Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Bir İnsanı Büyü ile Aşık Etmek Mümkün Mü

Aslında büyülerin temel amaçları içinde bulunulan duruma göre değişkenlik gösterebilir. Kimi çalışmalar elbette büyük bir duygu yoğunluğu olarak aşk unsurlarını içermek amacıyla yapılırken, kimi uygulamalar ise tam tersi yönde, bir insanı diğer birinden soğutmak adına düzenlenebilir. Tüm bunların içinde kişinin ilişki içindeki yeri ve tutumuna göre medyumlar hal ve hareket tarzı belirlerler. Bu yönden bakacak olursak da başlıkta belirtilen durum gerçek olarak addedilir ve sayılabilir. Yani bir insanı büyü ile aşık etmek mümkün müdür sorusuna yanıt tabi ki “evet” olacaktır.

Bu aşamaları planlamak için söz konusu kişi üzerinde yoğun bir işlem uygulanır. Aşık edilmesi planlanan kişinin özel hayatına ve kişisel özelliklerine kadar birçok konuda önemli araştırmalar yapılır. Bu bilgilerin her biri özel gün ve saat dilimlerinde bir araya getirilirken aynı zamanda önemli ritüellerin de hayata geçeceği planlamalar yapılır. Bunların detaylarını sitemizde bulunan pek çok bağlama büyüsü ve aşk büyüsü başlıkları altındaki yazılarımızdan kolaylıkla bulabilirsiniz. Her türlü işlemin en ince detaylarına kadar varan anlatımlar Faik hocanın resmi sitesi üzerindedir. Her türlü telif hakkı da yine kendisine aittir.

Genel Kullanımlarda Resim ile Aşık Etme Vardır

Aşk büyüsünü bahsettiğimiz şekilde birine gerçekten aşk duygusunu yüklemek adına yapıyorsanız onun için kullanılan en önemli yöntemlerden biri resim ile birini aşık etmek olarak bilinen uygulamalardır. Bunların içinde her zaman için bir miktar şeytani yöntem bulunur. Ayrıca ateş yakmak ve işlem sonrası fotoğrafı mezarlığa gömmek gibi hamleler de vardır. Bunların her biri için yoğun ve uğraştırıcı işlemler diyebiliriz. Gerçekten hiç bir şey hissetmeyen birinin bu duygulara gark olması ancak bu tip işlemler sonucunda mümkün olabilir. Ayrıca medyumun hünerleri bu minvalde ortaya çıkacaktır. Belirli aralıklarla ve dikkat içerisinde yaptığı bu işlemlerin nihai sonucu ancak işlem sonrası görülecektir.

Aşk Büyüsü ile Birini Aşık Etmem mümkündür
  • Kişinin özel fotoğrafları kullanılarak yapılan aşk büyülerinde en önemli etken seslenilen dünya dışı varlığa (cine) o kişi hakkındaki tüm bilgilerin aktarılması ve sonunda hedef haline dönüşebileceği bir ikna süreci yapılması gerektiğidir.
  • Bu durum zaten bahse konu büyü çalışmasının temelini oluşturacağı gibi aynı zamanda işlemin istenilen şekilde sonlanması adına yoğun bir çabayı da beraberinde getirecektir. Söz edilen dünya dışı varlıklar bazı kişilerin için en güçlü cin kavimlerinden seçilir. Özellikle İfrit ismini almış olan Elzer kavminin en kuvvetli varlıkları aşk büyüsü ve bağlama büyüsü söz konusu olduğunda gözlerinize inanamayacağınız etkileri gerçekleştirebilmektedir

Evde Yapılabilecek Aşık Etme Uygulamaları

Özellikle internet ortamında kendine çokça yer bulan işlemlerin aslında pek bir önemi yoktur. Yani evde yapılabilecek basit dualardan öne çıkan özellikle “zilzal süresi ile aşık etme yöntemi” gibi çalışmaları belki işe yarayabilir.

Fakat durum ne kadar zor görünüyorsa o denli güçlü işlem gerektireceği için basit dualar ile istenilen noktaya gelmek bir hayli zordur. Ayrıntılar kesinlikle unutulmamalıdır. Aksi durumda evde amatörce yapılan çalışmaların faydadan çok zarar getirdiği de geçmişte çokça karşılaşılan bir durumdur. Bilinçsiz ve bilgisiz olarak asla bu işlemlerle ilgilenilmemesi gerekir.

Bu yüzden Faik hocamızın ısrarla telkin ve tembih ettiği durum asla rahmani ya da şeytani fark etmeksizin tüm uygulamaları evde yapmamaktır. Bazen bilinçsiz kimselerin bu yöntemler yüzünden başına kalıcı hasarlar gelebilmekte ve çeşitli cin musallatı olma gibi geri dönüşü olmayan zararlar görmektedirler. Bunun yerine bir uzman medyum aracılığıyla aşk büyüsü planlamak hem süreci kısaltacağı gibi hem de sizlerin durum karşısında bilgi sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır.

Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası

Bu şekilde bir dua söz konusu değildir. Birçok medyum böyle bir durum olduğunu anlatır. Ancak hiç bir dini kitap aşk, meşk işleri ile ilgili ayetler içermez. Bu kitaplar bildiğiniz üzere dini kuralları ve yine dini kurallar dahilinde uygulamamız gereken davranış biçimlerini bizlere anlatır. Hangi sözler ile dua edeceğimizi öğretir. Birini aşık etmek için duayı Kuran’ı Kerim’de bulma şansınız yoktur. Bu tip söylentilere de inanmamak gerekir.

En Ağır Aşk Büyüsü Hangisidir, Nasıl Yapılır

Genel olarak sitemize gelen soruların başında bu başlık altında toplanan bazı yorumlar görüyoruz. Bunların içinde en ağır aşk büyüsü tabiri diye bir şey yoktur. Yani bir işlem kişiye özel olarak planlanır. Bu vesile ile de her işlemin ağırlığı o kişi nezdindedir. Herhangi bir güçlü işlem eğer uygun değilse en zayıf insana bile etki etmeyebilir. Birkaç cümle ile aktarılması zor olacak kadar derin olan bu çalışmalar hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan ağır ya da hafif diye adlandırılması yanlış olacaktır. Havas ilminde ağır işlem tamamen kişiye özel tasarlanır. Bu nedenle de ön hazırlık süreci her konuda olduğu gibi burada da oldukça önemlidir.

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Hangi İşlemdir

Bu da yine Google’da baktığınız zaman en çok aranan kelimelerden biri olarak karşınıza çıkacaktır. Ancak yukarıda belirttiğimiz işlemlerden bir farkı yoktur. Deli gibi aşık etmek için büyü diye bir kural yoktur. Zaten kişinin işlem sonrası planlanan kişiye çok sıkı bağlanması bu durumu yaratacaktır. Bunun içinde genel olarak yapılan işlemler ele alınır. Özellikle bir ayrıntı söz konusu değildir. Burada zaten mecazen kast edilen şey yoğun bir duygu durumuna erişilmesi olmaktadır.

  • Özellikle belirtilmesi gereken bir konu vardır ki bu da “uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır” konusu olabilir. Özellikle bu pandemi sürecinde zaten medyumlar yüz yüze görüşmekten kaçınıyorlar. Aslında genel olarak herkes kaçınmaktaydı ve biz bu durumu sürekli eleştiren ve yüz yüze görüşmenin çok önemli olduğunu belirten taraftık.
  • Ancak bu süreçte tabi ki sosyal mesafe adına uzaktan işlemleri yürütmek daha sağlıklı olmaktadır. Aşk büyüsünün de uzaktan planlanan çok sayıda uygulaması vardır. Detaylı bilgiler için Faik hocamızdan ana sayfa üzerinde bulunan telefon numarası aracılığıyla dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

“Bir İnsanı Büyü ile Aşık Etmek Mümkün Mü” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir