Kategoriler
Aşk Büyüsü

Ceviz Büyüsü

Ceviz büyüsü en kuvvetli aşk büyüsü tılsımı olarak bilinir. Özel seçilmiş iri cevizlerin özellikle kabukları bu işlem için kullanılmaktadır. Aslında ulaşılmak istenen amaca göre içi ya da kabuğu farklı görevler üstlenirler. Bu yüzden biz bir bütün olarak cevizin bu işlem çok için çok önemli olduğunu bilmeliyiz.

Aşk büyüsü yaparken cevizin kabuklarından yardım alınırken, bir iş başarmak örneğin bir sınavı geçmek için tılsım hazırlamak istiyorsanız o halde cevizin içi de konuya dahil olacaktır. Bu işlem için cevizler gelişigüzel temin edilen cevizler değildir. Her biri medyumun sorumluluğu altında olan özel işlenmiş ve saklanmış malzemelerdir. Bunun için öncelikle sizin gerçekten böyle bir işlem gerçekleştirmek üzere karar vermiş olmanız akabinde de durumun hazırlığı için medyum kişinin çalışması gerekmektedir. Sonrasında bu cevizler için işlem yapmak gündeme gelecektir. Bir çok açıklama nezdinde farklı bakış açıları da getirilen işlem içeriği için en doğru bilgileri edinebileceğiniz bir araştırma yapmalısınız. Bu işlem için bilgi kirliliği hayli fazladır. Aklınızda bulunsun…

Ceviz Büyüsü ile Güçlü Aşk Büyüleri

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır

Ceviz ile yapılan aşk büyülerinde bahsettiğimiz gibi cevizin içi boşaltılır. Sonrasında kabukları sağlam olarak birbirlerine yapışmasına olanak da sağlayacak şekilde iki parça halinde iken içine yazılacak olan isimlerin ceylan derisi üzerindeki işlemesi yapılır. Bu deri üzerinden küçük parçalar halinde oluşturulan “isimlik” adını verdiğimiz saklama kağıtlarına tılsım gizlenir. Sonrasında bu tılsımlar belirli bir intizam nazarında cevizin içine konulacak ve birbirlerine yapıştırmak suretiyle işlem kuluçkaya yatırılacaktır. Bu süreci çok iyi yönetmek tesirin istendiği gibi olması açısından çok önemlidir. Cevizin içine ismi konan çift kısa süre içinde birbirlerine bakış açılarını olumlu yönde değiştireceklerdir. Çok dikkatli işlenmesi gereken sürecin sonuçları çok kuvvetli bir aşk büyüsü etkisi yaratacaktır.

*** Ceviz büyüsü yaparken bir diğer seçenek ise başta da belirttiğimiz gibi cevizin yalnızca içlerinin kullanıldığı bir çalışmadır. Bu çalışma ile birlikte hazırlanacak olan ceviz içleri istenilen işlemlerden geçtikten sonra bir başarı elde etmesi üzerine işlenen kişiye yedirilir. Bu cevizlerin sabah ve akşam olmak üzere birer parça halinde 3 gün 3 gece yedirilmesi gerekir. Bu şekilde bir jüri karşısında başarı ya da bir sistem üzerinde rakiplerinin önüne geçmesi hedeflenir.

Ceviz Büyüsü Nasıl ve Neden Yapılmaktadır

Genel olarak “okunmuş pirinç” olarak bilinen bu çalışmayı aslında ceviz ile çok daha kuvvetli hale getirebiliriz ancak bu toplumda çok bilinmeyen bir detaydır. Merak edenler için Faik hocamız daha da açıklayıcı yaklaşımlar getirebilir. Üniversite sınavı gibi hayati mecralarda bu şekilde okunmuş cevizlerin önemi bilen insanlar için çok büyük olmaktadır.

Ceviz Büyüsü Etkileri

Konunun bütünü olarak burada en çok sorulan ceviz büyüsü ile aşık etme konusu üzerinden hareket edeceğiz. Bir üst paragrafta bahsettiğimiz durum biraz daha kişisel olurken bir kişiyi bağlamak ve aşık etmek çok daha genel bir durum oluşturmaktadır. Bu yüzden bizlere gelen soruların temelinde de ceviz büyüsünün aşık etme yöntemlerinden kaç tanesini kapsadığı yönündedir. Bir insanın kalbinde aşkı düşürmek cevizler sayesinde ne kadar mümkün olabilmektedir. Bu gibi sorular çok sorulur ancak söz konusu basit bir ceviz değildir. Ona yüklenen ve taşıyabildiği tılsımın enerjisel karşılığıdır.

Ceviz ile Yapılan Bağlama ve Aşk Büyüleri

Etkilerine de göz atacak olursak kişinin birdenbire yoğun bir enerji boşluğuna denk geleceğini unutmamak gerekir. İyi hazırlanmış bir işlemin karşı tarafa etki etmesi 14 günlük bir çalışma neticesinde beklenir. Bu işlem sonrasında oluşan tılsım kişi üzerine yoğun olarak bir yüklenme sağlayacağı için etkiler de gözle görülür olacaktır. Kişi bazen fiziksel olarak da rahatsızlıklar hissedebilir. Bunlar normal karşılanır. Bu aşamada kişinin tüm aile ve sosyal yaşantısı biraz sekteye uğrar ve cevizin içine hangi isim yazıldıysa o kişiye karşı bir meyil başlar. Bu önüne geçilemez ve kontrol altına alınamaz bir durumdur. Kısa süre sonunda da mevcut düzenine ne pahasına olursa olsun yıkacak ve bahse konu aşık edilen kişiye doğru hareket etmeye başlayacaktır. Eğer sonuçları iyi tasarlanmış bir ceviz büyüsünden bahsediyorsak kesinlikle evliliğe kadar giden bir sürecin önü açılmış olur.

  • Bu etkiler ortaya çıktığında en dikkat edilmesi gereken püf nokta ise işlemi yaptıran kişinin etki altına aldığı kişiyi ortada bırakmamasıdır. Sonuçların tahmin edilenden daha da kötü bir hal almaması için bu durumun önceden çok iyi netleştirilmesi ve kararların kalıcı olması sağlanmalıdır. Bu durum her ne kadar medyum kişinin sorumluluğunda gibi görünse de aslında sorumluluk ortaktır. Bazı konularda yapılacak olan has-bahaller öncesinde geniş yer tutmak durumundadır. Karar net olarak ve bir kez verilmelidir.
  • 14 gün üzerinden değerlendirilen ceviz büyüsü etki süreleri aslında çoğu işlemde çok daha erken kendini gösterir. Cevizlerin içine isimlerin konulup karanlık ve ayak basmayacak bir alanda gömülmesinin akabinde tesir hareket geçer. Yardım alınan hüddamların yoğun bir enerji yükü ile kişiye yaklaşacağı ve iradesi zayıf kimselerin birkaç gün bile zor dayanabileceğini unutmamak gerekir.

Ceviz Büyüsü İşlem Süreleri Hakkında

Bu işlem içerisinde bazen evli çiftler için de başvurular yapıldığı görülür. Bir insanın kocasını evine bağlamak, eski güzel günlerine dönmek üzerine bir takım arzularının olması da ceviz büyüsü yapılması konusunu gündeme getirebilir. Yani yalnızca şeytani formların ayrıldığı algısı da yanlıştır. Bu uygulama ile evini terk etmiş eşlerin kısa sürede yuvasına geri döndüğü, nişanı atmış bir kimseninse tez zamanda evlilik isteği ile geri geldiği çok defa karşılaşılmış durumlardandır.

Ceviz Büyüsü Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar

Ceviz Büyüsü Yapmak İçin Dua

Ceviz büyüsü yapılırken okunacak belirgin bir duadan bahsetmek yanlış olur. Medyumlar içinde bulunduğunuz durumun özelliği ile birlikte bir takım kadim kitaplardan sizin açınıza duaları toplayıp birleştirirler. Hangi karışımın size yardımcı olabileceği ancak durumunuzun net olarak ortaya çıkması ile görünebilir. Bu yüzden hiç kimse için “sana şu dua yardımcı olur” diyemezsiniz herhangi bir bakım yapmadan…

Ceviz Büyüsü Bozulur Mu

İşlemin yapılma aşamasından biraz bahsetmiştik. Bu şekilde kurgulanmış ve birbirine yapışık olan gömülmüş cevizlerin yerinin bulunup çıkartılması durumunda işlem bozulabilir. Fakat bu yerin üçüncü bir kişi tarafından bilinmediğini hatta çoğu zaman sadece medyum tarafından bilindiğini hesaba katacak olursanız bozmak neredeyse imkansızdır!

Yine de bazı durumlarda çok kuvvetli ilgi gösteren ve bakımlarını sık sık yaparak bu iş üzerinde çok tecrübeli bir hocanın da bozabildiği ve yerini bir şekilde öğrenebildiği de görülebilmektedir. Her işlem de olduğu gibi burada da tecrübe çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle talebiniz hangi durumu kapsıyor olursa olsun seçkin ve tanınmış bir medyum hoca ile çalışmanızda her zaman fayda vardır.

“Ceviz Büyüsü” için 2 yanıt

Hocam evde 2 tane alakasız yerde ceviz buldum kırıp içlerine baktım arapça yazılar vardı. Korktum size resmini atıcam bana yardımcı olun lütfen

Böyle şeyleri genel olarak bir yerlere gömmek suretiyle işlem yaparlar. Zaten yazımın içinde de belirtmiştim evde bulmanız şaşırtıcı ama bir hazırlık süreci gibi de anlaşılabilir. Kısa zamanda bir kötü tesir görmemek adına bakım yapabiliriz. Beni whatsapp ile özel olarak araybilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir