Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Düğüm Büyüleri – 11 Renk İp Büyüsü Nedir

Düğüm büyüleri her zaman havas ilmi içinde en farklı konu başlıklarını beraberinde getiren işlemlerden biri olmuştur. Düğüm büyüleri ile ilgili konular genel olarak işlem için kullanılan ip renklerinin sayısı üzerinden ve kullanılan materyaller açısından farklı farklı isimler almaktadır.

Oysa tek amaç bir insanı diğer bir insana koşulsuz şartsız bağlamaktır. Yani bu işlem için genel bir bağlama büyüsü isminden bahsedilebileceği gibi, uzun soluklu işlem etkilerini oluşturmak açısından da aşk büyüsü şeklinde nitelendirebilir.

Düğüm Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Düğüm büyüsü yapılan bir kişi etkilerin başladığı andan itibaren bağlandığı kişinin dışında biri ile olamaz. Ayrıca bu işlem bazen bir insanı eve bağlamak, bir kişiyi iş yerine bağlamak ya da aile içinden birinin aileye dönmesini sağlamak gibi farklı etkileri elde etmek için de kullanılmaktadır. Ancak her kullanım amacı kesinlikle derin bir tılsım etkisine ve bir adım sonrasında da bazı enerji varlıklardan yardım almaya uzanır. Bu bağlamda genel olarak şeytani bir işlemdir denebilir. Kişinin iradesini büyük ölçüde etki altına alır. Düğümlere üfleyerek yapılan birçok işlem bir vebal almak anlamına gelir!!!

//// Bir başka tehlikeli büyü olan şeker büyüsü konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz… ⇒ Şeker Büyüsünün Tehlikesi

7 Düğüm Büyüsü Yapmak

En çok uygulanan ve aşık etme etkisinin en yoğun olarak yaşandığı işleme verilen addır. Bu işlemde kalın kırmızı bir ip kullanılır. 7 günlük bir süreç tayin edilir ve bir kaç farklı çalışma ile birlikte ip üzerinde her gün bir düğüm atılır. Bu sayede bir haftanın sonunda işlem döngüsel duruma getirilir. Bir hafta daha beklemek suretiyle işlemin kuluçka süresi tamamlanır ve etkiler görülmeye başlar. 7 renk ip düğüm büyüsü olarak da bilinen işlem en sık karşılaşılan düğüm büyüsüdür. İp kullanımı açısından basit olması ve insanların tek başlarına ortaya çıkarabilmeleri açısından yoğun talep görmektedir.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır
 • Bu işlem üzerinde yapılacak tüm detayların bilgisi alındıktan sonra bir insan işlemi tek başına yapabilir. Kimse ile paylaşılmadan tek başına ortaya koyması mümkün olabilir. Genel olarak da istediği sonuçları alabilecektir.
 • 7 düğüm büyüsü söz konusu olduğunda yaratılacak olan tılsımın etkisi oldukça büyüktür. Fakat bu büyük etkinin ortaya çıkabilmesi için işlemin bir sır olarak saklanabilmesi ve kimse ile paylaşılmaması oldukça önemlidir.

Düğüm Büyüsü ile Ayrılan Sevgilinin Geri Gelmesi

Eğer daha önce yaşanmış bir ilişkiden bahsediyorsak ve bu süreci kişinin geri gelmesi adına planlıyorsak o halde işlemin bir miktar değiştirilmesi gerekir. Düğüm büyüleri denince oluşan büyük başlık altında pek çok farklı işleyiş ve uygulanış vardır.

11 renk ip düğüm büyüsü işte bu noktada destek alınan tılsımdır. Bu sayıdaki renge sahip ipleri 11 günlük bir ritüel eşliğinde düğümler atarak tılsım etkisine dönüştürebiliriz. Ayrılan insanın kafasındaki soruları bertaraf etmek ve eski hissiyatına geri dönmesi adına bir takım farklı düşüncelere girebilmesi için bu çalışmayı yapmak yine toplumda sık görülmektedir. Ayrılan sevgiliyi geri getiren büyülere başvurup, yoğun ve zorlu süreçleri göze almaktansa bu tılsımı denemek rahmani çizgiden çıkmamak adına da önemli bir adım olacaktır.

İp Düğüm Büyüleri Hakkında En Geniş Bilgi Platformu

Düğüm Büyüsü Etkileri Nelerdir

 1. Öncelikle bağlanılması istenen kişi tüm ruhani ve bedensel yönleriyle işlemin yapıldığı kişiye bağlanır. Bir anlamda bu aşamadan sonra hayatını o kişiye adar.
 2. Düğüm büyüsü yapılan kişiler içine girdikleri tılsımın etkisi ile karakter olarak oldukça naif bir kişiye dönüşürler. Ailesine sahip çıkan, tartışmadan uzak ve yumuşak başlı oldukları görülen en temel etkilerdendir. Pek çok insanda fiziksel ve ruhsal farklar açıkça ortaya çıkar.
 3. Ayrılan eşlerin ya da sevgililerin yeniden barışması adına özelikle 11 renk ip düğümü büyüleri büyük tesir gösterir. Bu yüzden de düğüm büyüsü ayrılan eşleri birleştirir demek doğru bir kaidedir. (Genel olarak düğüm büyülerinde kişilerin aleyhine planlamalar yapılır. Ancak nadir de olsa böyle etkilerden de bahsedilir.)
 4. Düğüm büyüsü bir insanın ticari olarak kazançlarını olumsuz etkileyebilir. Bunun için en önemli şey iş yerine konacak olan tılsımdır. Eğer kimsenin fark etmeden bir ticarethaneye konan düğüm büyüleri varsa o iş yerinde bet bereket olmaz. Bu yüzden birdenbire kesilen kazançlar bizleri bu işleme maruz kalma ihtimaline karşı şüpheye düşürmektedir.
 5. Evlilik çağına gelen kişilerin kısmetlerini kapamak için de düğüm büyüsü yapılabilir. Bu işlem daha çok evdeki kızlar için yapılır. Eğer bir düşmanlık besleniyorsa ve evin bekar kızı ya da erkeği üzerine düğüm atılarak yapılan tılsımlar onun bir evlilik yapmasına mani olur. Her türlü ilişki teşebbüsünde sudan sebepten ayrılıklar meydana gelir ve bir süre sonra kişinin psikolojik durumunu da olumsuz etkiler.

/// Aynı etkileri gösteren incir büyüsü işlemi yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili oldukça benzer yönleri bulunmakta ve oldukça yüksek oranda hakkında soru sorulmaktadır. 

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu işlemlerde bozmak söz konusu olduğunda baştan belirttiğimiz gibi kişinin yalnız olması uygun olmaz. Belki yaparken yalnız başarabilirsiniz ancak işlemi tek başınıza bozamazsınız.

Düğüm Büyüsü Etkileri Nasıl Görünür

Büyü bozmak denince uzman bir medyumdan yardım almak şart olur. Çünkü bozma aşamasında çoğu zaman tılsımın bu yıkıcı etkisi neticesinde musallat olmuş bazı varlıklarla mücadele gerekebilir. Ayrıca bu çarpışma için medyum hocanın yardım alması gereken kendine özel varlıklardan da söz edilebilir. Bu durum içindeki her detay oldukça kişisel sonuçlar doğuracağı gibi, çok yönlü olumsuz ihtimallere de gebedir.

Bu vesile ile amatörce yapılması uygun görülmez. Zaten düğüm büyüsü etkisi altında olan birinin direkt olarak bu işlemi kendisinde fark etmesi mümkün değildir. Bilinç ve akıl çoğu zaman bu anlamda yol göstermeyeceği için bir üçüncü kişinin yardımı gerekecektir. Bu da ancak o insana en yakın kişi olabilir.

 • Düğüm büyüsü bozmak için bazı cin kavimlerinden destek alındığı bilinir. Kulyas ve Cühenna Cin Kabileleri şeytani yapılan işlemleri bozmak adına yardım alınan kabilelerdir. Bu varlıklara erişim de ancak bir medyum aracılığıyla mümkün olabilir.
 • Söz konusu cinler işlemin kişi üzerindeki tılsım etkisini yok edebilecek yegane yeteneğe sahip varlıklardır. Ancak itaat etmeleri, gelip işleme icabet etmeleri de medyum hocanın tecrübesi ve ilmi neticesinde gerçek olabilir.

Bazı özel durumlar neticesinde kişilerin özel eşyalarını da işleme dahil ederek yapılabilen büyüler vardır. Bunlar bazen saça yapılan düğüm büyüsü, kalın iple yapılan düğüm büyüsü, sicim büyüsü gibi isimler alabilir. Bu isimlerin altında yoğun bir çalışma ve ayrıca kişinin özel bilgilerinin de konu edildiği geniş bir hazırlık süreci vardır. Etkilerin mevcut duruma zıt bir görüntü ile görülmesi istendiğinde işlemin zorluk miktarı da o denli artar. Bu şekilde gelişen durumlarda bazı özel malzemelerin tedarik edilmesi ve uygulanması adına ekstra talepler oluşabilir. İşlemin zaman zarfı ve mevcut verilecek emeği bu gibi detaylar gözetildikten sonra tam anlamıyla kendini gösterebilir.

Düğüm Büyüleri Hakkında Detaylar Nelerdir
İp Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır

Bazı anlatımları incelediğinizde medyumların ip üzerine düğümler attıkları, sonrasında bizim de detaylarda yer verdiğimiz bu malzemeyi bir yerlerde saklamak suretiyle işleme yön verdiklerini görebilirsiniz. Tabi ki her medyum için teknikler değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bazı hocalar işlem içindeki düğümleri daha sonra yakmayı uygun görebilirken, bazıları ise karanlık bir odada uzun süreli okumaya bırakıp işlemin etkilerini kalıcı kılmayı düşünebilir. İşlemlerin etkileri ömür boyu sürmez. Ara sıra yenilenmesi gerekir. Bu yüzden başlangıçtaki tavır göze alınan sürecin de aynası olacaktır.

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu tekniklerin farklı olması aslında edinilen sonucu değiştirmeyecektir. Her uzman medyum kendine göre bir teknik belirlemiş olup, daha önce sonuç aldığı şekillerde işlemleri ortaya koymaktadır. Bu tamamen kişisel bir tutum olarak değerlendirilir.

 • Düğüm büyüsü yapılacak olan kişinin ismi, soy ismi, anne adı, baba adı, bir adet boydan fotoğrafı, saç teli ve genel olarak hayatı ile ilgili bir kaç özel bilginin önceden edinilmiş olması gerekir. Bu gereklilik bizlere göstermektedir ki bu tip işlemleri ancak o kişiye yakın insanlar yapabilirler. Sizi hiç tanımayan biri böyle bir işlemi size planlayamaz, planlatamaz!
 • Renkli iplerin kullanımı aslında bu konuya da başlık nazarında anlam katan önemli bir detaydır. Kişinin gelmesi istenen konuma doğru işlem yapılırken renklerin anlamlarından yardım alınır. İp üzerindeki renkler henüz ip ortaya çıkarılmadan önce özenle seçilir amaca göre birbirlerine sarılır.
 • Her düğümden önce de renklere yüklenecek anlam onlara yapılacak olan özel okumalar ile belirlenecektir. Gelişigüzel bir şekilde renkler belirlenmez. Bu etkilerin oluşması adına yapılacak olan çalışmaların en önemli noktası renk belirleme safhasıdır.
Düğüm Büyüsü Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar

Ortalama 21 günlük standart bir bağlama büyüsü süreci bu işlemin etkilerini açıkça görmek üzerine yeterli süreyi gösterir. Ancak her zaman belirttiğimiz gibi süreç konusunda dakik olmak yerine etkilerin net görünür ve kalıcı olmasından yana kararlar almak ve bir miktar sabırlı olmak daha önemlidir. Havas ilmindeki tüm işlemlerin süreleri bir kaç günlük farklara gebe olabilir. Her zaman için esas olan kavram sonuçların istendiği gibi olabilmesidir.

Düğüm Büyüsü Kaç Günde Etki Eder
 • Bazı anlatımlarda görebilirsiniz ki düğüm büyüleri bazı rahmani talepler doğrultusunda da kullanılabilir. Ancak bu durum gerçeği yansıtmaz. Bahsettiğimiz işlemlerin her türlüsü fıtrat olarak kişinin aleyhinde etkileri barındıran ve planlı bir şekilde etki altına alan durumlardır. Bir kaç istisna dışında genel kanaat ve durum bu yöndedir.
 • Bu yüzden örneğin “evlenmek için düğüm büyüsü yapmak” diye saçma bir önermenin doğru olamayacağını da anlamış olabilirsiniz. Bu gibi işlemler asla ve kat’a kısmet açmak için kullanılmaz. Aksine adı üzerinde olumsuz durumları daha da düğümleyen kavramlardan bahsetmektedir.
 • Şans ve Kısmet Açma İşlemleri için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir