Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Define Bulan Medyumlar – Defineci Hocalar

Define Yeri Bulabilen Medyum Hoca

Definecilik havasta bir ilim olarak ele alınan çalışmalardandır. Toplum nazarında karşılığı olan definecilik eski tarihlere dayanan bir ilgi alanıdır. Bu bağlamda çok sayıda define yeri bulabilen hocaların da zamanla ismi duyulur olmuştur. Bir çok insan tarihin bu kadim ilmi karşısında merak hissi duymuş ve akabinde bir arayış içine girmiştir.

Bazıları başarılı bazıları başarısız sonuçlar alsa da günümüzde hala definecilik kendi çapında önemli bir yere sahiptir. Özellikle kırsal kesimde yaşayan insanların ilgi alanları içinde kendine yer bulmuştur. Havas ilminden yardım alınarak bir definenin yerini bulmak mümkündür. Bunun için çeşitli Hüddamlar ya da Cinler görevlendirilir. Ayrıca biraz sonra aktaracağımız farklı metotlarında varlığı kanıtlanmıştır. Her uzman kişinin yöntemi kendine göre farklılıklar barındırır. Ancak ideal sonuç her zaman mutlu bir son yaratmak olur. Bu yüzden de yola çıkılan kişilere güven ve birlikteliğin getirdiği azim de çok önemlidir.

Define Bulan Medyum Hocalar
  • Bahse konu dünya dışı varlıklar sayesinde özel define duaları da okunarak bir takım yerler tespit etmek mümkündür. Bu durum karşısında hazırlıklı olmak ve olası sıkıntılı mevzuları da bekliyor olmak gerekir. Bu problemli konuların başında defineyi koruyan cinlerin olup olmaması konusu gelir. İyi korunan bir definenin yerinden oynatılması insanların ölümüne kadar varan sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden arayış aşamasında sürekli bakım halinde işlemlerin yürütülmesi gerekir. Ayrıca bölgesel olarak enerji akışı da kontrollü bir şekilde sağlanmalıdır. Medyum kişinin bilhassa trans halinde yapabileceği yer tespitleri önemli anları oluşturacaktır. Her zaman iletişim halinde olunacak şekilde mevki alınmalıdır.

Define Bulmak İçin Okunacak Dualar

Bu konu hakkında ayrıntılı olarak ele alınan ve açıkça paylaşılmış duaları internet ortamında bulabilirsiniz. Ancak ne yazık ki pek çoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Define bulmak için bir dua okumak yetmez. Bir bütün halinde ve ne kadar aşama kat edildiği ile ilgili çalışma hazırlanır. Pek fazla özel ve seçme dualar bir araya getirilir. Bunlar ayrıca okuma sırasında uygulanması gereken çeşitli ritüeller de içermektedir. Bu nedenle define konusu “bir dua okudum, define buldum” gibi basite indirgenecek bir konu değildir. Bu bakımdan azımsanacak ölçülere getiren açıklamalara itibar etmemelisiniz.

Defineci Uzman Medyum Faik Hoca
  • Pek çok kaynak belirli belirsiz olmak ile beraber çeşitli seçenekler anlatıyorlar. Define ile ilgili doğru olmayan oldukça fazla sayıda bilgi var. Bu bilgileri iyi analiz etmelisiniz.

Define Bulmak İçin Yola Çıkanlar

Definecilik bin yıllık tarihi gelenekleri olan ve insanoğlunun çeşitli nefsi duygularını da sınar cinsten maceralar içeren bir konudur. Ayrıca definecilikte yazılı olmayan kurallar da vardır. Her define cin kavimleri ve cin tarikatları tarafından korunur. Bunlara “asker cinler” dendiğini de duyabilirsiniz. Bazen de medyumlar Hüddamların bu iş için görevlendirilmiş olabileceğini anlatır. Bu definenin cinsine göre değişiklik gösterir.

*** En çok merak edilen ve bu konudan bağımsız olarak kuru üzüm büyüsü makalemize de buradan göz atabilirsiniz.

Defineyi oraya gömen kişilerin eskiden bir nevi koruma maksadı ile yaptığı bu çalışmalar günümüzde geçerliliğini korumaktadır. Bu da çeşitli ve hazin sonların yaşanmasına imkan verir. Özellikle son aşamada, eğer her şey yolunda gitti ise ve gömü bulunduysa paylaşım süreci çok sıkıntılı olabilmektedir. İnsanların gerçek yüzleri maddiyatın canlı halde karşılarına geldikleri an ortaya çıkar. Bu da aslında uzun vadede insanları tanımaya olanak verir. Paylaşım sürecinde yaşanan oldukça büyük sorunlar görülmektedir. Bunlara birbirlerine düşen aileleri hatta kardeşleri bile örnek gösterebilmek mümkündür. En sıkı dostların bile bir define macerası sonrası ilişkilerine son verebildikleri sık karşılaşılan durumlardandır.

Gömü Bulan Hocalar – Defineyi Koruyan Cinler Konusu

Definecilikte yazılı olmayan bir takım kurallar vardır demiştik. Bunlara biraz değinecek olursak, örneğin elinizde bir harita varsa ve harita hisseli bir define ise o halde hisse sahibi kadar parçaya ayrılır. Bu şekilde hissedarların birbirlerine olan güveni garantiye alınır. Harita bu şekilde saklanır. Her buluşmada bu hisse sahipleri kendi payını getirip birleştirmek suretiyle harekete devam edilir.

  • Bir de her gömünün koruması olan cinlerin ikna aşamasında yalnızca definenin bir kısmını bırakmak yetmez. Bilindiği gibi gömü tamamıyla bulunduğu yerden alınamaz. Bu da çok dikkatli olunası gereken bir kuraldır.

Cinlerin daha sonra defineyi bulan kişilere musallat olmaması adına yapılması gereken havasi bir çalışma da gerekir. Genellikle define bulan medyum hocaların bu aşamada muska yazdıkları bilinir. O yere bu muska konulur. Bu sayede sıkıntısız bir süreç yaşanması hedeflenir. Akabinde mal paylaşımı yapılır ve define konusu yalnızca hissedarlar arasında bir sır olarak ömür boyu saklanır. Tüm bilinen kuralların sonucu bunu gerektirir.

Defineci Hocaların En Önemli Özellikleri

Define Bulma Yöntemleri

Bilinen ve en sık kullanılan yöntemleri sırası ile inceleyecek olursak;

  1. El ile Define Aramak (Çocuk eli)
  2. Cinlere Define Buldurmak,
  3. Horozla Define Aramak ve Bulmak,
  4. Hurma ile Define Bulmak,
  5. Define Tılsımı ile Arayışı Sürdürmek,
Define Bulan Medyum Arıyorum Diyenler

Bu anlamda bir arayışınız varsa ve konu ile ilgili bilgilere haiz ve hakim değilseniz bir uzman defineciden yardım almasınız. Bu anlamda uzun yıllarını vermiş medyumlar oldukça faydalı bilgiler aktarabilmektedir Yol gösterici olması açısından engin tecrübeler sunabilen hocalardan yardım almak sonuca daha çabuk varmanızı sağlar.

  • Medyum Faik hoca define ile ilgili konulara özel alaka göstermektedir. Bu konu kendisinin de zaman zaman uğraşları arasına girmiş bir konudur. Daha detaylı bilgi almak isteyenlerin kendisine bu sayfa üzerinden ulaşmasını tavsiye ederiz.

“Define Bulan Medyumlar – Defineci Hocalar” için 2 yanıt

Hocam benim elimde bir sürü veri var. Ama nasıl değerlendireceğimi bilemiyorum. Müsait bi zamanda yanınıza gelmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir