Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü

Bu işlem ilmimizin içindeki en çok soru alan çalışmalardan biridir.Ayrıca nedeni ve sonucu en çok merak edilen işlem olarak da bilinir. Dil bağlama duaları kullanılarak yapılır. Bu duaların temeli çok eski zamanlara dayanır. Bu yüzden de her toplumda köklü bir geçmişi vardır. Dil bağlama büyüsünü merak edilen her açıdan inceleyeceğimiz bu yazımızda bilmek istediğiniz tüm detaylara rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Genel olarak aile içi huzurun sağlanması adına düzenlenen çalışmanın aldığı farklı isimler de var. Bu isimleri aşağıda sizlere paylaşalım.

 • Dil Bağlamak İçin Güçlü Büyü
 • Dili Kilitleme Büyüsü
 • İple Ağız Dil Bağlamak
 • Dil Bağlamak İçin Ya Fettah
 • Ağız Bağlama İşlemleri
 • Kaynana Dili Bağlama Büyüsü
 • Jüri üyelerinin dilini bağlamak

En son madde genelde bir iş yeri mülakatı için ya da kazanılması zorunlu hayatı bir eleme içinde başvurulan çalışmalardır. Tarihte bir çok insan bu detayı dikkate almadığı için olumlu yönde görüş bildirip sonrasında bunu nasıl yaptığını açıklayamamıştır. Gizli ilimlerin gözle görülmez etkileri arasında fikir ve algı değişikliği çalışmaları çokça kendine yer bulur. En derinine baktığınızda da dil bağlama büyüsünün aslında bir algıda değişiklik çabası yapıldığını görebilirsiniz.”

Dil Bağlama Büyüsü Etkileri

Dil bağlama büyüsü denince akla gelen başlıca isimleri yukarıda paylaştık. Bu işlemlerin uygulandığı tüm coğrafyalarda bu isimleri zaman zaman duyabilirsiniz. Ancak içerik bakımından çalışmalar farklılık göstermezler. Uygulama yapılışı, nedenleri ve sonuçları itibariyle genel hatları aynı içerikleri barındırır. Şimdi yapılanları biraz da bu açıdan inceleyelim.

Dil Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

Aslında herkesin aklına nedeni konusunda gelen şey aynıdır. Aile içinde huzursuzluk çıkaran kişilerin artık mevcut düzene müdahale etmemesini sağlamak amacı güdülür. Bu kişiler genel olarak bakıldığında kayınvalide ya da kayınbaba gibi aile büyükleri olarak karşımıza çıkar.

Dil Bağlama Büyüsü İşlemleri

Çünkü çokça insana göre düzgün giden evliliklerin ya da ilişkilerin birinci düşmanı aile içindeki bu duruma muhalefet eden ve yanlı davranan bu büyüklerdir. Öncelikle bunların susturulması ve kendi düzenine müdahale edilmemesini isteyen bir insanın dil bağlama büyüsüne talepte bulunmaktadır.

 • Bazen etik olarak bulunmadığı konuşulsa da herkesin mecbur kaldığında böyle bir işlem başvurduğunu bilmek gerekir. Bir kaybın yaşanmaması için hele ki bir evliliği kurtarmak adına planlanıyorsa mubah sayan çevreler de vardır.

Bunların dışında pencereyi biraz daha genişletecek olursak kız kardeş, görümce, elti, kayın birader, dünür gibi aslında birinci ve ikinci dereceden tüm tanıdıklar için de dil bağlama büyüsü talep edilmektedir. Bir evliliğin getirdiği ikinci derece akrabalıklar aslında işlemlerinde en çok nedeni oluşturan durumlardır. Çünkü birbirleriyle son derece farklı kültürlere sahip olan insanlar iki kişinin aşkı ve sevgisi dolasıyla aynı ortamı paylaşmak zorunda kalmışlardır. Bu da zaman içinde bir çok problemi ortaya çıkarır. Sonuçta da içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Sonuçları

Nedenlerine dair bir de şunu söylemek lazım. Bu işlemi iş yerinde başarı sağlamak ya da mevcut başarısını ve huzurunu korumak isteyen kişiler de talep etmektedirler. Bazen iş yerinde tüm huzuru bozan, kişinin iş başarısını kıskanıp ortama fitne veya fesat sokan insanlar olur. Bu kişilere mevcut düzen içerisinde bir müdahale edilemeyebilir. Hatta bu kişiler amir ya da patron da olabilir. Fakat elden bir şey gelmediğinde bu işlemden yardım alan insanlar bu durumu lehine çevirebilmektedir.

Dil bağlamak bazen hayat kurtarabildiği gibi bazen de bir ailenin beraberliğini ve bütünlüğünü sağlamak adına büyük bir kazanımdır. Kişilerin mutsuzlukları zamanla yıkıma ve psikolojik çöküntülere dönüşür.

 • İşlemi bazı medyumlar kilit veya bıçak kullanarak da yapabilirler. Bir çok farklı malzeme medyum hocanın çalışma tarzına göre bulundurulur. Ayrıca okunacak duaların da kaynakları bilinmelidir ve kişiye özel seçilmelidir. 

Dil Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Ediyor

3 hafta ile 3 ay arasında değişiklik gösterebilir. Daha yoğun çalışmalar ve üstün gayretler ile bazen medyum hocalar durumun hassasiyetine binayen süreyi kısaltabilmektedirler. Ancak bu zaman kısalması kişinin özelinde görüşebileceği ve bireysel olarak ele alınabilecek bir durumdur.

Gün bazında değil de hafta veya ay bazından ele almak daha doğru olur. Ritüeller hayli zorlu olduğu için kitapta yazan zaman zarflarının, pratikte oluşabilecek birtakım pürüzler neticesinde uzayabileceği akıldan çıkarılmamalıdır. Evdeki hesap her zaman çarşıya uymaz!

Bu işlemde biraz sabırlı olunduğu takdirde kişinin iç huzurunu bozan ve tüm psikolojini alt üst eden rahatsız olduğu durumlar kısa süreler içinde tersine/lehine dönebilir. Tabi ki biraz gayret ve metanetin de eşlik etmesi, ayrıca ruhsal olarak da böyle bir işlemi yönetebilmeye hazır olunması önemlidir. Bilinçli ve kararlı olmak şarttır. Ayrıca işlem başladıktan sonra geriye dönüş yoktur. Bu işlemin etkileri kalıcıdır.

Dil Bağlama Ritüelleri Görseli

Dili Bağlanan Kişide Görülen Etkiler

 1. Birkaç hafta içinde her zaman müdahil olduğu ve karıştığı konular karşısında sessizliği tercih ettiği görülür.
 2. Her zaman içinde yer almak istediği bir planda veya organizasyonda artık bulunmak istemez. Yalnızlığı tercih eder ve içine kapanır. Bu durum bir rahatlıkla beraber olur yani bir depresyon söz konusu değildir.
 3. Aynı ev paylaşılıyorsa artık uzaklaşmak istemesi de yine işlem dahilinde beklenen gelişmelerdir. Dili kime karşı bağlandı ise zaten o kişiden uzak durmak istemesi de çok normaldir.
 4. Hiçbir konuda fikir sahibi olduğunu belirtmez ve kimseye karışmaz, eleştiri yapmaz. Fikri sorulduğunda ise zaman zaman sadece kafa sallamak ile yetinir. Bu belirtiler sadece ilgili kişi söz konusu olduğunda oluşur. Farklı ve kendi hayatını idame ile ilgili kararlarda eski hali ne ise o şekilde yaşamaya devam eder.
 5. Genel olarak bir iyimserlik rüzgarı oluşmuştur. Bu kişi haset, kıskançlık ya da egoizm gibi olgulardan tamamen uzaklaşır. Bir anlamda iç huzurunu yaşarken hiç kimsenin hayatına müdahale etmemenin de rahatlığına kavuşur.
 6. Bu kişilerde diğer büyü hadiselerinde bahse geçen herhangi bir fiziksel etki görülmez. Tamamiyle manevi olarak yaşayacakları yeni enerji boyutları daha sessiz ve sukut içinde bir yaşamı tercih etmelerine vesile olur. Bu da rahatsız olan kişinin rahata kavuşması anlamına gelir.

Dil Bağlama Büyüsü Sonuçları

Aslında yukarıda belirttiğimiz etkileri dil bağlama büyüsü sonuçları olarak da addedebiliriz. Ancak bu işlemi talep eden kişi için tabi ki sonuçlar büyük anlamlar taşır. Misal vermek gerekirse evliliğinin kaynanası yüzünden sonlanacağını düşünen bir bayanın hayatı kurtulmuş sayılabilir.

Ya da bir kayın pederin zulmüne maruz kalmış bir damadın da yine bu gibi işlemler talep ederek hayatını düzene sokup bu durumdan kurtulduğu görülebilir. Bu işlemler sonuç itibariyle kişilere huzur vermenin planlandığı işlemlerdir. Sonucunda da huzur bulan birileri varsa ve zarar gören kişiler yoksa o zaman başarı gelmiş demektir.

 • İşlemin yapılışı hakkında da çok fazla soru geldiği için kısaca bu konuya da değinmekte fayda görüyoruz. Bu işlem özel bilgi dahilinde ve işlem yapılacak kişinin bir adet özel eşyası ile birlikte yapılır. Ritüel gereği tüm biriken enerjinin bu eşya üzerinden kişiye gönderileceği durumu vardır. Bunun gerçekleşmesi için dil bağlama büyüsü yapacağınız kişinin bir adet özel eşyasına sahip olmanız gerekir. Bu eşya genel olarak kıyafettir. Bunun üzerinden bir kaç özel çalışma ile işleme başlanır ve 21 gün de bitirilmesi planlanır. Süreç üzerindeki olası değişiklikleri de yine yazımızın içinde belirtmiştik. İlgili süre sonlandığında maddeler halinde verdiiğimiz detaylar ortaya çıkmaya başlayacaktır.
 • İşlem içinde her zaman bağlama duaları okunur. Okunan dualar günlük olarak bir tılsımın içine üflenir. Üç haftanın sonunda muska haline gelecek olan bu tılsım bir müddet yapan kişi tarafından saklanacaktır. Akabinde de gidişata göre bir takım muamelelere maruz kalabilir. Bu durumu çalışılan medyum size detaylı olarak anlatabilir. Herkes için farklı bir yol güzergahı izlendiğini de bilmeniz gerekir.

Dil Bağlama Büyüsü Yaptırdım Tutmadı

Bu mesajı bizlere ulaştıran ve çareyi arayan kişi sayısı da hayli fazladır. Bunun sebebi eğer ki hakkıyla çalışılmış bir durum varsa ve gayret yüzde yüz verildi ise tek bir ihtimale kalır. O da bazı kişilerin bu işlemlerden etkilenmeyişidir. Belki onbinde bir olan bu ihtimalde kişinin çocukluk yıllarında ölümüne kadar geçerli olacak bir koruma tılsımına sahip olmasıdır. Büyük şehirlerde çok görülmese de küçük yerlerde hala yeni doğan bebeklere bu gibi tılsımlar yapılır. Böyle kişilere hiç bir iyi ya da kötü enerji işlemez. Ancak bazıları yine de şeytani bir büyü söz konusu ise o işleme karşı duramazlar. Ancak bunun da yine bakılarak görülebilecek bir şey olduğunu bilmek gerekir.

Bağlama Büyüsünün Tüm İçeriklerini Merak Ediyorsanız Tıklayın!!!

“Dil Bağlama Büyüsü” için 4 yanıt

Hocam benim de böyle bir sorunum var. İş yerinde sürekli üzerime oynuyorlar. Bu durumu düzeltemezsem ayrılmayı düşünüyorum. Gram huzur kalmadı.

Hocam kayınvalidem evde herşeye karışıyor. Hiç susmuyor evliliğimi berbat edecek en sonunda. Sizden yardım istiyorum. Bana da bakım yapın, ne gerekiyorsa yapalım hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir