Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü İşlemlerinde Baklagillerin Kullanımı

Yazılarımızın genel başlıklarında kullandığımız ve bir çok işlemde aracı malzeme olarak yer alan baklagiller aslında bağlama büyüsü konusunda son derece önemli etkiler içeren bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu uygulamaların başında nohut büyüsü ve pirinç büyüsü gelir. Bu konular hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ilgili yazılarımızın üzerine tıklayarak göz atabilirler. En donanımlı ve geniş bilgiler içeren bu yazıları okuduktan sonra baklagiller ile yapılan bağlama büyüsü konusunda da yeterli bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

Baklagiller ile Yapılan Büyülerin Açıklaması

Baklagiller olarak genel de fasulye, nohut, pirinç ve bulgur hatta mercimek gibi gıdalar bazen havas ilminde en farklı sonuçları almak üzere etkili olurlar. Ancak bunların her biri ayrı ayrı kullanılabildiği gibi bir araya getirildiği durumlar da vardır.

Bunlar başlangıçta yedirme ile yapılacak çalışmalar gibi görünse de bu tahminin aksine çoğu kez gıda olarak değerlendirilmez. Farklı farklı fenomenler ve metotlar içeren işlemler içinde en belirgin özellikleri ise rahmani çalışmalarda kendilerine yer bulmalarıdır. Baklagiller ile bir tılsım etkisi yaratılmak istendiğinde eş zamanlı olarak necis yani pis şeyler kullanılmaz.

 • Bu da özellikle kısa vadede şeytani hamlelerin bir şeyleri değiştirmesini bekleyen insanlar için uygun düşmez.
 • Bahse konu ettiğimiz uygulamalar genel olarak aşk tılsımlarında, ayrılanların barışmasında, biten evliliklerin yeniden oluşmasında hatta bazen platonik hallerde bile kendini gösterir.
 • Yalnızca dualar ve bir kaç masum tılsım etkisi yaratma çalışmaları ile uygulanır. Akabinde sonuçlar büyük oranda yüz güldüren cinsten olmaktadır. Ancak internet ortamında iyice suyu çıkarılmış şekilde basite indirgenmiş tariflerden bahsetmediğimizi sanırım anlıyorsunuz…

Baklagiller Şeytani Büyülerde Kullanılır mı?

Bu soruya “hayır” yanıtını vermek doğru olmaz. Özellikle kısa sürede büyük etkileri içine alan bu tip işlemler sonuç aşaması geldiğinde kullanılan baklagillerin toprağa gömülmesi, bir göle atılması ya da yakılması gibi hamleler ile sonuçlanır.

Tüm bunlar içinde de etkilerin gerçekleşme ihtimali arttırılmış olur. Fakat en önemli şey bu hareketler ile bir cin veya ifrit kavminden yardım alınacağıdır. Eğer işleme kuvvetli bir cin ya da hüddam musallat edilecekse o zaman işlemin başta tasvir ettiğimiz formu kalmaz.

Bu da artık rahmani bir uygulama içinde olmadığınız bir etki anlamına gelir. Bu sayede belki kişi istediği durumu kendisi için yaratabilir ancak bunun bir vebali ve ağırlığı olacağı da kesindir. İnancımız gereği böyle şeyler yasaktır. Ama başka dinlere mensup ya da hiç bir dine aidiyet hissetmeyen, inanmayan insanlar için baklagillerin şeytani büyülerde kullanılması durumu son derece olasıdır. Bu nedenle sık sık “koruma tılsımları” ve “cevşenin önemi” konularından bahsediyoruz. Sitemizde bu konular ile ilgili özel yazılarımızı da bulabilirsiniz. Büyülerden korunmak maruz kalmadan önce alınacak en önemli tedbirdir.

Baklagil ile Bağlama Büyüsü Etkisi Nelerdir

 1. Kişinin kısa süreler yerine uzun süreler içinde etki altına girmesi yeğlenir. Bu girilecek olan etkinin kalıcı olması genel olarak dualar, vefkler ve kişinin özel hayatını hedef almayan niyetler ile sağlanır. Niyetler hayırlı olursa sonuçlarda Allah’ın izniyle hayırlı olacaktır.
 2. Genel olarak ailenin yeniden bütünleşmesini sağlamak amacıyla yapılan bu işlemler, sevgi üzerine inşa edilir. Ancak burada en önemli fark kutsal ve kişisel iradeye saygı içinde beklentiler yaratmaktır. İradeyi etki altına alan tüm işlemler yasaktır.
 3. Herhangi bir dünya dışı enerji varlık yani cin ya da İfrit ya da Entiti kullanılmadığı için etkiler biraz daha yüzeysel olabilir.
 4. Fakat bu hafife alınabileceği anlamına gelmez. Baklagiller ile yapılan ruhsal bağlama ve yaratılan fiziksel çekim hiç de basit bir etki değildir.
 5. Bu etkilerin içinde iki kişi arasında yaşanmış şeylerin ve aradaki etkilerin önemi büyüktür. Örneğin daha önce evlilik yaşamış birinde oluşacak etki ile birkaç küçük zamanlık flört sürecinden sonra beklenen etki aynı olmaz.
 6. Etkiler takribi olarak 40 güne yayılacak olup sabırlı bir süreç geçirilmesi beklenir.
 7. Süreyi birlikte geçiren bu işlemi talep eden kişi ve sorumluluk sahibi medyum hoca sürekli temas halinde olmalı ve gelişmelerden birbirlerini haberdar etmelilerdir.

Baklagil büyüsünde Sonuçlar

Her zaman için büyük bir oran vermek mümkün olsa da sonuçları kesin bir işlemdir demek zordur. Zira en büyük etkiler nohut büyüsü makalemizde de göreceğiniz üzere ancak bir takım varlıkların kullanılması ile mümkün olabilir.

Bizim kast ettiğimiz ve bahsettiğimiz her türlü varlığın işlemi şeytani forma dönüştürmesi konusunda bazen hocalar fikir ayrılığına düşerler. Kimi bilginler bu süreçler de zararsız varlıklardan yardım almanın sorun yaratmayacağını savunurken bir kısmı ise tam tersini düşünmektedir. Bu durum için de bazen paradokslar görmek ve yaşamak olası kabul edilir. Ancak bunun için güvenilir bir medyuma danışmak iyi bir çıkış yolu teşkil eder.

 • Ayrıca bazı farklı büyüler hazırlanırken yedirme içirme şeklinde bu baklagillerin verilmesi de söz konusu olabilir. Genel olarak olumsuz karşıladığımız işlemler olsa da dikkatli olmak açısından bu konu üzerinde de bilgi almakta fayda vardır.
 • Bu etkilerin ortaya çıkması için uğraşan bir medyum söz konusu gıdayı belirli gün ve saatlerde etki beklenen kişiye verilmesini isteyecektir.  Genel olarak türlü karışımlar halinde büyülü baklagillerin kişiye yedirilmesi amaçlanır.
 • Bu işlem içinde dakik durumlar yaşanması gerekir. Ancak bu şekilde kişiye yedirerek büyü yapmak durumu gerçek olabilir. Bu yüzden her zaman dikkatli olmak ve tetikte olmak da şarttır.
 • Baklagiller ile yapılan büyülerde her zaman kullanılan ürünün taneleri üzerinden hareket edilir. Birçok açıklamada nelerden kaç adet kullanılacağı açıkça belirtilir. Bu sayılar ve riayet edilecek kurallar da oldukça nettir. Sonuçlarını amaç edinmiş bir medyum tüm gücünün kullanarak tedbir almamış bir kişiyi kısa sürelerde etki altına alabilir ve yönlendirmeye başlayabilir.

“Bağlama Büyüsü İşlemlerinde Baklagillerin Kullanımı” için 4 yanıt

Tabi zaten sitemizde yer alan makalede her şey açıkça yer almaktadır. Daha sonra sormak istediğiniz şeyleri de Whatsapp numaramız üzerinden bize yazabilirsiniz.

Bende bi konuda soru soracaktım evimde bi poşetin içinde buldum. İçinde bir sürü şeyler var ama ne olduğunu anlamadım. Bir de Arapça dua gibi bir şey var.
Bunlar büyü mü acaba hocam. Evimde bed bereket yok. Nasıl olacak da bu işleri halledeceğiz diye annem yataklara düştü. Bir hoca vardı bize yardımcı olacaktı ama o da hastalandı. Korku içindeyiz her gün bize yardım edin hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir