyi arttırabilmek anlamına gelir.

Çingene Büyüsü Belirtileri Nelerdir
Neden Çingene Büyüsü Adı Verilmiştir
 • Hintli üstat medyumların tarihsel gelişim döneminde Anadolu’ya gelerek bu büyüyü önce çingene ırkına mensup kişilere öğretmiş olduklarını biliyoruz. Büyünün adı da o günden sonra bu isim ile anılmıştır.
 • Elbette her çingene bu büyüyü yapamaz. Ayrıca çingene olmayan bu büyüyü yapamaz diye de bir kaide yoktur. Ancak ismin bu şekilde kalması tarih boyunca alışılagelmiş bir durumun getirisi olmuştur.
 • Bu tarz kara büyü işlemleri yalnızca ruhani varlıklar iletişim kurabilen, ehil ve daha önce eğitim almış kimseler tarafından gerçekleştirilir.
Çingene Büyüsü Nasıl Bozulur

İnsanın hayatını alt üst eden ve tüm aile, ticari ve sosyal durumunu kötüye sürükleyen bu işlemi bozmanın yolları elbette vardır. Bambaşka bir takım işlemler ile söz konusu kötü durum tersine çevrilebilir. Bunların olabilmesi içinse uzman olan ayrıca rahmani çalışmalar gösteren bir medyumdan yardım almak gerekir.

Çingene büyülerinin yıkıcı etkisinden ancak olaya hakim bir hoca ile kurtulabilirsiniz. Pek çok insan bu tespiti yaptırma aşamasında tıkanıp kalmış, maruz kaldığı işlemin adını bile henüz bilmez hale gelmiştir. Her şeyden önce tespitlerin doğru yapılmaz çok önemlidir.

 • Faik Hocanın Soru – Cevap – Yorumları sayfası konu bütünlüğünü oluşturmanız açısından fayda sağlayacaktır. Tıklayarak okuyabilir ve sizlerde objektif yorumlarınızı yapabilirsiniz.

“En Kara Büyülerden Çingene Büyüsü” için 2 yanıt

Bizim eve çingene büyüsü yapılmış diyorlar hocam. Bizim köyden bi hoca geldi böyle söyledi ama ben çözemem dedi. Bir sürü de sorun yasıyoz bununla mı ilgili bülmiyorum bana yardımcı olun ne olur

Çingene büyüleri metinde de anlattığımız gibi kolay kolay karşılaşabileceğimiz bir büyü değil. Ama yine de bakım yapmakta fayda var tabi ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir