Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Bez Bebek Büyüsü – Vodoo Büyüleri

Bez bebek büyüsü konusunda en doğru bilgileri vermek ve gelen soruları en açık dille yanıtlamak için bu yazımızı sizlerle paylaşmak istedik. Faik hocanın en büyük hassasiyet göstererek açıkladığı işlem hakkında en net bilgileri yazımızın içinde bulabileceksiniz.

Bez bebek büyüsü havas ilminin en eski işlemlerinden biridir. Hatta zaman zaman eski filmlere bile konu edilen ancak tesiri bakımından itina ile kaçınılan bir büyü şeklidir. Bu işlemde kişi elyaf oymalı bir bez bebek ile sembolize edilirken, tılsımlı özel bağlama sözleri ve büyük iğneler ile etki altına alınır. Bu iğneler işlem süresince belirli aralıklarla bez bebek büyüsü yapılırken elyaf bebeğe batırılır. Bu aralıklarla uygulanan işlem kısa sürede bağlama büyüsü etkilerini açığa çıkartır. 21 günlük bir uygulama neticesinde bez bebek ile sembolize edilen kişi tamamiyle bağlama enerjisinin frekansına geçmiş olur. Bu aşamadan sonra yönlendirme ve yönetme durumu başlayacaktır.

Bez Bebek Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır
  • Bebeğe yapılan her müdahalenin kişi tarafından fiziksel olarak hissedildiği algısı ve bilgisi yanlıştır. İşlem son derece ruhani boyutta ve soyut kavramlar neticesinde yol alacaktır. Bir çok bilgi yanlış aktarılmakta ve bez bebek büyüsü ile ilgili fazla miktarda safsata yer almaktadır.

Voodoo büyüsü olarak da adlandırılmasının sebebi aynı işlem içi uygulamalara sahip olmasıdır. Fakat voodoo büyüsü bağlama işlemleri olarak değil kişiyi hasta etme konusunda etkisini gösterir.

Voodoo büyüsü dendiği zaman zaten ikinci bir isim söz konusu edilmez. Büyü yapılan kişinin tıpkı bir sabun büyüsü yapılmışçasına erimesi, hastalanması ve kısa sürelerde çok ciddi sağlık sorunlarına sahip olması gözlemlenir. İşlemin getirileri oldukça kötüdür. Bu nedenle iki farklı şekilde uygulandığı bilinmektedir.

Bu iki yöntemin de içerikleri birçok noktada benzerlik gösterdiği için karıştırılan iki işlemin havas ilminde ve rahmani olarak kullanılan tek durumu çiftler arasındaki aşkı yeniden canlandırmak ve birbirlerine olan muhabbet ve yakınlıklarını sağlamaktadır. Tüm bağlama ritüellerinin temelinde de bu niyet yatar. Bez bebek bize bu durumu farklı bir enerji çalışması ile sunar. Bu yöntemi benimsemiş ve uygulayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bez Bebek Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu işlemde belirttiğimiz gibi kişiyi sembolize ederken girilen enerji boşlukları önemlidir. Bez bebek mahiyetinde görülen kişinin 21 gün boyunca belirli tesirlerin altında kalması ve bu süreçte de medyumun sembol bebeğin üzerinde işlemlerine günü gününe dakik olarak uygulaması büyük önem taşır. Bu süreç boyunca büyü yapılan kişiyi yakından gözlemlemek olumlu katkı sağlamaktadır. Fakat uzak birine uygulanıyorsa bunun için bir yol haritası izlenebilmektedir. Durum zaten öncesinde içinde yaşanılan şekle göre organize edilecektir.

Bez Bebek Büyüsü ve Voodoo Büyüsü Hakkında

Kişi özelinde alınan ailevi bilgiler de kullanılacak olup bez bebeğin içine yazılarak ve her iğne hamlesinde birtakım tılsımlar hazırlanacaktır. Bu yazıların yazıların içeriği İbranice’dir. Ancak bu dile hakim bir uzman medyum tarafından yazılmalıdır.

İşlemin hazırlık süreci tamamlanır. Bu süreç boyunca asıl amaç yardım alınan hüddam ve cinlerin kişiyi en kısa sürede etki altına alması ve bez bebek büyüsü kontrolüne dahil etmesi olacaktır. Bu etkiler gözlemlenene kadar işlem pür dikkat sürdürülür.

Medyum Faik Hoca – Bez Bebek Büyüsünü Anlatıyor
  • Bazen ayrılmış eşlerden birinin evine dönmesi için de bez bebek büyüsü yapıldığı durumları görebilirsiniz. Bu da uygulanan özel bir çalışmadır. Bazı medyumların geri getirme işlemlerini bez bebek kullanmak suretiyle gerçekleştirebilirler. Genel olarak kişiye erişimin mümkün olmadığı durumlarda da sembol bebek tıpkı o kişiymiş gibi muamele görerek bizlere açık bir çalışma sunabilmektedir. “Nesneleştirme” denilen bu aşama medyumların çalışma şekillerine göre farklılıklar gösterebilir.

Bez Bebek Büyüsünün Etkileri

21 günlük döngü tamamlandığında artık kişi üzerinde ön görülen etkileri birbir görmeye başlamak beklenen sonuçtur. Bu süreç içerisinde 3 adet iğne işlem sonuna bırakılır. Olası bir kötü gidişat ya da kişi üzerinde belirgin bir yanlış aktarım söz konusu oldu ise bu 3 iğne bizlere üç gün boyunca işlemi düzeltme olanağı tanır. Bunların nasıl uygulanacağını çalışma yapacağınız medyum hoca size itina ile anlatmalıdır.

Bez Bebek Büyüsü Tesirleri Nasıl Oluyor

Etkiler 21’inci günden sonra hızlı bir şekilde görülür. Kişi üzerinde tam ve kesin bir hakimiyet kurulur. Tüm iradesi ve bilinci teslim alınmış hale gelir. Bu durum etik anlamda insanları ne kadar rahatsız etse de sık kullanılan ve medyumların alışkın olduğu bir durumdur. Bu işlem bozulana kadar bu etkiler istenildiği ölçüde uzatılabilir.

  • Bez bebek büyüsü yapıldıktan sonra etkiler kalıcı olamayabilir. Bu süreci daha iyi yönetmek adına senede bir tekrar edilen çalışmalar vardır. Bunun sebebi bu güçlü ve yoğun tılsımların zaman içinde etkisini kaybetmesidir. Sürekli aynı hüddamları bu işlem için görev başında tutmak mümkün olmadığı gibi sürekli tekrarlamak da çok zordur. Bunun için yılda bir kez yenilemek gibi formları medyum hocalar genel olarak uygun görürler.
Bez Bebek Büyüsü Nasıl Yapılır – Medyum Faik Hoca

Bez Bebek Büyüsü Sonuçları

  1. Ayrılmış eşlerin yeniden bir araya gelmesine olanak tanır ve eskisinden daha büyük bir aşk ile ilişkilerini devam ettirmelerini sağlar.
  2. Platonik aşıkların en çok başvurduğu yöntemlerdendir. Bu tarz platonik aşkların içinde bulunduğu durum her ne kadar zor olsa da son çare olarak bez bebek büyüsü yapıldığı bilinmektedir.
  3. Her türlü aşk acısını kişi özelinde iyileştirme ve yeniden hayat verme konusunda da yardım alınan bir tılsım çalışmasıdır.
  4. Hüddam ilminde usta bir medyumun sembol ettiği bebek üzerinde tüm yaptırımları kişiyi işlem sonucunda kesintisiz bir etki altına alacak olup her komuta uymasını sağlayacaktır.
  5. Daha bir çok olumlu-olumsuz etkiyi bu işlem neticesinde görebilmek mümkündür.
  • Vodoo Büyüsü olarak anlatılan işlemlerin tam anlamıyla aynı işlemden bahsetmediğini bir kez daha bildirmek isteriz. Fakat bu işlem özelinde merak edilen tüm detayları Faik hoca özel olarak yanıtlamaktadır. Kendisi dilediğiniz her zaman havas ve ledün ve hüddam ilmi konularında sorularınızı cevaplamaya hazırdır. Dilerseniz sitemizin soru-cevap-yorumlar kısmından da kendisi hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir