Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Bu işlem gizli ilimler içinde en çok uygulanan işlemdir diyebiliriz. Domuz büyüsü söz konusu olunca herkesin de merakı bir başka şekilde artmaktadır. Çünkü toplum içinde çok fazla görülmekte olup sahip olunan bilgi ise oldukça azdır.

Bunun sebebi bilinmez ama domuz yağı büyüsü diye de farklı bir isim almış durumdadır. Aslında domuz büyüsü veya domuz yağı büyüsü kavram olarak aynı şeyi ifade etmektedir. Bir bağlama büyüsü alt başlığı olarak incelemek durumunda olduğumuz işlem içeriğinde çok sayıda çalışma barındırdığı gibi ortaya konuşu bakımından da biraz meşakkatli bir işlemdir. Bu yüzden uzman bir medyum hoca aracılığı ile yapılır. Havas ilminde şeytani büyüler grubunda yer alır.

Bu nedenle tehlikeli bir işlem olarak kabul edilir. Bir çok medyum hoca bu işlemi tatbik etmekten kaçınır. Genel olarak rahmani işlemler üzerine çalışan medyumlar bu etkiyi kaldırmak ve büyüyü bozmak üzerine uğraşırlar. Domuz büyüsünü bozmak da bir hayli zordur.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Bu işlem pek çok amaç için kullanılır. En çok rastlanan ise bir insanın sağlığını bozabilecek etkiler gösterecek şekilde şeytani içerikler eşliğinde kullanılmasıdır. Eski alimlerin “cadı büyüsü” şeklinde adını söyledikleri bir çok farklı işlem aslında domuz yağı büyüleri işlemlerinde görülenler ile aynıdır. Bu nedenle bazı eski kitaplarda ismi bu şekilde geçmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Genel olarak haset sahibi ya da kıskançlığı olan kişiler aile içinden ya da iş yerinden veya bir komşusu için bu işlemi yapabilir ya da yaptırabilir. Bunu önceden bilmenin bir yolu yoktur ama çevremizi dikkatli seçmek gibi doğal bir hakkımız vardır.

Bir diğer en sık görülen durum ise genel olarak aile içi diyalogların istenildiği gibi gelişemediği durumlardır. Bunlar neler olabilir diye merak edenler için biraz sonra sırasıyla anlatacağız ama kaba taslak domuz büyüsü nedir diye arama yapanlar için tarif bu gibi konuları içerir. Bir cümle ile açıklamak gerekirse domuz yağı büyüsü bir insana yapılabilecek en büyük kötülüklerden biridir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Uygulanır

Bir parça domuz yağını uygun şekilde harmanlayıp çeşitli farklı malzemeler ile muska haline getirerek bir eve/haneye dahil etmek bilinen en eski uygulanışıdır. Bu basit anlatım tabi pek çok içeriği kapsamayacaktır. Çünkü hazırlanışı ve uygulanışı sırasında yaklaşık 21 günlük bir süreç gerektiği gibi harfiyen yerine getirilmesi gereken de hamleler vardır. Bunların tasarlanması ve bir yol haritasına sokulması medyum hocanın sorumluluğunda olduğu gibi aynı zamanda işlemi talep eden kişide süreci dikkatle takip etmelidir. Domuz yağı ile yapılacak olan büyülerde materyallerin yönetimi ve yerleşimi de çok büyük önem taşır. Bu bağlamda işlem için bir zaman ayırmak gerekir. Bir yandan başka işler ile uğraşmayı seçen kişiler çok iyi konsantre olamaz ve mutlaka hata yaparlar. Bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesi adına çeşitli fedakarlıklar gerekecektir.

 • İfrit gibi bir kavme ait olan cinlere yapılan çağrılar neticesinde işlemlerin yönlendirmeleri hayata geçirilir. Bu yüzden aslına bakarsanız 21 günlük süreç içerisinde bu varlıkların harekete geçmesi beklenir. Ama bu zaman zarfında size karşı böyle bir işlem düşünen kişiler en küçük bir belirti göstermedikleri için tüm bu olup biten karşısından bihaber yaşamaya devam edersiniz. Zaten genel olarak da bu kuluçka süresi dolduktan sonra bakımlar neticesinde görülebildiği için geç kalınmış sayılır. Uygulanış olarak farklı teknikleri de olsa domuz büyüsünün sonucu her zaman için kötü olmaktadır. Asla bir insana hayır getirmemekte ve aileyi derdest etmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır

 1. Aile içinde huzursuzluk çıkarmak, evli çiftlerin boşanmasını sağlamak, birbirini seven sevgililerin ayrılması için genel olarak bu işlemi yapılır. Süreç yönetilirken bu beklentiler gerçekleşmeye başlar. Hiç bir sebep yokken bitmez denen ilişkiler bir anda bitebilir. Bu şok etkisi yaşanırken hiç kimse bir domuz yağı büyüsü yapılmış olma ihtimalini maalesef düşünmez. İnsanlar neler olup bittiğin anlamadan her şey son bulur.
 2. Domuz yağı büyüsü ayrıca bir insanın ticari hayatını bitirmek için de kullanılır. Zengin olup çok fazla kıskanılıyorsanız  söz konusu durumlar için dikkatli olmalısınız. Enerjilerin doğru yönetildiği bir işlemde gerçekten çok üzücü sonuçlar görülmektedir. Bir ticari hayatın sonlanması ve kişinin beş parasız kalması akabinde bir sürü farklı sosyolojik etkiyi de beraberinde getirecektir. İşi batmış ve bedbaht olmuş kişiler gerçekten çok zor duruma düşmektedir.
 3. Bir kişinin basiretini, rızkını veya kısmetini bağlamak için de yine bu yola başvurulduğu sık görülür. Aslında bir “Kısmet Bağlama Büyüsü” şeklinde lanse edilmez ama bu etkileri de gösterebilir. Yaşı ilerlemesine rağmen bir evlilik teklifi almamış, nişan ya da söz gibi durumlara girse bile bir türlü evlenemeyen insanların bu işlemin kendilerine yapılmış olmasından şüphe etmeleri gerekir.
 4. Domuz yağı büyüsü ayrıca kişilere evin içinde sanrı göstermesi ile de ünlüdür. Bu sanrılara “Halüsinasyon” denir. Merak edenler kelimenin üzerine tıklayarak yönlendirdiğimiz bağlantı üzerinden ne anlama geldiği hakkında daha fazla bilgi alabilir.
 5. Ayrıca kulağınıza gelen tuhaf sesler zaman zaman özellikle uyumadan önce görülen çeşitli gölgeler ve evde biri ya da bir şeylerin varmış gibi zaman içinde sizi çok rahatsız eder.
 6. Bu durum işlem için görevlendirilen İfrit Cininin kabiliyetidir. Hareket geçtiğini ve işlemin üzerinizde vuku bulmaya başladığının göstergesidir. Üzerinize musallat edilen ve domuz yağı büyüsü şeklinde düzenlenen bir işlemden çok zor zamanlar yaşayan insanlar görülmektedir.
 7. Bir insanı işten attırmak ya da toplum içinde rezil etmek için bile bu gibi işlemlere başvurulduğu bilinmektedir. Bu sebeple gerçekten çok dikkatli olmak birinci plandadır. Koruma tılsımları ise bu işin panzehiri görevini üstlenir.
Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri

Domuz Yağı Büyüsünden Korunmak / Kurtulmak

Bu işlemi önceden kestirmek tabi ki mümkün değildir fakat bir kaç koruma muskası ile buna benzer pek çok şeytani ritüelin size vereceği hasardan kurtulmanız mümkündür. Bazen duyarsanız bazı kişilere büyü işlemez. Bu insanlar daha bebekken onlara yetiştikleri toplum ve kültür gereği çeşitli ve ömür boyu onu koruyacak işlemler yapılmış kişilerdir.

Domuz Yağı Büyüsü Etkileri

Bizler bu gibi kriterlere dikkat ederiz. Ancak çoğu yerde özellikle Anadolu’dan dışarı çıktığınızda böyle bir şeyin varlığından bile haberdar olmayan insanlar görebilirsiniz. Kimsenin bu kara düzen içerisinde bir koruması yoktur. Bu da aslında her türlü tesire ne kadar açık halde olduğumuzun kanıtı gibidir.

 • Domuz Büyüsünde sonuçlar nasıl oluyor diye merak edenler için şöyle belirtmek gerekir ki: Genel anlamda bu etkiye maruz kalan kişi için her şey son derece kötü oluyor. Bir de uzun süredir bunu yaşıyor ve bir miktar geç kalınmış durumu var ise iş daha da içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor.
 • Bir daha eski haline gelmeyen ilişkiler, iyileşmeyen hastalar, üzerindeki ağırlık hissinden bir türlü kurtulamayan gençler ve devamlı hastalık/miskinlik hali… Bu gibi etkilerin modern dünyada bizi sürükleyeceği yer psikiyatri olmaktadır. Ancak bilim insanları bu ihtimalleri bizim söz konusu ettiğimiz şekliyle düşünmezler. Anti-depresan gibi ağır ilaçlarla sanrılarınız/halüsinasyonlarınız daha artacak olup kendinize zarar verme ihtimaliniz yükselecektir. Elbette birinci tercih tıp bilimi olmalıdır ancak bu ihtimalleri de ara sıra gözden geçirmenizde fayda var.
 • Evinizin bir köşesinde domuz yağı bulursanız bunu kesinlikle gelişigüzel bir yere atmayın. Asla toprağa gömmeyin ve yakmaya çalışmayın. Bir medyuma danışmak suretiyle durumunuza baktırın. Her domuz yağı aynı etki için kullanılmaz. Bu malzemeyi çok başka sebepler için kullanan hocalar vardır. Bakım yapılması gerekir!!!
 • En yakınlarınızın bile bazen bu gibi eylemlerde bilerek ya da bilmeyerek zarar görmenize vesile olabileceğini de unutmayın.
 • Son olarak öneri mahayetinde sizler için belirtmek isteriz ki “Yatak odanıza asla bir yabancı sokmayın”. “Evinize her zaman tanıdığınız ve emin olduğunuz kişileri davet edin”. “Yolunda gitmeyen ruhsal ya da fiziksel bir durum görüyorsanız bir medyuma mutlaka danışın ve evinizin durumuna baktırın”
 • Bu gibi dikkat edilmesi gereken aslına bakarsanız çok sayıda tedbir var. Ama ana hatlarıyla kafanızda fikir oluşması adına bunları şimdilik belirtmekte fayda var.
Domuz Yağı Büyüsü Sonuçları

Daha detaylı bilgi almak ve durumunuzun baktırmak için Faik hocaya dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Evinizde ya da üzerinizde bir domuz (yağı) büyüsü tesirinin olup olmadığını merak ediyorsanız en doğru tercih güvenilir birinden yardım istemektir.

“Domuz Yağı Büyüsü” için 6 yanıt

Faik hocam evimde domuz yağı buldum. Bir hoca bana denize at dedi ama yazınızı okuyunca kararsız kaldım. Siz bana yardımcı olsanız hocam zor durumdayım, evde hiç huzur ihsan yok

Hocam evimde yağ bulduk ama domuz yağı olup olmadığını nasıl anlıcaz. Bize yardımcı olur musunuz evde hiç huzur kalmadı. Her gün kavga dövüş var.

Bi hoca bana bu büyüyü yapıldığını söyledi. Size de bakım yaptırmak gerekirse sizinle çalışmak istiyorum hocam. Bir kaç arkadaşım sürekli sizi öneriyor bana daha önce sizinle çalışmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir