Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Büyü İşlemlerinde Kıyafet ve Özel Eşya Kullanımı

Havas ve Ledün ilminin büyü işlemleri üzerindeki genel başlık durumu herkes tarafında merak edilen ve hakkında sorular sorulan bir konudur. Büyü ilmini ayrıca ele alan bazı medyumlarda var tabi ama bu işlemlerin genel başlıklarını birbirinden ayırmak doğru olmaz. İlim her zaman bir tanedir ve onun alt dalları yani alt işlemlerinin olduğu birçok farklı başlıktan bahsedilmelidir.

Sonuçta her özel çalışma ve büyü işlemi için kadim büyü kitaplarında benzer ifadeler görülür. Bu nedenle de işlemler üç aşağı beş yukarı kimin elinde çıkarsa çıksın bir noktada birbirleri ile bütünleşirler ve detaylar benzerlik gösterir.

Kıyafet ile Yapılan Büyüler Konusu

Örnek vermek gerekirse bir bağlama büyüsü söz konusu ise bu işlem için istenildiği kadar farklı yollar güdülsün sonuç ya da içerik itibariyle bir noktada işlemin kitapta yazan formu ile bütünleşilir. Ancak bu şekilde nihai ve beklenen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu diğer büyük işlemler için de geçerlidir. (Papaz Büyüsü ve Aşk Büyüsü)

Bugünkü yazımızda size büyü ilminde kişilerin kıyafetlerinin ya da özel bazı eşyalarının kullanımı hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızda büyü yaparken neden birinin giysileri kullanılır, kıyafet yerine geçebilecek farklı bir takım malzemeler olabilir mi  ve buna benzer en çok sorulan soruların yanıtlarını bulabileceksiniz. Ayrıca büyü yaparken bu malzemelerin ne gibi önemi vardır ve işlem içinde nasıl bir döngüye girerler konusunda da fikir sahibi olacaksınız.

Kıyafet ile Yapılan Bağlama Büyüsü

Öncelikle bir erkeğin bağlanmasından bahsediyorsak kesinlikle o işlem ile ilgili en özel şeyin erkeğin kıyafetleri olacağıdır. Ayrıca bu giysilerin sık kullanıldığı da önemlidir. Tenine hiç temas etmeyen kıyafetlerin pek tercih edilmediğini biliyoruz.

Kıyafet ile Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
  • Kişinin genel olarak kullandığı ve sıkça üzerine temas eden giysiler olması işlemin etkileri açısından da oldukça önemlidir. Tabi ki tek seçenek bu değildir ancak uzman medyum hocalar büyük oranda işlem öncesi hazırlık sürecinde erkek ile ilgili mutlaka bir özel kıyafet isterler. Ayrıca hedeflenen durumun özelliğine göre sakal kılı, saç kılı, kol saati, ayakkabıları ya da gözlüğü gibi özel eşyalar da istenebilir.

Süreç içerisinde hem bu kıyafetlere hem de hazırlık aşamasında tedarik edilmiş diğer tüm malzemelere tılsımın etki etmesi için özel işlemler yapılır. Bu süreç oldukça kişisel olarak ele alınacağı için buradan tam tarifi vermek mümkün olamaz ancak kişinin özel kıyafetleri bu süreçte oldukça önemlidir ve belirleyicidir. Bu özel eşyalar sayesinde yazılan muskaların etkisi uzun vadede kişinin bedeni ve ruhu üzerinde etki kurabilecektir. Bunun aynı zamanda yakın bir birey tarafından gözlemlenmesi de oldukça önemlidir. Zaten bu kişi de genel olarak işlemi yaptıran kişi olmaktadır.

Kıyafet ve Giysilerin Büyü İlmindeki Yeri
  • Kadınlar için yapılan bağlama büyüsü konusunu ele alacak olursak genel olarak kıyafet ile yapılan bağlama büyüleri söz konusu değildir. Bu bakımdan kadın için daha çok ziynet eşyaları ile yapılan büyüler öne çıkar. Ayrıca kadının adet kanı, saç teli, iç çamaşırı, çorabı gibi daha özel malzemeler ele geçirilirse bilhassa papaz büyüsü konularında öne çıkan oldukça fazla sayıda işlem için kullanılır. Bu yüzden özel eşyalarımızın çok iyi muhafaza edilmesi ve evimize girip çıkan kişilerin kesinlikle belirli bir kontrol durumunda tutulması gerekir.
  • Havas ile ilgilenen ve büyülerden korunmak isteyen kişilerin birinci önceliği önlem almaktır. Yazılan koruyucu cevşenler ya da yaptırılan büyüden koruma muskaları dikkatsiz olunduğu sürece bir şey ifade etmezler. Burada maksat işlemlerin başlamasına izin vermemenin önemi olmalıdır.

Büyüler yalnızca özel eşyalar ya da kıyafetler aracılığıyla etkili olmazlar! Elbette çok farklı etki gösterebilen bazı farklı malzemeler de kullanılır. Bunların başında bir miktar araştırma yapan herkesin de rahatlıkla görebileceği ceylan derisi, safran mürekkebi, domuz yağı gibi daha özel malzemeler gelir. Her birinin özel bir işlem içinde harmanlanarak oluşturulan celbin tesiri çoğu zaman kişi üzerinde oluşabilecek etkileri yaratacaktır. Bu etkilerin hangi kulvarda ne kadar tesirli olacağı ise tamamen büyünün gidişatına ve kurgusuna bağlıdır.

Kıyafet ile Yapılan Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü konusunda sitemizde geniş yer tutan ve her detayın özenle anlatıldığı bir yazı mevcuttur. Buraya Tıklayarak Papaz Büyüsü konu hakkında ön bilgi almanız biraz sonra anlatacağımız şeyler için önemli bir hazırlık olacaktır.

Büyü İlminde Kişinin Kıyafetleri Nasıl Kullanılır

Zaten öncesinde okuyacağınız papaz büyüsü makalemizi iyice anladıktan sonra burada yazan konulara daha fazla muvaffakıyet ve hakimiyet sağlayabileceksiniz.

  • Tamamen çıplak bir gözle ve bilgi birikimi olmadan alınan bu tarz bilgiler gerekli hazırlık yapılmadığında havada kalabilir. Kişilerin kafaları temeli olmayan ve aşırı dozda bilgilerin birbirine geçmesi sonucunda karışmaktadır.
  • Havas ilmi de her ilim gibi dereceleri ve seviyeleri olan bir konudur. Bu dereceleri zamanında geçmek ve her zaman bir ön hazırlık sürecini teslim almış olmak oldukça önemlidir.

Papaz büyüsü söz konusu olduğunda bahsettiğimiz gibi kişilerin kıyafetleri az evvel anlattığımız konuları dışında ele alınır. Zaten necis malzemelerin de bir araya gelebildiği ve oldukça sıkı etkilerin yaratabildiği bu çalışmada kişinin genel olarak aleyhine süreçler planlanır. (Bazı papaz büyüsü çalışmaları bağlama etkileri için yapılabilir. Bu durum konu dışıdır.)

  • Şeytani ve ölümcül güçleri olan birçok dünya dışı enerji varlıktan yardım alınabildiği gibi kişinin kıyafetleri ile yapılan papaz büyüsü genel olarak onu hasta eder ve yatağa düşürür.

Bu süreç boyunca kişinin periyodik aralıklarla giymesi beklenen bu kıyafetler uzun vadede onun en büyük düşmanı olur. Ancak bunun farkında asla olamayacağı için, bir koruma sahibi olmayan herkes papaz büyüsüne genel anlamda kolaylıkla hedef olabilir. Bu işlemin en çok talep görmesini sağlayan büyük prensip ise bize göre inancın zayıf olmasıdır. Havas ilminin birçok işlemine toplumca “safsata” ya da “hurafe” gözüyle bakıldığı için, işlemlerden kötü etkilenen kişiler ancak başlarına böyle bir şey geldiklerinde acı gerçeği anlamakta ve görmektedirler.

Kıyafet ile Yapılan Papaz Büyüleri Hakkında
  • Hüddam ilminde hedefe konan kişilerin giysileri aslında işlem içinde genel olarak bir karakterin üzerine yüklenmesi şeklinde olur. Medyumlar kişisel olarak tarzları değişmek ile beraber genel prensipte bu şekilde hareket ederler ve diğer malzemelerden de yardım alarak işlemin etkisini kişinin üzerine kıyafeti aracılığıyla gönderirler. Böylece genel olarak bir cin ya da hüddam olası tüm etkileri yavaş yavaş kuluçka süresi içinde o kişiye yansıtır. Süreç sonlandığında büyünün tüm olumlu ya da olumsuz etkileri kişi üzerinde görünecektir.

Ancak uzaktan yapılan büyüler konusu ele alındığında bazı bağlama büyüsü ya da papaz büyüsü üstatları aynı fikri paylaşmazlar.

Buna örnek olarak şu durum verilebilir: “Eğer bir kişinin özel hiçbir eşyasına erişilemiyorsa ve tamamen kağıt üzerinde bir işlem denenecekse, o vakit ihtimalin hayli düşük olduğundan işlemin başında bahsedilmesi gerekir.

Yani işlemin tutma olasılıkları, yapılan hazırlık süreci ile birebir uyum gösterir. Kitapta sizin o kişi ile ilgili bir kıyafetini edinmeniz gerektiği yazıyor, ancak bunu sağlayamıyorsanız işlem eksik kalacak demektir. Bu da sonuçları olumsuz etkileyecektir.

Havas İlminde Kıyafetlerin Kullanılması

Oysa birçok medyum bu durumu göz ardı ederek tüm uzak mesafeler ve imkansızlıklara rağmen her zaman iddialı cümleler kurmakta ve birçoğu da gerçeği yansıtmayan ifadeler kullanmaktadırlar. Bu durum da beraberinde ilmimize olan itimatı geriletmekte ve yanlış ellerde vuku bulan bu sonuçsuz işlemler bin yıllık bir kültürü zedelemektedir.

Mevzu bahsi yapılan tüm detayların içinde binlerce ayrıntı daha mevcuttur. Burada özet olarak sizlerin anlayacağı şekilde ifadeler aktarmaya çalışıyoruz. Ancak bu kadar geniş perspektifli bir ilimde her konunun ayrı ayrı ve kişisel olarak ele alınması ile ilgili olarak her birey kendi durumu ile ilgili araştırma yapmak durumundadır.

  • Ayrıca sorulacak soruların da genel anlamda cevapları ancak bu şekilde verilebilmektedir. Daha fazla ayrıntı ve detay yalnızca bir eğitim almanız durumunda aklınıza intikal edebilecektir. Bu gibi eğitimler ile ilgili bilgi almak için Faik Hocaya dilediğiniz zaman Whatsapp üzerinden erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir