Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsünün bilinen en büyük özelliği platonik aşkların bile üstesinden gelebilecek etkiyi vermesi olarak bilinir. Bu takdir edeceğiniz gibi oldukça zor bir durumu oluşturmak anlamına geliyor. Fakat iyi uygulanmış canbar büyülerini en etkili aşk büyüleri ve bağlama büyüleri kapsamında incelemek gerektiği için bu mümkün olabiliyor. Bu olabildiğince zorlu bir süreç teşkil ettiği için medyumlar tarafından genellikle “son çare” olarak görülüp işleme dahil olmaktan kaçınılsa da, uzmanlığı olan ve bu konuda derin tecrübe sahibi medyumlar ise uygulama ile kısa sürede sonuçlara ulaşabiliyor. İşlem için uygulamalar çok yönlü olup kişisel şekilde ilerletiliyor. Herkesin arzu ettiği duruma göre hareket kabiliyeti oluşturuluyor.

Tarihine baktığınızda canbar büyüsü işlemlerinin Orta Doğu’da derin bir geçmişi olduğunu görürsünüz. Eski alimlerin umutsuz aşıklara ve kara sevda mağdurlarına bu işlemi yaptıkları eski ilim kitaplarında yazmaktadır. 1000 yıllık gizli ilimler hazinesinde gönül işleri uğruna başa gelmiş her şey bir bir not edilmiştir. Bu notlar arasında canbar büyüsü ise etkisi, sonuçları, yapılışı ve nedenleri konusunda öne çıkmaktadır. Şimdi bu işlem için merak edilen konu başlıklarıyla devam edelim.

Canbar Aşk ve Bağlama Büyüleri

Canbar Büyüsü Neden Yapılır

Yapılış nedeni kişiye göre değişiklik gösterebilir fakat bir kişiyi kendine bağlamak isteyen herkes için uygun değildir. Kişinin sadece seviyor olması ve birlikte olmak istemesi de yetmez. İleriye dönük bir planın olup olmadığı, evliliğe giden adımların atılıp atılmayacağı da çok önemlidir. Bu tesir altına giren kişilerin durumu işlem kimin üzerine yapılıyorsa o insan olmadan hayli umutsuz olacağından önceden bir takım nedenlerin iyi tespit edilmesi gerekir. Bir insanı yalnız ve biçare olarak ortada bırakmak etik bir davranış olmaz. Aynı zamanda ahlaki de bulunmaz.

Canbar bağlama büyüsü ve canbar aşk büyüsü adı altında iki kategori altında incelemek aslında nedenleri tespit açısından da önemlidir. Platonik durumları iki aşık profiline dönüştürmek için bağlama büyüsü, mevcut durumda aşkı büyütmek ve iki insanı birbirlerine daha da yakınlaştırmak içinse aşk büyüsü başlığı altındaki uygulamalar genel olarak tercih edilir.

İşlem ritüelleri ile birlikte büyütülen enerjinin açığa çıkması ile yapılacak çok sayıda olumlama ve tılsım çalışması olacaktır. Kişinin kalbine ve aklına giden yollara ulaşılması planlanır. Bunlar çeşitli yollarla gerçekleşir. Hepsi de özel durumlardır.

Canbar Büyüsü İşlem Detayları

Bunun için bir takım özel eşyalar ve özel isimler gerekebilir. Bunların her biri ayrı ayrı tedarik edildikten sonra işlemin konsepti planlanır. Bu plan çerçevesine uyulup uyulamayacağı da önceden kişilere sorulur. Medyum sizin tam olarak ne istediğinizi ve değişmeyecek olan fikrinizi soracak olup ona göre hazırlık yapacaktır. Canbar büyüleri derin tesirlere sebep olacağı için yapılmadan önce iyi düşünülmesi gereken kuvvetli ve etkili bağlama büyülerinden sayılır. Bu nedenle cayma hakkından söz etmek bu işlem nazarında yoktur.

Canbar Bağlama Büyüsü Etkileri

Canbar büyüsü 3 hafta ile 3 ay arasında bir etki süresine sahip iken bu süreç bağlamında da oldukça titiz çalışılmasını gerektirir. İşlemi talep eden kişinin de tıpkı medyum gibi üzerine düşen sorumluluklar vardır. Eğer etkili bir sonuç isteniyorsa bir takım fedakarlıkları iki taraflı olarak göze almak gerekir.

Bu işlem içinde kişinin “platonik aşk” yaşadığı kişinin ona karşı bir şeyler hissetmesi planlanır. Bunun için de aranızda her ne kadar platonik saydığımız bir bağ olsa da daha öncesinde bir tanışıklık ve bir gözlem yapabilme lüksüaranır. Hiçbir bağınız olmadığı kimselerle bu işlemlerin planlanması imkansızdır. Bağlama büyüsü denince canbar işlemleri hem daha kısa sürede sonuç vermesi hem de en umutsuz görünen va’kaları tersine çevirebilmesi adına çok tercih edilen işlemlerdendir.

Canbar Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Canbar Aşk Büyüsü Etkileri

Eğer durumda bir platonik bağdan bahsetmiyorsak ve bozulmuş bir ilişkinin düzelmesi söz konusu ise o zaman tercih edilecek uygulama biçimi olacaktır. Bu işlemin sıradan bir aşk büyüsü yerinde bu şekilde uygulanması ise zamandan tasarruf için geçerli olabilir. Zaman genellikle bazı özel durumlarda çok önemli yer tutmaktadır. Bazen olası bir nişan ya da evlilik töreni öncesi bu işlemleri durdurmak ve kişinin yaptırımlarını etkilemek adına planlanması elzem olabilir. Detaylar bunu gerektirirse bu işlem için karar verilebilir. Elbette durum oldukça kişisel ele alınır. Bu yüzden seçim sizin durumunuza göre belirlenecektir.

 • Canbar büyüsünde tüm işlemler Hicri Takvime göre yapılır. Ayrıca öncesindeki tüm bakımlar Remil Tahtası üslubunda uygulanır. Büyük oranda birbirlerine benzerlik gösteren işlemlerin yapılış günleri farklı olacaktır. “Rebiülahür” ayı içinde canbar büyüsü yapılırsa sonuçlarına kesin gözüyle bakılabilir. Fakat cuma günleri uygulanmaz! Buna benzer bazı kati hükümleri olsa da genel hatlarıyla herkes için rahatlıkla planlanabilen bir işlemdir.

Havas ilminde bir çok mevzuda bahis olduğu gibi bu işlemde de derin bir uzmanlık aranmalıdır. Yüzeysel ya da deneme amaçlı yapılamayacak kadar detaylı olan canbar büyüsü işlemlerinde kişilere düşen sorumluluklar fazladır. Bu rahmani medyumlar tarafından evlilikle sonlanması istenen işlemler için masum bir şekilde planlanırken, bazı kötü işlemler dahilinde ise insanların hayatlarına derin bir müdahale hatta bir intikam durumunu da getirilebilmektedir. Havas ilminde hemen her işlemin bir de diğer yüzü vardır. Madalyonun diğer yüzü gibi de düşünebileceğiniz bu tavır yanlış medyumlarla çalışılması durumunda ortaya çıkacaktır. Kontrolün elden gittiği her uygulama elinizde kalabilir. Bu yüzden çok dikkatli olmak her anlamda kayıp yaşamamak adına çok önemlidir. Bunun da önlemini öncesinde iyi bir araştırma yapmak suretiyle almak kişinin sorumluluğundadır.

Canbar Büyüsü Neden Yapılır / Medyum Faik Hoca

Canbar Büyüsü Yapılış Aşamasında Dikkat Edilecekler;

 1. Canbar büyüsünde geyik derisi kullanmayı tercih eden hoca sayısı fazladır. Standart bağlama büyüsü işlemlerinde ceylan derisinde genel olarak yer verilirken burada durum biraz daha değişkendir.
 2. Kesinlikle “Rebiülahür” ayında yani Hicri Takvimin 4’üncü ayında olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Aksi takdirde bu işlem için başarı beklentisi düşer.
 3. Tılsım hazırlanırken ya da evde bulundurulması gerekirse bunun son derece gizli yapılması gerekir. Bu hanede yaşayan herkesin bir miktar etkileneceğini de unutmamak gerekir. Ancak bu etkiler geçici ve çok ciddi değildir.
 4. Medyum hoca işlem süresinde enerjisinin büyük bir bölümünü kaybedecektir. Bazen bir kaç gün boyunca uyumaması gerekebileceği için öncesinde tüm özel işlerini bir kenara bırakacak duruma gelmelidir. Zamanın tümüne bu işleme adaması gerekebilir.
 5. Geri dönüşü olmayan işlemlerden kabul edilen canbar büyülerinde karar veren kişinin kararından dönmeyeceğinden emin olunması gerekir. Bu öncesinde şart koşulması ve istenmeyen durumlara gelinmemelidir.
 6. İşlem uzaktan yapılacak ise o zaman “sözlü vekalet” kısmı çok önemlidir. Bu söz verme durumunu bir kez de sesli olarak kişiden istemek gerekir. Buna şahit olacak varlıklarda olacaktır.
 7. En az 14 gün boyunca sürekli olarak bu işe konsantre olabilecek ve özel durumlarını ikinci plana atabilecek kişilerin işleme dahil olması gerekir. Bir işte çalışıyor da olsa evde kalan biri de olsa kurallara riayet bu safhada büyük önem teşkil eder.
 8. Oldukça zorlu olan bu sürecin lehte sonuçlanması için ve zamandan tasarruf edilebilmesi adına çok sıkı bir çalışma ve yüksek konsantrasyon şarttır.

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

İnternet ortamında bu sorgu içinde olan kişilerin büyük bir kısmı bu soruyu bizlere de yazmaktadırlar. Tabi ki çok sayıda hocanın bu işlemi kabul edip yapma şansı olabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken husus şudur ki; İşlem sonunda nerede olacağınız ve bu işlemden nasıl bir fayda sağlamış olacağınız konusudur. Elbette canbar büyüsü yapan bir medyum bulabilirsiniz ama bu işe ne kadar zaman ayırabildiği ve sizi ne kadar anladığı çok önemlidir. Üstelik yukarıda maddeler halinde belirttiğimiz detaylara da bilhassa dikkat edebilecek birinin olması da yine çok büyük önem taşımaktadır.

Canbar Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir
Canbar Büyüsü Tutar mı

Bu işlem için %99 gibi bir oran verilebilir. Ama mutlaka bir tutmama ihtimalinin de olduğu unutulmamalıdır. Hiçbir işlem için %100 tabirini kullanmak doğru olmaz. Bu yüzden bazı internet sitelerinde bir slogan haline gelmiş olan başlıklardan uzak durunuz.

 • Havas ilmi başlı başına soyut bir kavram olmak ile beraber hiç kimseye garanti vermez. Ancak ilmine ve tecrübesine güvenen medyumların bu tarzda büyük oranlar verebilmesi mümkündür. Her zaman da bir olumsuzluk ihtimali varsayılır. Yoksa bu durum kişiyi “gaybı” biliyor olduğunu iddia etmeye, haşa!!! bir anlamda “şirk koşmaya” kadar uzanan yanlış bir yola sokar.
 • Genel hatları bu şekilde tarif ettikten sonra canbar bağlama büyüsü de canbar aşk büyüsü de tutar diyebiliriz. Sizin için bu ihtimalin yüzde kaç olabileceğini de çeşitli bakımlar sonucunda seçtiğiniz medyum görebilir.

*** Canbar büyüsü yaptırıp sonuç alan var mı?, canbar büyüsü yapılan kişinin ne hisseder? gibi tüm sorularınızın yanıtlarını sitemiz üzerindeki Soru-Cevap-Yorumlar sekmesinden okuyabilirsiniz.

*** Daha önce bu konuda tecrübe sahibi olmuş kişilerin de objektif yorumlarını paylaştığı ilgili sayfada sizler de Faik hoca ile yaşadığınız tecrübelerinizi aktarabilirsiniz. Buraya Tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir