Kategoriler
Aşk Büyüsü

Düşmanı Hasta Eden Büyüler

Düşmanı hasta etmek için bir büyü arayan insan sayısı son zamanlar haddinden fazla arttı. Fiziksel olarak elinden bir şey gelmeyen insanların bunu uzaktan ve sıfır risk ile halletme telaşları çoğu zaman geri tepse de düşmanı hasta eden büyüler adı altında uygulanan işlemlerin olduğu bir gerçektir. Bu büyüler ile insanları mağdur eden ve kötü durumlara sürükleyen medyumlar da vardır.

Düşmanı Hasta Eden Şeytani Büyüler

Bizler bu büyülerin bir çoğunun şeytani formlarda hazırlanan işlemler olduğunu biliyoruz. Bir insanı hasta etmenin tek yolu başına bir cin musallat etmek ve onu günden güne hem bedenen hem de ruhen eritmektir. Bu durum da ancak bir kara büyü yaparak gerçekleştirilebilir. Çeşitli ritüeller ve çalışmalar bu tesirleri yaratabilir.

Etik manada bu işlemin durumu tartışılır olsa da bir çok insan tarafından uygulandığı bilinir. Hatta talepler öylesine anormal hale gelmiş durumdadır ki bazı insanlar ölüm büyüsü talep edecek kadar hırs ve kin ile dolmuş durumdadır. Nefsine hakim olamayan ve ihtiras yüklü ruhlar, önüne çıkan herkesi yerle bir etmek istemekte ve bunun içinde şeytanlık ile örtülmüş medyumları kullanmaktadırlar. Her medyum insanın iyiliğine çalışmaz. Bu ek bilgiyi de aktarmak faydalıdır.

Birini Hasta Etmek İçin Büyüler – Medyum Faik Hoca

İnsanoğlunun en büyük mücadelesi kendi nefsi ile verdiği mücadeledir. Bu konuda ne kadar zayıf bir varlık olduğunu da aç kalırken bile ne kadar zorlandığınızı düşünerek algılayabilirsiniz. Bir açlığa bile bu kadar dayanmakta zorlanan insanlar gördükleri haksızlık (ya da kendine göre haksızlık) durumlarında da sabırlı olamazlar. 

Bu bağlamda da birine zarar verme güdüsüne ancak yara alan biri için geçerli gibi görünse de bunu çoğu zaman istediğini alamayan kişilerin planladığını hırslı bir içgüdü olarak karşımıza çıkar. Yani ortada bir “kısasa kısas” durumu yoktur. Bu tamamen hırs dolu duygular ile yaşanan bir süreci işaret eder. Böyle durumlarda zaten aklı başında tüm medyumlar işlemde uzak duracaktır. Ancak bahsettiğimi gibi bu işleri alan ve insani duyguları hiç önemsemeyen medyumlar da oldukça fazla sayıdadır.

Söz konusu medyumlar olarak bir takım insanların yüksek meblağlar talep etmek suretiyle bu şekilde düşmanı hasta eden büyüler adı altında işlemler planladığını da bilinir. Çok zaman önce ruhunu şeytana satmış kişilerin bu gibi işlemleri rahatlıkla inşa edebildikleri ve zarar gören kişinin adına hüküm vermeyi kendilerin hak gördükleri bilinir. Uzak durulması elzem olan bu durum karşısında hele bir de dahil olmak büyük veballer altına girmeye eş değerdir. Bunu göz önünde bulundurmak şarttır ve önemlidir.

Düşmanı Yatağa Düşüren Büyüler

Düşmanı Hasta Eden Büyüler Nelerdir

Aslında anlatmaya çalıştığımız gibi bu işlem bahse konu başlık altında incelenen tek bir uygulama değildir. Söz konusu eylem bazen bir mum büyüsü olabilir. Bazen adet kanı büyüsü ya da sabun büyüsü de bu işlem hedefinde uygulanır. Kişinin hangi büyü işleminin şeytani uygulamaları ile daha kötü duruma düşeceğine bu işlemi tasarlayan medyumlar baştan yapacakları bakımlar neticesinde zaten erişebileceklerdir.

Hasta Eden Büyülerin Zararları Neler Olabilir

Bu işlemi yapmayı kabul etmiş bir medyum her şeyi hesaplayarak bir planlama yapar. Bu aşamadan sonra söz konusu büyünün kuluçka süreleri ve ritüelleri konuşulmaya başlanır. İşlemin nasıl cereyan edeceği ve ne gibi sonuçlar vereceği de yine yapım tarzına ve uygulanan kişiye bağlı olarak değişir. Birini hasta etmek yapılan büyüler yaptıran ve yapan insan için ebedi cehennem anlamı taşır. Bunu bilerek hareket etmek ve dinden çıkmamak adına uzak durmak gerekir. Ancak toplumda inançsız ve herhangi bir dine bağlı olmayan o kadar çok insan var ki bunların önüne geçmek mümkün değildir.

Birini Hasta Eden – Acı Çektiren Büyüler Nelerdir
  • Bu büyüler beraberinde fiziksel hastalıklar dışında bazı olumsuz koşullarda oluştururlar. Örneğin bir kişiye yapılan kötü büyülerin neticesinde tüm işleri raydan çıkabilir, maddi olarak çok büyük kayıplar yaşayabilir. Sosyal çevresinden dışlanabilir ve aile tarafından sürekli eleştirilip, hor görülebilir.
  • Kişi eski ortamlarında kendine yer bulamadığı gibi her geçen gün psikolojik anlamda daha derin yaralar alır. Bu gibi işlemlerin sonuçları bazen daha da ileri gidebilir ve Allah göstermesin insanların intihar etmesine kadar varabilir. Bu nedenle bu tür eylemlerden şiddetle uzak durulmalıdır.
  • Cinler aracılığı ile yapılacak olan kötülüklerin ayrıca bunu planlayan kişiye dönme riski de büyüktür. Zaten şeytani işlemlerin hepsine çağrılan hüddam ve cinlerin geri gönderilmesi uygulamanın en riskli dönemidir. Eğer söz konusu varlık geri dönmezse talep eden kişinin de hayatını zindana çevirebilecek güce ve yeteneğe sahiptir. Uzak durmak en iyi seçenek olacaktır.
  • İşlemden daha sonra vazgeçme lüksü olmayabilir bu nedenle her şey en başında çok net planlanmalı ve kararlar kalıcı olarak verilmelidir.

Bu işlemler genel olarak tan vakti ve gece yarısı gibi islam dininde en ibadete kapalı zaman dilimlerinde yapılır. Çünkü bu vakitler şeytana ait zaman dilimleri olarak kabul edilir. Daha doğru ifade ile puta tapılan dinlerin ayin saatlerdir.

Hastalık Getiren Büyülerden Korunmak

Genellikle paganizmde çeşitli ritüeller ve ibadetler bu saatlerde yapılır. Her türlü sembol üzerine kurulu siyonist inançlar ve şeytani ayinlerin saatlerinde yapılan bu işlemlerden bir insana hayır gelmesi de zaten beklenemez. Şeytana tapılan her türlü inanca ait kişiler bu saatlerde ondan medet umar, hayatını ona göre yaşarlar.

Bilinmesini istediğimiz bir diğer husus ise bu tip işlemleri ve çalışmaları bir başlık altında toplamak suretiyle internette tarifler verilmiş olduğudur. Bunlar da yine hiç bir gerçekliği olmayan safsatalardır.

  • Bir A4 kağıda yazı yazarak büyü yapabildiğinizi tasvir eden paylaşımlar olabiliyor. Böyle uydurma tariflere dahil olmayacağınızı umarak her zaman bir uzman medyumdan akıl almanızı öneriyoruz. Danışmak ve has-bahal etmek konu üzerindeki yetkinliğinizi ve bilginizi arttır.

Özetle birini hasta etmek için büyü yapmak, bir insanı yatağa düşüren büyüler, düşmanı delirtme büyüsü, acı çektirme büyüsü gibi tanımların tümü bu gibi şeytani işlemleri tarif ederler. Bunlar zaman içinde mutlaka yapan kişiye de geri dönerler. Bu varlıkların özelliklerini bilmeden kullanmaya kalkanlar bedelini en ağır şekilde öderler. Bu nedenle hasta eden büyüler başlıklı her türlü uygulamadan uzak durmalıyız.

Hasta Eden Büyüler Bozulabilir mi

Aslında gerçek medyumların ilgi alanı tamamen bu durum ile ilgilidir. Havas uzmanı ve rahmani olarak çalışan bir medyum yapılan bir şeytani büyüyü bakım yaparak görebilir. Bunun ilacı nedir ve nasıl bozulur şeklinde bir yöntem belirlemelidir. En kısa sürede kişi bu etkilerden nasıl kurtulabilir bunun tartışması yapılır. Eğer mümkünse kişinin karşısına gelmesini isteyebilir. Bu tip ağır hasar bırakan büyüleri uzaktan bozmak mümkün olmayabilir. Bu nedenle iyi bir terkip süreci gerekebilir. Metotları kendine özgü olan medyumlar olsa da genel olarak birebir temas olmadan söz konusu en ağır büyüleri bozmak bir hayli zor olacaktır. Bu nedenle randevu almak suretiyle görüşme yapmak daha acil durumlar için medyumu eve çağırmak en doğru davranış olacaktır.

Bu durum da yine bahsettiğimiz gibi yapılan işleme göre değişir. “Sabun büyüsü mü yapıldı yoksa mum büyüsü mü uygulandı, ya da adı farklı olabilecek çeşitli bir şeytani işlem mi yapıldı” bunların araştırılıp bulunması gerekir. Sonrasında bir yol haritası çıkarılacak olup kişinin en kısa zamanda bu bedbaht eden etkiden sıyrılması adına işlemler yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir