Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Hakkında öylesine çok şey yazıldı ve çizildi ki artık tüm bu bilgi kirliliğine bir son vermenin zamanı geldi diye düşünen Faik hoca sizlere bağlama büyüsü konusunda en çok merak edilen konuları, sade ve anlaşılır bir dil ile kafanızda soru işareti bırakmayacak şekilde anlatmak istemektedir. Çok komplike çalışmaları içinde barındıran ve tabi ki belirli bir uzmanlık ve yeti isteyen bu işlemlerin temel prensipleri tahmin edebileceğiniz gibi bir insanı etkilemek ve onun gizli dünyasını bir miktar maniple edebilmektedir. Bunun için yoğun çalışılan ve bir sürü plan dahilinde hayata geçmesi kurgulamış ritüeller oluşturulmaktadır. Basit bir işlem olmadığı gibi biraz da zaman almaktadır.

Günümüzde bu çalışma için çok sayıda aday olduğunu görebilirsiniz. Artık internetin de yaygınlaşması ile bizler bile gözlerimize inanamadığımız sayıda ilanlar görüyoruz. Bu kadar basit görmelerini ve insanların çarçabuk halledilebilen bir şey olduğunu düşünmeleri hayli rahatsız edici bir durum. Ticari olarak yorumlamak hayatta yapmak istediğimiz en son şey olacaktır. Ne var ki bunun tam tersi düşünen insan sayısı hiç de az değildir. Bağlama büyüsü hakkında yazılan tüm yazılara göz attık sayılır. Ancak doğrular olduğu kadar sizlere yanlış verilen bilgiler de var. Bu yazımızda hep birlikte çok daha iyi bir noktaya geleceğimizi ve bağlama büyüsü denince aklımızda nelerin canlanması gerektiğini anlayacağız. Nelerin mümkün ve nelerin mümkün olmadığını, havas ilminin bizlere sunabileceklerinin de bir sınırı olduğunuz sizlerde makalemizi okuduktan sonra anlamış olacaksınız.

Bağlama Büyüsü Konusunda Merak Edilenler

Bağlama Büyüsü Nedir

Aslında yukarıda bir kısmına giriş yaptığımız işlem genel olarak aşkın ve sevginin, insan içinde var olan duyguların harekete geçmesi adına yapılan bir ritüeldir. Pek çok alt çeşidi ve uygulaması olduğu gibi ön hazırlık süreci de en az işlemin kendisi kadar önemlidir. Bağlama büyüsü genel olarak evli eşlerin ilişkilerini canlandırmak, aldatılma korkusuna karşı koymak, ayrılmak üzere olan bir sevgiliyi barıştırmak gibi durumlarda talep edilebilir. Pek çok istisnai durumlara açık olsa da işlem genel olarak “platonik aşk” denen karşılıksız duygulara pek açık değildir. Bu yüzden talep edeceğiniz de içinde bulunduğunuz durumu şeffaf olarak medyum hocaya açıklamanız çok yararlı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir – Medyum Faik Hoca

Bağlama büyüsünün tanımını yaparken elbette bir sürü farklı konudan bahsetmek de mümkün olabilir. Bu tanımın içinde işlemin yapım aşamasında daha iyi anlatacağımız dünya dışı enerji varlıklardan alınan yardımlarda girebilir. Bu varlıkların gücünün çok iyi kullanabilen- yönetebilen kişilerin daha başarılı olduklarını biliyoruz. Zaten enerji hükmünü sağlayamamış ve Hüddam yönetiminde başarısız olan kişilerin bir insanı uzaktan etkilemesi ve yönlendirmesi söz konusu olamaz. Bu ilim de zaman içinde pekişen ve bir yetiye dönüşen uygulamalar zinciridir. Tecrübe ve sabır esastır.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

İşlemin sebepleri kişilere göre değişir. Ama genel kabul gören ve bizim gibi hocaların kapısında çokça rastladığı bir takım öne çıkan durumlar da vardır. Bunları aklımıza geldiği kadar sıralamaya çalışalım:

 1. Ayrılmak üzere olan evli çiftlerin tekrar birbirlerine aşık olması,
 2. Tam evlilik konumuza gelmiş olan nişanlıların arasına kimsenin girmemesini sağlamak,
 3. Aile içinde şiddete meyilli bir babanın dizginlenmesi,
 4. Cinsel yönden dışarıya bağlılığı olan bir insanı tek bir kişiye karşı uyanır hale getirmek,
 5. Bir evladı kötü yola gitmemesi için evde tutabilmek,
 6. Kayınvalide başta olmak üzere evde huzursuzluk çıkardığından şüphe edilen herkesin ağzının ve dilinin bağlanması işlemlerinde,
 7. Pek onaylanmasa da arada evlilik ya da nişan olmadığında da bir insanı kendine bağlamak için kullanmak isteyen insanların da olduğu bilinmektedir. Bu işin bir de şeytani boyutu vardır.

Havas ilminde rahmani ve şeytani olmak üzere iki bölümde işlemleri sıralarız. Yukarıda belirtmeye çalıştığımız genel tutum insanların optimistik fayda görmesini umduğumuz durumlardır. Mutluluk getiren, sizi bir aile yapan ya da bir ilişki içinde huzura erdiren tüm ritüellerin amacı buna dönüktür. Ancak bir de madalyonun diğer yüzü vardır. Bu işlem farklı metotlar izlenerek Hüddamlar yerine cinlere seslenerek uygulanırsa bahse konu maddelerin her birini bir de şeytani yollardan anlatmak gerebilir. Bu formu yazımızda kullanmak istemedim. Çünkü Faik hoca işlemleri rahmani olarak ele alan ve onun dışında kimsenin iradesi ile oynamayı kabul etmeyen bir tutum göstermektedir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

Bağlama Büyüsü Süreleri ve Etkileri

İşlem sırasında etkiler genel süre olarak 3 haftayı kapsamaktadır. Bunun dışında uzayan ve çok daha kısa sürelerde yanıt veren işlemlerin olduğunu da söylemek gerekir. Sürelere çok fazla takılı kalmak hiç bir medyum hocanın tasvip edeceği bir davranış olamaz. Bu yüzden işlemi yaptıran kişilerin daha çok sonuç ile ilgilenmesi daha uygun olur. Bu da işlemin aylarca uzayacağı anlamına gelmez tabi ki. Makul bir süre zarfında güvenilir bir medyum ile çalışmanız akabinde sizler için mutlaka bir sonuç alınacaktır.

Etkiler başladığında her bir kişi bu tesirleri kendine göre farklı algılayabilir. Kimi insanların uyku düzenleri bozulurken kimisinin daha çok uyuduğu görülebilir. Bu tabi ki tek bir örnek; Fiziksel ve ruhsal olarak farklı durumlar yaratılacağı için önceden yalnızca tahmin edilebilir. Ama mutlak surette bir şeylerin bilhassa bağlama büyüsü kuluçka süresi boyunca değişeceği bilgisi kesindir. Bu etkilerin kişilerde kendini özellikle şu şekilde belli edeceğiniz belirtebiliriz:

 • Geçmeyen baş ağrıları ve kişi üzerinde yoğun bir ağırlık hissiyatı,
 • Bitmeyen kabuslar görmek, uykudan karabasan ile uyanmak,
 • Sürekli bir yere düşüyormuş hissiyatı ile yataktan kalkmak,
 • Kulağa gelen fısıltılar, uğultular ve kulak çınlamaları,
 • Sebepsiz terlemeler, vücut ısısının sürekli yüksek seyretmesi,
 • Aşırı sinirli tutumlar, sebepsiz yere şiddet eğilimi,
 • Maddi olarak kayıplar vermeye başlamak, ticari hayatın sekteye uğraması,
 • Cinsel anlamda iktidarsızlık veya isteksizlik, soğukluk,

Daha bir çok olumsuz etki görülebilir. Bu size şeytani bir formda bağlama büyüsü uygulandığını habercisi olabilir. Ancak bir uyarı! Yanılgıya düşmemek için bu etkilerden hareket ederek sebep ya da sonuç tespiti yapamayız. Burada esas neden ve gerçek bir bağlama büyüsü etkisi kuvvetli bakım yöntemleri kullanılarak ortaya çıkarılabilir. Bakım yapmadan bir sonuç elde etmek olanaksızdır.

Bağlama Büyüsü Bir Enerji Çalışmasıdır

Bağlama büyüsü bakımları ise en bilinen üç yöntem ile olur. Su bakımları, yıldızname bakımları ve remil tahtası yardımı ile yapılan bakımlardır. Bunların her biri için ayrıca başlıklar açıp daha sonraki yazılarımızda sizler için detaylı olarak ele alacağız. Şimdilik isimlerini bilmek yeterli olacaktır.

Bir medyum ile çalışırken bu tesirleri hangi bakımı kullanarak adlandırmaya çalıştığınız mutlaka sorunuz. Havas ve Ledün ilminde tüm belirteçler bizi her zaman yanıltabilir. Bu nedenle herkesi özel olarak ele almak ve kişiye uygun bakımlar ile gerçek bir bağlama büyüsü etkisinden bahsetmek mümkün olabilir.

Bağlama Büyüsü Nerede Uygulanır

Çalışmaların hali hazırda medyum kişinin olduğu yerde uygulansa daha doğru olur. Bu işlemin uzaktan yapılması seçeneği de vardır. Ancak işlem tabi ki yine aynı yerde yapılmalıdır. Bu işleme de uzaktan yapılan bağlama büyüsü başlığını vermek mümkün olabilir.

Yine de yüz yüze işlem yapılmasını daha doğru buluyoruz. Bu nedenle bir ziyaret eşliğinde her şeyin masaya yatırıldıktan sonra karar verilmesi daha uygun olmaktadır.

Hocanın uygun yeri bu işlemler için daha önceden tasarlanmıştır. Bu nedenle gelişigüzel bir yer seçimi sonucu direkt olarak etkiler. Uygun yerde yapılan çalışmalara olası negatif etkiler sırasında da müdahale etmek mümkün olabileceği için, her türlü ihtimali önceden düşünmekte fayda vardır.

Bağlama Büyüsünün Bilinmeyen Etkileri

Ayrıca bağlama büyüsü yapıldıktan sonra bir muska yazılması ya da bir celb oluşturulması gerekebilir. Tüm bunların da muhafaza edilmesi yine medyum kişinin sorumluluğuna dahildir. Bu aşamaların nasıl yaşanacağı tercih etmeniz durumunda sizin de bilgi sahibi olabileceğiniz detayları oluşturur.

 • Bağlama işlemlerinde en çok aranan “bağlama büyüsü yaptıran var mı” ya da “bağlanma büyüsü kaç günde tutar” gibi soruların yanıtlarını sürekli olarak internet ortamında ararsanız büyük ihtimalle akla yatkın ve tatmin edici yanıtları bulamayacaksınız. Bu sebepten bir medyumu mekanında ziyaret edip özel bilgilerinizi yine özel bir görüşme için anlatmalısınız.
 • Bağlama ritüellerini bir çok insan farklı şekillerde öğreniyor. Bu isim farklılıkları aslında uygulamanın içeriğini değiştirmiyor. Örneğin biraz araştırma yaptığınızda rahatlıkla göreceksiniz ki bu işlemlere: “kadını bağlama büyüsü” ya da “sıcaklık büyüsü” gibi isimlerle yaklaşan çok insan vardır. Aslında bulunulan coğrafyaya göre bile işlemlerin isimleri değişkenlik gösterir.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri

Bilinen çok sayıda ekstra malzeme sıra dışı durumlarda elbette kullanılır. Fakat ana hatlarıyla safran, ceylan derisi ve ritüeli içeren notlar olmazsa olmazlardır. Bu malzemelerin yanı sıra durumun zorluğuna binayen necis olarak da sayılabilecek malzemeler kullanılabilir. Hatta adet kanı ile bağlama büyüsü toplum içinde en çok bilinen çalışmalardan biridir. Bu çalışma tamamiyle şeytani içerikler barındırsa da sıklıkla başvurulduğu gerçeğini değiştirmez. Eğer bu tarzda uygulama akıllarda varsa o zaman da takdir edersiniz ki adet kanına ihtiyaç olacaktır.

 • “Genellikle necis eşyalar şeytani durumlar için kullanılırken, safran mürekkebi gibi temiz malzemeler rahmani işlemler de kullanılırlar. Bu ayrımı bir kaç malzeme üzerinden yapmak pek doğru olmasa da kafanızda bir şablon oluşturmak açısından bu şekilde bilinmesinde bir sorun yoktur.”

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Zaman Alır

Bu en çok karşılaşılan soru olup genelde bu işleme başvuran kişilerin sabır konusunda zorlandıkları da bilinir. Ancak bu işin olmazsa olmazıdır sabır. Bu nedenle zaman alma kısmında maksimum bir süre verilebilir. 3 aydan uzun süren bağlama büyüsü işlemleri için artık tutma şansı kalmamıştır diyebiliriz. Tabi ki 3 günde meydana gelen değişikliklerin göründüğü çalışmalarda bazı danışanlarımız için söz konusu olmuştur.

3 Günde Etki Eden Bağlama Büyüsü

Birçok yerde bu işlem için verilen süreleri bu kadar kısaltan medyumlar de görebilirsiniz. İmkansız diyemeyiz belki ama bağlama büyüsünün 3 günde etki etmesi de çok zordur. Bunun için bir çok farklı kategoride yer alan kriterin uyumu görülmelidir. Bu da bir vaat olarak değil düşük bir olasılık olarak ele alınmalıdır. Bu nedenle sürekli karşınıza çıkan ya da kulağınıza gelen bu tip zamansal ölçümleri mantığınızla karşılaştırmadan ikna olmayınız!

Zaman alacak durumların birçoğu önceden yapılan mevcut bakımlar ile tespit edilebiliyor. Bunun için gerçekten bakım yapma aşamasına iyi konsantre olmak, bir takım verileri iyi beslemek ve duruma en uygun işlem tercihi yapmak ana unsurlardır.

Bağlama Büyüsü Sonuçları

Her zaman beklenen sonuç kişi üzerinde hayal edilen ve planlanan etkilerin müspet yönde ortaya çıkmasıdır. Biraz gecikmeler söz konusu ettiğimiz gibi ihtimal dahilinde olsa da sonuçlar yüz güldüren cinsten olduğunda kişiler için sorun kalmamış demektir. Medyum hocaların da en büyük arzusu sonunda sizin istek ve arzularınızın bir bir hayata geçmiş olmasıdır. Bu minvalde bağlama büyüsü sonuçları genel olarak beklenildiği gibi olması için, kural-kaide ve ritüellerin gerektirdiklerine birebir uymak gerekir. Biraz sıkıntılı bir süreç gibi görünse de hakkıyla yapılan ve gerekli özen gösterilmiş tüm işlemlerin tesir etmemesi için hiç bir sebep yoktur.

 • Daha fazla merak ettiğiniz detaylar olursa ve sormak isterseniz Faik Hoca’ya günün her saati özel Whatsapp adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

“Bağlama Büyüsü” için 56 yanıt

Size minnettarım hocam, yaptığınız tüm çalışmalarınızın benim için anlamı çok büyük oldu. Ailem sayenizde kurtuldu.
Bundan sonra siz benim ikinci babam gibi oldunuz. Sağ olun var olun.

Hocam bugün 11’inci gün. İyi gelişmeler oluyor. Sayenizde eşim onca zaman sonra dün dışarı çıkmadı. Bi de bana çiçek almış. Gözlerime inanamadım vallahi. Biraz daha sabredicez dimi hocam?

Melike sabır çok önemli. Bu işi acele yapamayız. Her şeyin bir süresi ve beklemesi gereken zamanı var. Her şey daha güzel olacak inşallah. Merak Etmeyin!

Faik hocamın derhahına ziyarete gittim. 2 sene önce bana da bağlama işlemi planlayıp uygulamıştı. Çok şükür sorunsuz sıkıntısız işlemi başarı ile sonlandırmıştık. 3 ay önce eski bi dostum için gitik. Ona da elinden geleni yaptı. Bu piyasada güvenebileceğiniz istisna kişilerden biridir.

3 ay önce hocamı yerinde ziyaret ettim. Gerçekten çok ilgili bi insan. 1 saate yakin beni dinledi. Konuşunca bile inanılmaz bi rahatlama geldi bana. İşlem için uygun değildim öyle kafamıza göre olmuyormuş bu işler anladım. İnternette herkese güvenmeyin. Ben gözümle gördüm bu işler sandığınız kadar kolay değil.

Bugün 7’inci günümüz Faik hoca çok ilgili bir insan. Her gün düzenli olarak bilgi alabildim kendisinden. Bağlama büyüsü içim daha önce 2 kere boşa ugraştım. Kandırıldım bile ama iyi ki sizi tanıdım hocam bu işlem 1 hafta daha sürecek küçğk küçğk belirtiler var. Gelişmeleri tekrar yazıcam inşallah

Hocam bana gönderdiğiniz her şeyi dediğiniz gibi saklamaya devam ediyorum her şey çok iyi gidiyor ama bu işin en zor kısmı bence beklemek 1 hafta daha sabırsızlanmadan nasıl bekleyeceğim hiç bilmiyorum

Faik hocayı yerinde ziyaret edenlerdenim. 2 sene önce kuzenim için medyum ararken dört dönüyorduk. Kendisini bulduk sağ olsun bizimle çok ilgilendi. İsteyenler için referans olurum çok iyi bir insandır. Size de selam vermiş olayım hocam, sitenizi görünce yazmak istedim .

Evet sitemizi tamamladık Kemal Bey. Arkadaşlar yardımcı oldular sağ olsunlar. Bunca yıllık emeği ihtiyaç duyan herkese ulaştıralım bakış açısıyla yapılan bir şey. Her zaman ziyaret edebilirsiniz. Allah’a emanet olun.

Hocam eşim evi terk etti. 2 kez işlem yaptırdım ama başarılı olamadık. Sizi bir arkadaşım önerdi. Müsait bir zamanda görüşmek isterim.

Hocam çok zor zamanlarımda tanıştık dün uzun uzun konuşunca size karşı inanılmaz bir iyi his oluştu. İçimdeki kötü enerjiler aktı gitti sanki. İşlemimiz için sabırsızlanıyorum. Her şey istediğimiz gibi olur inşallah

12 gün içinde sonuç aldığım ve ilmine ikna olduğum tek hoca Faik hocadır. Kendisine rahatlıkla özellikle bağlama ve papaz büyüleri konusunda güvenebilirsiniz. Benim her derdimde yardıma koşmuştur sağ olsun

Fikret Bey teşekkürler diyorum efendim. Bu güzel ve naif yorumunuz beni çok mutlu etti.
Bu ilme ömrümüzü adadık neler yaşadık neler. Sizler de bir kısmına şahit oldunuz. Her şeyin istediğiniz gibi
olmasına çok mutlu oldum.

Hocam sitenizi yeni gördüm teşekkür etmek için medyum arayan kişilerde görsün diye,
Benimle ne kadar alakadar olduğunuzu etrafımda soran eden herkese de bildiriyorum. Gerçekten
internet sahtekar kaynıyor. Bir de kendilerini öne çıkarmak için karalama sayfaları oluşturup adınızı falan yazmaya kalkmışlar.
Gerçekten gülüyorum bu tiplere. Sizin duruşunuz bizim için yeterli hocam. Saygılar sevgiler.

Saol kızım. Bunların ağzı torba değil ki büzesin. Malesef Allah bunları ıslah etsin demekten başka çare yok. Benimle uğraşmaktan bıkmıyorlar napalım.

Hocam sizin gibi bir ile tanıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum Bugüne kadar çok fazla medyum sitesi gezdim. Çok insanla çalıştım. Ama sorumlarımla sizin kadar ilgili pek kimseyi görmedim. şimdi bakınca yalnızac benimle değil herkes ile öyle bir iletişimiz var. Bir kişiyi bile kırmamak üzmemek adına nasıl da çaba gösteriyorsunuz. Sizinle işlem yaparken de bağlama büyüsü anlamında çok tavsiye edilmiştiniz bana vallahi edildiğiniz kadar da varmışsınız. Sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Hocam ben Fransa’da yaşıyorum. Eşim Türkiye ye gitti 3 ay oldu ayrılmak istiyor. 2 çocuğumuz var. Ben istemiyorum. Sizin aynı memleketteniz ben de Iğdırlıyım. Sizin yanınıza gelmek istiyorum en kısa zamanda ya da uzaktan nasıl olabiliyor bana yardımcı olur musunuz

Hocam benim sorunum şu: Sevdiğim biri var 2 sene ilişki yaşadık. Tam herşey yolunda izdivaca doğru gidiyoruz derken bir anda sudan sebepten beni terk etti. Ne yapsam nafile, istemiyor. Başka biri gibi davranıyor bana. Adınızı bizim buralarda çok duyuyorum yardım edin hocam bana

Faik hocamla 14 günlük sürecin sonuna geldk sonuç tek kelimeyke muhteşem. Sözünün eri bir insan işlem içi süreçte de ne dediyse oldu bütün yakınlarımı kendisi ile çeşitli sebeplerle görüştürdüm herkes çok memnun şiddetle tavsiye ederim

Faik hocam senin sayende dertlerimden kurtuldum eşim geçen gün aradı artık barışıyoruz gibi. Çocukların durumunu da görüştük hersey sorunsız ilerliyo siz olmasaydınız bu kadar gelemezdik binlerce kez teşekkr ederm

Dündar Bey ilk günden beri diyorum sizin inancınız ve destekleriniz ile bugün istediğiniz yerdesiniz. Ben de elimden geleni yaptım sonuçta istediğimiz eyre vardık önemli olan bu. Bundan sonra daha dikkatli ve koruma altında yaşayacaksınız. Allah’a emanet olun.

14 gün süren süreç bitti Allah’a şükür sonuçlarımız çok iyi oldu. Bin kere teşekkürler hocam, yakın çevremde olaylara yaşananlara şaşmış durumdalar. Bu konuyu kimse bilmiyor tabi ama gelişmeleri gören herkes şokta. Allah sizden razı olsun hocam.

İyi bir süreç yönettik Remzi bey. Çok çaba gösterdiniz siz de biz de.. Hak ettiğiniz bir mutluluk bu umarım her şey daim olur. Allah’ın izniyle bir daha sorun yaşamazsınız. Ailenize daha çok sahip çıkın bundan sonra…

Hocamın dediği gün ve saatte işlemden sonuç aldığımız için çok şanslıyım. Neçe insanlar var istedikleri bir türlü olmuyor. Sağ olum hocam en kısa zamanda yanınızdayım Allah’ın izniyle

Faik bey ile geçen ay bağlama işlemi yaptık. Kardeşim ile eşinin barışması adına. Bu kardeşimin işlemiydi. 15 gün içinde herşey istediğimiz gibi oldu. Ben de önümüzde hafta bi işlem isteyeceğim. İlgisi ve saygısı ile bence çok iyi bir insan. Ayrıca gidip yerini de gördüm ben şahsen bu yorumu yapmayı bir borç bildim. Gönül rahatlığıyla kendisiyle çalışma düşünebilirsiniz

Her hafta konuşuyoruz bir de buraya yorum yazmışsınız. Allah razı olsun. Beni öven cümleleriniz için minnettarım çok sağ olun. Ama bunlara hiç gerek yok. Bizi bilenler biliyor çok şükür.

Hocam nasılsın 15 gün geçti sonuçlar gelmeye başladı sanırım uzun bir süreden sonra bana ilk defa mesaj geldi dün. Hem çok heyecanlandım hem çok sevindim. Bunun devamı gelsin hocam ne olur size saygım sonsuz

Bana 6 gün daha vereceksin konuştuğumuz gibi…
Sonuçlar çok daha iyi olacak, bu kadar zor bir durumu bu hale getirebilmek bile bence başarıdır ama bize yetmez.
Ben senin ailene verdiğin önemi biliyorum merak etme. Özel olarak görüşelim en kısa zamanda…

Hocam 14 senelik evliyim. Ne yaptıysam kocamı adam edemedim. Çoluk çocuk olmasa terk edip gidicem ama bıçak kemiğe dayandı artık bana da yardımcı olun size yakın bi yerdeyim ben kalkıp gelirim de nasıl yapacağız Faik hocam

Faik hocam 10 gündür hergün ulaşabildiğim ve artık sonuç ne olursa olsun çabasını gördüğüm ender insanlardan. Bana kattığı bu manevi değer bile yeterlidir sağ ol var ol

23 günün sonunda mutlu son oldu hocam iyi ki sizi tanımışım diyorum. Bunca zamandır çok hakkınız geçti. Buradaki tüm eşlerime dostlarıma durumu anlattım. Her biri de sabırsızlanıyor sizinle iletişime geçmek için. Önümüzdeki günleri bize ayırın hocam. Çok arkadaşım var…

Bu konuda söz veremiyorum tabi ama öncelikle iyi olmana ve mutlu bir noktaya gelmene çok sevindim. Daha da iyi olacağını umuyorum Allah’ın izniyle zaman içinde. Diğer konu üzerinde de zaman ayırabildikçe görüşürüz elbette. Bakalım zaman ne gösterecek

Hoıcam birine deli gibi vurgunum. Ne yapacağımı şaşırmış haldeyim. Bana yatrım edin komşumuzun kızı kendisi. Eskiden beri ne yaptıysam aklımdan çıkaramadım. Ama artık katlanılabilir gibi değil, ölümü bile düşünür oldum. Ne yapsak da ben kurtulsam. Acaba bana mı bir şeyler yaptılar diye de düşünmeden edemiyorum hocam. lütfen benim de durumumu ciddiye alın çok kötüyüm.

Alper gencecik insansın. Kendini bu kadar harap etmen elbette bizleri de aileni de çok üzer. Kısmetse olur diyebilmelisin bazı şeylere. Bu kadar çok çırpınmak doğru değil. Hem hayırlısı ne ise o olsun öyle bak bir de bu açıdan değerlendirmen gerekir bence.

Bizim gibi yaşayan insanları da unutmadığınız için çok sağolun hayatımızı kurtardınız desem yeridir

3 hafta sürdü zor bi süreçti hocam hele ki şu zor zamanlarda ilaç oldunuz bana çok mutluyum. Bu gurbet elde bir başıma durmadan sıkıntı çekiyordum.
İnsanlar yurt dışında yaşayanların hepsini çok huzurlu mutlu sanıyor. Ama siz benim neler yaşadığımı büyk bir sabırla dinlediniz ve bana yardım etiniz. Allah tuttuğunuzu altın etsin hocam

Ben her zaman seni dinlerim Harun kardeşim. Ne geliyorsa elimizden yapmaya da gayret ederiz. Merak etme sen hayatını düzene soktun sayılır böyle devam et.

Faik hoca sayesinde 4 yıllık ilişkim kurtuldu. Daha önce kardeşişm için de kendisini ziyaret etmiştik. Gerçekten hayatımız değişti.
Ben memnun kladım umarım sizler de fayda görürsünüz. Böyle insanlar hayatımızın her dönemin de bize lazım. Değerini bilmek gerekiyor arkadaşlar

Geçen sene eşimden ayrıldım. Aylarca ne yemek yiyebildim ne bir şey. Bir arkadaşım vasıtası ile Faik hoca ile tanıştım. Eşimle yeniden barışmak için bir sürü işlem yaptık. Bir iki ay boyunca uığrastık. Ve şimdi gerçekten her şey istediğim hale geldi. Havas ilminde her şey sabırla ilgiili arkadaşlar. Doğru medyum hocayı bulduktan sonra biraz sabırla ve dualarla Ve tabi ki Allah’ın izniyle her şey mümkün olabiliyor.

Çok uzun uğraşlar ve benim de dayanılmaz sabırsızlığıma katlanarak başardık sonunda. Faik hocaya güvenebilirsiniz arkadaşlar.
Diğer hocalar gibi ekstra para bilmem ne demiyor, ne konuştuysak ona sadık kaldık. Sonunda ben kavuştum sevdiğime darısı başınıza.
Burada da bir minnettarlık belirtisi olarak bu yorumları yapmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir