Kategoriler
Aşk Büyüsü

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır, Duası Nedir

Aşık olunan kişinin bir ilişkiyi ya da evliliği bitirmesinin akabinde geri dönmesi için yapılan işlemlere döngel büyüsü ya da çevirgel büyüsü denir. Bu aşk büyüleri içinde en çok dikkat çeken çalışmadır. Ayrıca çok sık kullanıldığı için hakkında bazı yanlış bilgiler de yaygındır.

Kısa sürede sonuç alındığı için medyumlar tarafından aşkların yeniden yeşermesi adına çok ciddi yoğunlukta ve sıklıkta uygulanan bir ritüeldir. Uygulaması da farklı aşk büyülerine nazaran daha kolay olmasından dolayı da tercih edildiği bilinir. Danışanın kendisine verilen bazı detay bilgiler ile evde yapmanın mümkün olabileceği ender havas ilmi içeriklerindedir.

Bir diğer uygulanışı ise kaybolan eşyaların bulunması ile ilgilidir. Medyumların birçoğu bu tip sorumluluklara girmezler. Çünkü Ledün ilmi olarak bilinen eşya ilmine ciddi anlamda hakim olup kaybolan eşyaya bir cin musallat etmek suretiyle yapılır. Eşyanın yeri bu cin yardımı ile bulunur. Eşyanın buna değer olması birinci şarttır. Bir çok medyum hoca define bulmak için benzer işlemler yapar. Onun dışında daha değersiz eşyalar için bu kadar yoğun bir dönemi göze almazlar. Keza bunu insanlar da talep etmezler. Fakat genel kullanım kayıp eşya bulmaya yönelik olmadığı yazımızın genel içeriği kişinin geri dönmesi üzerine olacaktır.

Çevirgel Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
  • Çevirgel büyüsü çalışmalarında niyetin yeri ayrıca önemlidir. Kişinin içinde cereyan eden ve vesvese olarak da adlandırılan içgüdüsel seslerin iyi niyetli olması gerekir. Çevirgel büyüsü asla şeytani düşünceler ve haset içeren durumlar için yapılmamalıdır. Bu şartlarda etkisi en aza inmek ile beraber kişi için tehlikeli bile olabilir.

Çevirgel Duası Adetliyken Okunur mu

Özellikle bayanların periyodik dönemlerinde bu işlemi uygularken böyle bir sıkıntısı olabiliyor. Hiçbir duanın okunmayacağı gibi adet dönemlerinde çevirgel duaları da okunmamalıdır. Bu işlemi zamansal olarak planlarken bu döngüyü dikkate almak son derece önemlidir. Bir diğer en çok sorulan ise 24 saatte etki eden çevirgel büyüsü işlemidir. Bu kadar kısa sürelerde etki görmek imkansız olduğu için böyle bir ifade de yanlış olacaktır. Bunu taahhüt eden kişilerin biraz ütopik konuştuklarını rahatlıkla düşünebilirsiniz. Bir gün bir gece içinde hiç bir havas işlemi üzerinde etki göremezsiniz!!!

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır

Çevirgel Büyüsü Neden Yapılır

  1. Ayrılmış bir eşi ya da nişanlıyı yeniden birleştirmek, kişilere özgün ve yepyeni bir hayat sunmak için uygulanabilir. Bu yeni hayat eski aşklarından daha kuvvetli bağlar içerecektir.
  2. Aile içi huzursuzluk sonrası karı kocadan biri evi terk etmiş ise ancak nikah bozulmamışsa o halde çevirgel duaları yardımcı olabilir. Fakat bir boşanma sözkonusu ise o halde farklı bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü işlemlerinden söz edilmelidir.
  3. Kaybolan bir eşyanın yeri bazen hayati bir önem taşıyabilir. Bu durumdaki bir eşyayı bulmak adına bu işlem uygulanabilir. Fakat ne şartlarda uygulanırsa etkili olur onu da yazının başında bir miktar belirtmiştik. Detaylı bir bakım aşaması gerekir. Bu eşyanın hayati önem taşıması ile kişinin nefsi duyguları arasındaki fark da dikkatle incelenmelidir. Çok zaman insanlar içinde bulundukları durumları daha önemli kılmaya meyillidirler.
  4. Birbiri ile ilişkisi olmayan platonik durumlarda çevirgel büyüsü ya da çevirgel duaları işe YARAMAZ! Bunun için farklı uygulamalar denenebilir. Ama bu işlem için gönül bağlarının bir kez olsun zincirlerini kırmış ve belirli bir yaşanmışlığın tecrübe edilmiş olması şartı aranır. Daha önceden ilişki yaşamamış kimseler için döngel büyüsü yardımcı olmaz.
  5. Bazı kaynaklar kısmet açma işlemleri için de bu dualardan bahsederler. Ama emin olunuz ki kısmet açmak için bir işe yaradığı bugüne kadar görülmemiştir.

Çevirgel Duası Büyü Müdür

Aslında yalnızca dua tekelinde konuyu ele alırsanız tabi ki büyü değildir. Fakat rahmani olarak yazılan tılsımları oluşturma aşamasında ne gibi etkenler kullanıldığı önemlidir. Örnek vermek gerekirse “Yalnızca kurşun döküp akabinde duaları yazdıktan sonra, kişiye yönlendirme yapılan bir rahmani uygulama büyü olarak tanımlanmazken, aynı işlem içinde bir cin kavminden ya da bir hüddamdan yardım alınması arzu edilirse o vakit işlem büyü sınıfına girer.” Bu yüzden medyumlar arasında kavram kargaşası zaman zaman gündeme gelir. Bazıları bu işlemi büyü olarak tanımlarken bazılarıysa büyü değildir diyebilmektedir.

Çevirgel Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Aslında işlemin yapılış şekli bize bunu tarif eder. Basit tanım ile bakılacak olursa da çevirgel büyüsü aslında bir büyü sınıfına ait değildir. Gizli ilimler ve havas ilmi hususlarına bakacak olursanız “Aşk Tılsımları” başlığı ile konuyu bulabilirsiniz.

  • İşlemin sonuçlarının hızlı olması için hızlı tutan çevirgel duası şeklinde istekler oluyor. Ya da diğer bir adıyla çabuk tutan döngel büyüsü de deniyor. Fakat hızlı olması işlemin kısa sürede bozulacak olmasına imkan sağlayacaksa sizin için bir şey ifade etmeyecektir. Bu nedenle hızından ziyade etkisinden bahsetmek doğru olur. Hiçbir işlem özelinde hıza takılı kalmak doğru olmaz. Genel olarak hızlı oluşturan ve dolması gereken kuluçka süresinin dolmadığı işlemler çabuk bozulan işlemlerdir. Bu yüzden zamana yaymaya gönüllü olmayı ve sonuçların kalıcı olmasını istemeyi tercih etmek yerinde olur.

Çevirgel Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlemin yapılış aşamasında okunacak olan sıralı duaların medyum tarafından çift taraflı olarak paylaşımı söz konusu olacaktır. İşlem kim için yapılacak ise ona dönük hazırlanacak olan özel bir vefk te yine işlemin olmazsa olmazıdır. 21 gün gibi bir süreç ideal kabul edilir. Bu süreç boyunca özel olarak seçilip birleştirilmiş olan dualar belirlenen gün ve saatlerde hem medyum hem de talep eden danışan tarafından okunacak olup bir rutin izlenecektir.

  • İşlem içindeki tüm detaylar ve hangi malzemelerin sizler için uygun olduğu içinde bulunulan duruma göre farklılık göstereceğinden özel olarak bakılması gereken detaylardır. Ancak temelde basit bir uygulama olup bazen danışanlar kendi evlerinde bile kolaylıkla uygulayabilmektedir.

Resme Okunan Çevirgel Duası

En çok görülen içeriklerin başında elbette kişinin resmine okunan çevirgel duaları gelir. Resim kullanımı çok yaygın olmasa da kuvvetlendirme aşamasında ve işlemin birinci haftasında kullanılır. Bazen elde edilemez yani temin edilemez durumlarda resimsiz olarak da uygulanabilir. Ama genel tercih çevirgel büyüsünü resme bakarak yapmak şeklindedir. Kişinin boydan bir fotoğrafı üzerine tılsım yazılması medyumlarca yeterli kabul edilir. Diğer temin malzemelerinin de tedarik aşaması sonlandığında 3 haftalık genel periyot sayılmaya başlanabilir.

Çevirgel Duaları Nelerdir

Bazı kaynaklarda resme okunan dualara ilişkin “kuduriye duası” tanımını bulabilirsiniz. Bu da aslında özel seçilen duaların bir seçeneğinden başka bir şey değildir. Medyumların verdikleri isimlerden biri olarak kabul edebilirsiniz. “Çevirgel duası mutluluğun şifresi” adı altında yayınlanmış bir eser çevirgel büyüsü işleminin detaylarını son derece açık bir dille anlatmaktadır. Eserlerin oluşma aşamasında medyum Faik ciddi bir katkı sağlamış ve kitaba yardımcı olarak ismini verdirmiştir. Kitabın temini için kendisi ile iletişim kurabilirsiniz. Yukarıdaki ismin üzerine tıklayarak ya da sayfamızın iletişim bölümüne girerek Faik hoca hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir ve kitap isteğinizi iletebilirsiniz.

Çevirgel Büyüsü Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

En kuvvetli çevirgel büyüsü işlemini bile yaparken eğer dikkat edilmesi gerekenlere uyulmazsa işlem sonuç vermeyecektir. Bu yüzden özellikle zaman ile ilgili mefhumlara bir de niyet kısmı ile verilen bilgilere çok dikkat edilmelidir. Kişinin öncelikle birincil enerjisini ve tüm auralarını bu işlem için açık tutması sağlanmalıdır.

  • Ayrıca kök çakradan başlayarak 7 çakranın da açık tutulması hatta kapalı ise önceden açılması gerekir. Medyumlar bakım yaparak ve bir kaç özel teknik deneyerek hangi çakraların tıkalı olduklarını rahatlıkla görebilirler. Bu çakraların açık olmasından sonra kesin sonuç veren çevirgel duası işlemlerine yer verilebilir.

Çevirgel büyüsü sonuçlarını elde edebilmek için elbette gün ve saatler, ayrıca sayılması gereken işlem günleri de önemli rol oynar. Bu sayma yöntemini medyum kişi sizlere işlem içinde detaylı anlatmalıdır. Havas ilminde sayı saymak farklı bir yol izlenerek yapılır. Bu da çevirgel büyüsü işlemi içinde “çevirgel besmele” başlığıyla bilinir.

  • Tüm işlem bütünü içinde sürekli olarak dualar okunacağı için abdestsiz yola çıkılmaması gerekir. Her işlem öncesi mutlaka kişinin kendinden emin olması eğer bir şüphesi varsa tekrar abdest alması gerekir. Aynı zamanda her daim boy abdestinin de sağlanması işlem boyunca cinsel münasebet yaşanmaması da önemlidir.
Çevirgel Duası Günde Kaç Kez Okunmalıdır

Bu başlık ise yine işlem içi detaylar kısmında incelenmesi gereken bir bölümdür. Bu sıklık genel olarak kişiden kişiye değişeceği için tam bir sayı vermek doğru olmaz. Fakat 7 günlük aralıklı dua okunması temel kaynakta yer bulmaktadır. Bu yüzden de sayıların yöntemini önceden bilmek akabinde gerekli uygulamaları planlayıp saymak daha makbuldur. Günde kaç kez olacağı ise tamamen işlemi yapan kişinin uygunluğu ile ilgili olacaktır.

Önemli Not : “Çevirgel Duası” adı altında internette paylaşılan sahte dualara itibar etmeyiniz. Bu duayı okumak isteyip talep edenler Faik Hoca’dan tam nüshasını isteyebilirler. Bu işlemi sağda solda üzerinde oynayıp anlamsız tanımlara sokarak paylaşanlara itibar etmeyiniz! Oldukça uzun ve ihtişamlı olan dua için Whatsapp ile talep oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir