Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Bir Gecede Delirten Büyüler Var Mıdır

Bu yazımızda havas ilmi üzerinde en çok merak edilmiş olan “bir gecede gerçekleşen büyüler” konusunda aydınlatıcı bilgiler vermek istedik. Bu kadar kısa sürelerde bir şeylerin değişmesi mümkün müdür? Hatta bir adım daha öteye gidecek olursak bir gecede delirten büyüler var mıdır? Bir günde kişinin aldığı karardan vazgeçmesi sağlanabilir mi?

İnsanların delirmesi ya da akıl sorunları yaşaması büyüler ile mümkün olabilir mi?

Tüm bu sorulara cevap niteliğinde olacak ve birçoğunuzun merak ettiği bu konulara açıklık getirecek yazımızı lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Bir Gecede Tutan Büyüler

Bir işlemin bir gecede vuku bulması imkansıza yakınmış gibi görünse de bazı durumlarda mümkün olabilmektedir. Buna genel olarak medyumların olumlu yaklaşımı ancak zaruri durumların ortaya çıkması ile mümkün olabilir. Mecbur kalınmadığı takdirde yükü ve ezici özelliği bu kadar yoğun olarak çalışmalar karşısında medyumlar işleme kalkışmazlar. Havas uzmanlarının bir kaç gün kendine gelemedikleri zorlu bir süreç olduğundan bir kez daha altını çizerek bahsetmek gerekir.

Bu konu üzerinde mecburiyetler kişisel olarak göreceli olsa da bir örnek verebiliriz. Bir nişan ya da nikah törenine bir gece kaldıysa ve bunun gerçekleşmesini istemiyorsanız;  Ya da bir evlilik içinde ertesi gün evi terk edecek olan bir eş durumu söz konusu ise, ya da boşanma gibi bir gündem içinde fazla zaman kalmadıysa denemeye değerli bir takım günlük çalışmalar mümkün olabilmektedir. Her bir durum son derece kişiseldir ve detayları mutlaka masaya yatırmak gerekecektir.

Etkisini 24 saat içinde ortaya çıkarması şartı ancak bu gibi hayati önem taşıyan durumlar için mümkündür. Bunun için medyum hocanın bu zaman dilimi boyunca çok yorulacağı bir gerçektir. Ayrıca hiç uyumayacağı ve işlemi baştan sona ciddi bir kontrol sürecinde tutacağı da hesaba katılırsa gerçekten işlemin ne kadar zor olduğunu da anlamak mümkün olabilir. En çok yoran detay olarak da bu kadar kısa süre içinde bağlı olduğu cin aracılığı ile durumu tersine çevirmek adına gireceği ikna sürecidir. Malumunuzdur ki bu etkileri insan eli ile gerçekleştirmek mümkün olamayacaktır.

  • Genel kanaat olarak havas büyülerinde özellikle bağlama büyüsü gibi oldukça komplike çalışmaların bir günde ortaya çıkma şansı yoktur. Bunların olamayacağı ya da hangi şartlarda mümkün kılınabileceğini zaten diğer makalelerde detaylarıyla anlattık. Fakat daha keskin tılsımların en azından kişinin aklını bir gün içinde çekebildiği bilinir.
  • Bunun için iyi bir yüklenme sonrası bir takım enerji varlıklardan yardım alan medyumların olduğu da yine bilinmektedir. Her havas ilmi hünerlisi bu tip kısa vadeli işlemleri hayata geçirmek istemeyebilir. Bu yükün altına girmek istememeleri onları amatör kılmaz.

Bir Gecede Deli Eden – Delirten Büyüler

Aslında buradaki mecaz kavram yani “delirmek” olarak addedilen durum kişinin aldığı kararı tam tersine çevirmesi olarak düşünülmelidir. Yoksa bilindik anlamda delirme ya da aklını kaybetme durumu söz konusu değildir.

Bir insanı büyü ile delirtmek ancak uzun vadeli bir planlama ve İfrit cini gibi kuvvetli varlıkların kendisine musallat edilmesi gibi koşullar altında mümkün olabilir. Yani büyü ile delirtmek kavramı gerçektir. Ama bu yazımızda aktarmak istediğimiz olgu bir miktar farklar içermektedir.

Yoğun programlar uygulanmadığı takdirde herhangi bir ihtimali yoktur. Bir gün içinde fikirlerin yüz yüze ve yakın olarak değişebilmesi için yapılan çalışmalar vardır. Bunların da hangileri olabileceğini yine bir medyum randevusu alarak öğrenebilirsiniz.

  • Konu üzerinde yine benzer bir örnek olarak bağlama büyüsü içeriğinde de düşünülebilecek bir detay vardır. Bu da bir insanın düğününe bir gün kalması durumu… O son gece bir şeyler yaparak süreci durdurmak dışarıda kalan ancak gönül bağı olan herkes için oldukça acı verici olmaktadır.
  • Genel olarak platonik ya da ayrılık sonrası gerçekleşmiş aşırı duygular gelişebilmektedir. Bunların getirisi olarak kişileri bağlandıkları insanların başka birileri ile evlenmesini ya da ilişki kurmasını istemezler. Hatta buna dayanamayıp türlü türlü kötü koşullar yaşayan ve yaşatan insanlar da vardır. Bu gibi durumlar da yine son bir hamle anlamında değerlendirilip bir günde ortaya çıkan büyüler başlığı altında aktarılan işlemler uygulanabilir.

Peki Nedir Bir Günde Tutan Büyülerin İçeriği…

Aslında ayrıntılı bir konu olsa da yüzeysel olarak anlatmak da fayda var. Kişi ile ilgili tüm özel bilgiler toplanır. Ayrıca mümkünse bir adet özel eşyasına da bu işlem içinde yer verilecektir. Bu konu son derece hassas ve gizli olarak yürütülmesi gereken bir durumdur. Ayrıca bir diğer önemi de sır olarak saklanmasıdır. Yapılacak olan işlemin içeriği ile ilgili yine özel bir takım tedarikler gerçekleştirilir. Bunların neler olabileceği de yine bakım yapılarak değerlendirilir.

Medyum kişi tüm bu toplanan malzemelerin üzerinde kendi teknikleri ve metotları üzerinde bir işlem tasarlayacaktır. Bu tasarım da yine kendisine ikna olmuş en kuvvetli cin ya da hüddam aracılığı ile güçlendirilir. Sonrasında 24 saat boyunca aralıksız olarak türlü ritüeller serisi icra edilir.

Bu tür fenomenler boyunca medyum genel olarak yalnız olmayı tercih eder. Zira en küçük bir üçüncü ses ya da farklı bir korku enerjisi işlemi berbat edebilir. Tüm gece çeşitli zikir aracılıkları ile ecinni varlıkların iknası yapılır. İkna sürecinde zorlu aşamalar vardır. Her cin kavmi kendine göre kriterler barındırmaktadır. Buna bazen bir hayvan kurban etmek bile söz konusu olabilir. Ayrıca türlü necis malzemelerin de kullanımı medyum şahsı zorlayacaktır.

Ancak bu şekilde bir gece içinde insanların büyüden etkilenmesi ve tılsımın etkisini yüzde yüz olarak üzerlerinde hissetmesi sağlanabilir.

  • Yine de akılda kalması gereken en önemli detay bu işlemlerin her zaman kesin olmadığıdır. Kesin etki eder demek doğru olmaz, ama son çare olarak görülüyorsa kesinlikle denemeye değerdir. Buna medyumlarla yapacağınız görüşmeler neticesinde ve ikna olma ölçünüz ayarında karar vereceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir