Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Cinsellik Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Cinsellik büyüsü birçok farklı başlık altında da incelenmesi gereken bir çalışmadır. Öncelikle bazen bir insanın cinsel duygularını doruğa çıkarmak amacı ile yapılabildiği gibi, cinsel gücün durdurulması isteği üzerine de yapılan büyülerin olduğunu belirtmek gerekir. Yani insanın içinde bulunduğu durum ve ona binayen talep edilen hadiseler gerçek manada cinsellik büyüsünün içeriğini oluşturmaktadır. Bu yüzden cinsellik büyüsünü geniş bir başlık olarak düşünmeli ve altında maksatların tam olarak ne olduğunun belirlendiği pek çok çalışmadan bahsedildiğini bilmeliyiz.

Genel olarak erkeğin cinselliğini bağlamak ya da kadının cinselliğini bağlamak hususlu yazıları internet dahil pek çok kadim kitapta da bulabilirsiniz. Bu tür istekler insanoğlunun var olduğu zamandan beri hep var olmuştur. Bazen bir evliliğin kurtulması adına yapılan rahmani bir karışımın etkisi olabildiği gibi, bazen tüm hayatı karartan ve tüm cinsel hareketi durduran şeytani eylemler de ortaya çıkabilmiştir. Bu durum işlem talep eden ve bir medyuma danışan kişilerin içinde oldukları özel durumlara göre farklılıklar gösterebilir.

Cinsel Tıkanıklık Büyüsü ve Kısırlık

Aslında şifacıların zaman zaman kısırlığa çözüm olabilecek bazı iksirleri ortaya çıkardığını iddia etmesi üzerine bu metni de yazmak istedik. Gizli ilimlerin hiç bir yerinde Allah istemedikçe bir insanın çocuk sahibi olmasına mümkünat verilmemektedir. Bu şifalı bitkiler ya da çeşitli büyü ilmi çalışmaları ile çocuk sahibi olmak da çocuk sahibi olmayı engellemek te imkansızdır. Bu görüşün aksini savunan insanlar da bulabilirsiniz ancak bu ilmin de bir sınırı olduğunu bilerek hareket etmek gerekir. Cinsel tıkanıklığa geçici bir süre yol açmak belki mümkün kabul edilir ancak bunu sürekli hale getirmek ya da insanın üremesi adına bir engele tabi olmasına çok olanak tanımıyoruz. Tabi ki cin kavimlerinden destek alınır ve gece gündüz bu işin olması için çalışılır ise o zaman durum belki başka bir noktaya gelir. Fakat yalnızca şifacılık mantığı ile bunları ortaya çıkarmak oldukça zor hatta imkansızdır.

Bazı yazımlarda cinsel iktidarsızlık büyüsü olarak da adından söz ettirilen bu geçici tılsımlar kişi üzerinde etkiler gösterirler. Bu tip kişilerin ruh halleri de depresif olur. Hatta şiddete meyilli bir forma da dönüşebilir. Çünkü özellikle bizim toplumumuzda erkeğin en büyük dayanağı cinsel gücüdür. Tıbben ya da ruhen böyle olmasa da toplumsal olarak insanların yaşam biçimleri oldukça önemli rol oynar. Bu durumun oluşmasının akabinde de zaten kişinin artık o eski halini alması pek mümkün olamaz. Cinsel iktidarsızlığı bir büyü ile beraber yaşayan kişinin acilen yardım alması gerekir. Zira bu durum zamanla evlilik ve aile hayatını da sonlandırabilecek önemli bir unsurdur.

Büyü ile Bağlanan Erkek Nasıl Çözülür

Bir medyumdan yardım almak sureti ile öncelikle yapılan işlemin menşeyi ortaya çıkarılır. Kim tarafından ve ne zaman uygulanmış bu detayların görülmesi için birtakım özel çalışmalar yapılır. Etkilenen kişinin şüphe ettiği insanlar takip edilebilir ayrıca tıbben kesinlikle bir sorun görünmediğinden emin olunur. Akabinde bu işlemin ortadan kaldırılması için gerekli malzemeler belirlenir. Temin edilir. Kişi üzerinde hangi çalışmanın tam etki edeceği de bakımlar ile birlikte görülür, medyum tarafından karar verilir. Sonrasında da işlem deneme sürecine girer. Deneme diyoruz çünkü kesin bir saati ya da günü yoktur. Cinsel yönden sorunların ortadan kalkması bazen epey uzun süreler alabilir. Hiç bir medyum cinselliği bağlanan bir erkeğin tam olarak ne zaman normale dönebileceğini söyleyemez. Havas ilminde buna dair bir zaman zarfı yoktur fakat denenmiş ve başarılı olunmuş birtakım yöntemler vardır.

Kadınlar için çok bilinmese de vajinismus büyüsü diye bilinen bağlama işlemleri de olabilir. Bunlar kadını önce eşinden ve sonra tüm cinsel hislerinden soyutlayan çalışmalardır. Kadınların maruz kaldığı etkilerden kurtulabilmesi de oldukça zordur. Her ay belirli bir döngüde kaldıklarını da hesap edecek olursak, işlemlerin kesintisiz ilerlemesi de oldukça zordur. Erkek medyumların kadınların bu sorunları ile uğraşmaları da pek mümkün olamayacağı için bir bayan medyum hoca bulmak daha doğru olur. Sonrasında erkek için aktardığımıza benzer metotlar izlenir ve çözüm yolu var ise kafa kafaya verilerek çalışma yapılabilir. Kadınlar da bu etkilerin ortaya çıkmasından sonra ciddi psikolojik travmalar görülebilir. Özellikle anne olamayacağım duygusu belirli bir yıkım getirmeden önce işlemlerin çözüme ulaştırılması oldukça önemlidir.

“Cinsellik Büyüsü Belirtileri Nelerdir” için 2 yanıt

Bize de yapıldı hocam eşimle ben uzun süredir beraber olamıyoruz. Bizim bu işleri yapan ve yaptıran bir komşumuz vardı.
Ben Allah için ondan şuphe ediyorum ama elimde kanıt yok. Siz bu olasılıklara da bakabilir misinzi hocam bu arada ben müslüman değilim.

Hangi dine mensup olursan ol, o seninle Allah arasında ben karışmam. Tek dileğim bir an önce Hak dini İslamı seçersin inşallah.
Onun dışında aile hayatın içinde üzüldüm tabi bir oluruna bakmak gerekecek. Bana ulaşırsan ne olup bittiğine bakabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir