Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

Bir İnsanı Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

Soğutma büyüleri söz konusu edilince geniş bir başlık olarak düşünmek gerekir. Zira havas ilimleri içinde insanların pek çok şeyden soğuması ve uzaklaşması adına işlemler yapılabilmektedir. Bunların başında elbette ilişki bazlı düşünce önce gelir. Genel olarak aşk ve sevgi içerikleri ilişkilerin bitmesi adına ve birbirlerinden soğuması maksadıyla yapılan büyüler bu başlığın en önemli alt dalını oluşturmaktadır.

Bir insanın başka bir insandan soğuması bazen bir evliliği sonlandırabilirken, bazen aile içi huzurun kaçması ya da iki dostun arasını bozmak anlamına da gelebilir. Hatta ticari bağları olan ve iyi iş yapan iki ortağın bir anda ayrılık istemeleri ve iş yerini kapatmayı düşünmeleri gibi etkiler de görülebilir.

Soğutma Büyüleri Hakkında Detaylar

Bu yüzden soğutma büyüsü denince özel olarak ilgi alanına ve hedef konan duruma uygun olarak işlenen ve uygulanan tüm detaylar incelenmelidir. Bir işlem hazırlığından bahsediyorsak bu konuya uygun ön bilgiler toplanmalı ve soğutma büyüleri içinde en iyi etkinin alınabileceği bir ritüel seçilmelidir. Sonuçta her işlem kişisel bazda ele alınır ve herkesin içinde bulunduğu durum son derece farklıdır.

Evli İnsanı Eşinden Soğutma Büyüsü

Öncelikle en çok uygulanan şeklinin bitmesi istenen evlilikler üzerinde bu etkileri ortaya çıkarmak olduğundan yazının başında bahsetmiştik. Genel olarak bir evliliğin devamını istemeyen üçüncü bir kişi bu talepler içinde olabilir. Ayrıca az görülmek ile beraber çiftlerden biri diğerinden kurtulmak adına da bu tarz soğutma işlemlerine başvurabilir. Bu işlemin etkileri farklı farklı birçok konudan sonra gündeme gelebilir.

Özet olarak evli bir insanı evlilikten soğutmak ve eşinden uzaklaştırmak için havas ilmi içinde çok sayıda fenomen bulunuyor. Bunlardan hangisinin ilgili kişi için uygulanacağı ise medyumun yapacağı özel bakımlarına ve vereceği karara bağlı oluyor. Bu süreçte uzun bir soru cevap kısmı aşılmalı ve kişinin istekleri iyice anlaşılmalıdır.

Soğutma Büyüleri Hakkında Bilinmeyenler
  • Farklı bir takım sebeplerin de evlilikleri sonlandırmak üzerine geçerli sebepler olabildiğini belirtmek gerekir. Örneğin ilk bakışta her evlilik kutsaldır imajı olsa da ve evliliklerin mutlak devamı çoğu zaman birinci tercih gibi görünse de; Eşinden zulüm gören birinin ya da aile baskısı yüzünden sevmediği biri ile evlenmiş birinin ayrılması daha uygun ve makbul olabilir.
  • Detayları bilmeden peşin hükümler vermek çoğu zaman insanın beşer ve şaşar aklını zora sokabilmektedir. Bazen hayra görünen şeyler içinde şer barındırabilir.

Evli birinin eşinden ayrılması için yapılan büyülerin en büyük etkileri kişi üzerindeki karakter değişimleri olarak gözlemlenir. Örneğin tam vaktinde eve gelen bir eşin artık geç saatlere kalması, ev ile tüm özel bağlarını koparması, cinsel olarak ilginin azalması ve saygının büyük oranda düşmesi soğuma ve uzaklaşma etkilerinin başladığını gösterir.

Ayrıca çok geçmeden büyük olasılık ile araya bir üçüncü kişinin girmesi de muhtemeldir. Bu her zaman olmaz ancak kişinin sosyal ve ekonomik durumları ile ilgili olmak koşulu ile görece bir kavram olarak bir kenarda tutulur. Hatta bazen olsun istenir ve kişi üzerine yazılan tılsım da bu yönde bir döngüye de izin verilebilir. Kişi üzerine gönderilen varlıklar bu gibi detaylara sebebiyet verebilirler.

Takıntılı ya da Saplantılı Birini Kendinden Soğutma Büyüleri

Çoğu zaman arada aşk hikayesi olmasına gerek olmadan da bu işlemlere başvuruları görebilirsiniz. Medyumlara gelen vakaların oldukça farklı çeşitte ve özel durumlarda geldiğini bilmelisiniz. Bazen sizin hiç bir ilginiz olmamasına rağmen biri size platonik bir aşk besleyebilir. Ne kadar kaçmaya çalışsanız da bir türlü kurtulamıyor olabilirsiniz.

Birini Kendinden Soğutmak Mümkün Olabilir

Bu durum zamanla can sıkıcı olabilir ve bir süre sonra psikolojik olarak sıkıntılara da dönüşebilir. Elbette burada bir taciz söz konusu ise birinci yapılması gereken şey adli mercilerden yardım almak olacaktır.

Ancak havas ilmi içinde de bu tip insanların uzak durması için yapılan işlemler vardır. Her zaman yüzde yüz başarı getirir diyemeyiz ama denemeye değer görülen işlemlerin sayısı da az değildir. Bazen her ihtimal denendi ise ve yine de sonuç alınamadıysa takıntılı birini kendinden uzaklaştırmak için bir büyü ihtimali de değerlendirilebilir. Birkaç gün içinde hayatında sanki hiç olmamışsınız gibi etkiler veren ve o kişiyi göçe zorlayan bir takım güçlü tılsımlar vardır. Bunlar uzman medyumlar tarafından zaman zaman insanların hayrına vesile olması maksadı ile hazırlanabilir.

  • Bazen spesifik olarak gelen durumlar da mevcut olabilir. Örneğin bir iş yerinde patronun aşırı ilgisinden muzdarip olan ancak o işe devam etmek zorunda olan insanlar bile bu tip işlemleri yaptırabiliyor.
  • Bazı mecburiyetler insanları belirli koşullara mahkum ediyor olsa da bunları yaşanır ve katlanılır hale getirebilmek de mümkün olabilir.

Bir İnsanı Ailesinden Soğutma Büyüsü

Bazen kişilerin özellikle özel ilişkiler içinde ailesine çok yakın durması sıkıntı verebilmektedir. Özellikle erkeğin ailesine aşırı yakın ve ilgili olması bazı kadınlara uzun vadede sıkıntı vermekte ve onları başka bir takım yollara itmektedir. Hem evliliğini devamını sağlamak hem de bu durumu çekilir kılmak için özel hayatlarını biraz daha domine etmek gerekir.

Bu süreçte kavgaların ve tartışmaların yoğun olması da ilişkiyi törpüleyeceği için dikkatli davranılması ve peyderpey işlemin uygulanması gerekir. Yani birini ailesinden soğutma büyüsü yapıyorsanız bu sürecin oldukça yavaş işleyeceğini bilecek ve medyumun talimatlarına harfiyen uymak durumunda kalacaksınız. Çünkü ancak dikkatli yapılırsa evliliğin zarar görmeden aile bağlarının azaltılabileceği gerçeği vardır. Bunun dışında birden bire kesilen ilişkilerin ardından evliliklerin zarar görmemesi çok da mümkün görünmemektedir.

Birini Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Bu konuyu farklı bir yazımız olan erkeğin cinselliğini bağlama büyüsü konulu makalemizde geniş olarak ele almıştık. Boyalı kısma tıklayarak o konuyu ayrıntılarıyla okuyabilir sonrasında bu yazımıza devam edebilirsiniz.

Birini Evlilikten Soğutma Etkileri Nelerdir

Burada tekrara düşmemek için çok fazla ayrıntıya girmek doğru olmaz fakat kısaca değinmek gerekirse; Oldukça nadir olarak görülse de bazen aşırı cinsellik düşkünü insanların bu güdülerini dizginlemek gerekebilir. Bunun da sebebi sağlıklı olan cinsel hayatın zarar görmesi ya da bu aşırı tutkunun evin dışına taşması olasılığıdır. Bunun olmasını elbette hiç bir evli insan arzu etmeyecektir. Bu sebepten bazen cinsellikten soğutma büyülerine başvurulduğu görülmektedir.

  • Bu durum hiç akla gelmeyecek şekilde farklı durumların sonucu olarak da talebe dönüşebiliyor. Herkesin kendine göre bir hikayesi var ve kişisel istekler oldukça farklı yerlere gidebiliyor. Bir örnek teşkil etmesi açısından belirtelim; Bazen bir kayınvalide oğlunun, kendisi tarafından hiç istenmeyen gelini ile cinsel hayatı olsun istemiyor ve kendi oğlunun cinsel hayatını durdurmak için büyü yaptırıyor.
  • Evet, bu durum kulağa ne kadar tuhaf gelse de “acı fakat gerçek” başlığı altında yerini alıyor. Yani söz konusu cinsellik olunca işler yalnızca soğutma büyüsü ile sınırlı kalmayabiliyor. Buna benzer oldukça özel örnekler zaman zaman medyumların karşılaştığı ve kendilerinin bile şaşkınlığa düştüğü durumlara örnekler olabiliyor.

Birini Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu tip büyülerin bozulması için oldukça sıkıntılı süreçler yaşandığını medyumlar biliyorlar. Fakat çoğu zaman bu yükün altına girmekten çekinen medyumlar da var. Yapılacak olan bakımlar neticesinde bir fikir birliğine varmak daha uygun olur. Zira her büyü bozulabilir demek yanlış olsa da çoğu zaman güçlü bir efor sarf etmek koşulu ile soğutma büyülerini bozmak da mümkün olabilmektedir. Ayrıntılar için uzman bir medyum hocadan bilgi almak ve durumun özel vehametini paylaşıp ona göre seçim yapmak daha akıllıca olacaktır.

  • Birçok farklı büyü konusu içinde daha önce deneyimler yaşamış olan insanların yaptığı yorumları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. ⇒ Soru – Cevap – Yorumlar

“Bir İnsanı Soğutmak İçin Yapılan Büyüler” için 2 yanıt

Beni de eşimden soputmak için büyüye alet ettiler. Köyde bi hocaya baktırdık. O söyledi. Ama medyum değilmiş bi de mesyumlar baksın bu büyü çok zır bozulur dedi. Faik hocayı da bizim oralardan tanıyom. Hocam siz bana yardım edebilirseniz müteşşekkür olurum

Bakım yapacağız sana biliyorum katip, fakat senin durumun oldukça karışık. Sana zaten anlattım detayları, ama yine de gelirsen söylediğim vakitte bir yoluna bakacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir