Kategoriler
Papaz Büyüsü

Azem Büyüsü

Günümüzde kara büyüler grubu adı altında incelenen azem büyüsü ile ilgili kaynak bulmak gerçekten zordur. Eski bir çalışma oluşu ve kadim kitaplar içinde gerçekten konu ile yakından ilgili kişilerce araştırılan azem büyüsü ritüelleri ile ilgili merak edilenleri sayfamız üzerinden bizlerde yanıtlamak istedik

Azem kelimesi kökeni itibariyle hem Arapça’dan hem Farsça’dan kendine yer bulmaktadır. Bir dilde güvenilir kişi, yaren olan yol arkadaşı gibi anlamlara gelirken diğerinde ise sırdaş, dost gibi  anlamlara gelir. Aslında bakacak olursanız kelime anlamı olarak incelediğinizde olumlu bir algı ve pozitif bir düşünce şekli ortaya çıkarmış olsa da azem büyüleri denince medyumların bir adım geri durdukları ve tarih boyunca da genel olarak şeytani işlemler için kullanıldığı bilinir. Bu çekincenin sebebi kişinin gireceği etkinin kimi zaman ölümcül bile olabilmesinden ileri gelir.

Azem Büyüsünün Yıkıcı Etkileri Vardır

Medyumlar tariflerini kendilerine göre düzenlerken azem konulu tüm ritüelleri genel olarak danışan kişinin anlayacağı şekilde anlatırlar. Bunların başında papaz büyüsü gibi iyi bilinen ve uygulanışı bakımından daha yakın duran işlemler gelir. Her yerde hakkında bilgi bulması kolay olan papaz büyüsü işlemini anlatmak bir anlamda azem büyüsü konusunun özü hakkında da bilgi vermek anlamına gelebilir. Bu nedenle çoğu işlemde malzeme, uygulama ve zaman zarfları bakımından benzerlik gösterdiği için daha yakın ifadeler kullanılması normaldir. Azem büyüsü içinde papaz büyüsü güdümünde bir tanım ortaya çıkarmak aynı şekilde akıllıca olacaktır.

*** Fakat tüm bu benzerlikler asla tam anlamıyla işlemi anlatmayacaktır. Bu nedenle her işlem nevi şahsına münhasır olarak tanımlanmalıdır. Havas ve Ledün ilminde hepsi için ayrı bir pencere açılır ve her birinin tarifi ayrı ayrı verilir.

  • Azem büyüsünü daha eski alimlerin kaleme aldığı sayfalarda incelemeye alıp göz attığınızda “işin ehli hocalar tarafından yapılmalıdır” ya da “yapana da tesiri vardır” gibi kesin ifadeler göze çarpabilir. Bunların altında yatan anlam medyum kişi bu işlemi yaparken kendi iradesini ve ruhunu da risk altına attığıdır. Bu yüzden çekince sahibi olmak ve kişinin mahfına sebebiyet verebilecek bu kadar kuvvetli işlemleri her medyum göze alıp uygulamaz. Ama yapanlarında kendilerini riske ettiklerini kolayca anlayabilmekteyiz.

İnsanların her zaman en tehlikeli işlemler içine bile rahat karar verebildikleri görülmektedir. Bu yüzden sıradan insanların en büyük önceliği bu tarz büyülere karşı koruma yaptırmak ve her zaman bir cevşen içinde dolaşmaktadır. Azem büyüsü dahil şeytani müdahalelerin kimden ve ne şartlarda gelebileceğini ne yazık ki önceden bilebilmek pek mümkün olamamaktadır. Çevrenizde böyle bir tesire sebep olabilecek ve şüphe duyduğunuz kimseler var ise ona göre hazırlıklı olmak çok önemlidir.

Azem Büyüsü Etkileri Hakkında Faik Hoca Anlatıyor

Azem Büyüsünün Tespitinde Kullanılan Belirtiler

  1. Hakkında az şey bilinse de genel olarak birdenbire yalnız kalma isteği azem büyüsünün etkilerinin en çok bilineni olarak gösterilir. Kişi uzun süre yalnız kalsa bile şikayet etmeyecektir. Aslında bu durum sıradan bir içe kapanıklık olarak algılanmamalıdır. Zaman geçtikçe daha da ciddi durumlar doğacak kişi kendine zarar vermeye varan bir sürece doğru hızla gidecektir. Buna süreç işlerken engel olabilme şansı daha yüksektir.
  2. Bu süreçte yapılan en büyük hata ise kişiyi psikiyatri ilaçlar ile daha da kötü hale getirmektedir. Durumu içinden çıkılmaz bir hale sokan bu olay, aslında fiziksel olarak hiç bir sıkıntı olmayan kişilere daha fazla yüklenilmesi anlamına gelir. Beraberinde de fizyolojik sıkıntılar da baş gösterecektir.
  3. Sosyal olması ile meşhur birinin yakın arkadaşlarından birden bire nefret etmesi, ailesini silmesi, uzak bir yere bir anda taşınması ve özellikle tekrar altını çizmek istiyoruz ki ne şekilde olursa kendine zarar verme istekleri azem büyüsünün en belirgin özelliklerini ortaya koyacaktır. Bu yüzden iyi bir gözlemcinin kişiyi izlemesi önem arz eder. Bu bağlamda genelde aileden yardım alınır.
  4. Azem büyüsü basit bakımlar ile görünmez. Bir su bakımı, duru-görü ya da kısa süreli yıldızname bakımları ile olan biteni anlamak mümkün değildir. Zaten yıldızname de insan hayatında bir kez bakılması gereken bir bakım çeşididir ancak bu konuyu ayrıca ele alacağımız için buradan ayrıntı vermek istemiyoruz. Fakat bakımlarla görülmeyecek kadar kapalı kurulan azem büyüsü tesirleri kişiyi en istenilmeyen durumlara sokmak adına başarılı sonuçlar ortaya koyar.

Azem Büyüsü Nasıl Ortadan Kaldırılır

Aslında tespit aşamasının zor olmasından dolayı bu işlem başlı başına zormuş gibi tanımlanır. Ancak esas olan hüddamlar veya cinler aracılığı bakımlar yapan bir medyumun kişiye gerçekten bu büyünün yapıldığından emin olmasıdır. Bu süreçten sonra bir takım özel çalışmalar ile azem büyüsü bozmak mümkün olabilir. Bu sürecin nasıl işleyeceği ise kişinin ne tarz bir etki altında olduğu ve bu etkinin ne zamandır sürdüğü gibi sorulara alınacak cevaplara göre şekillenecektir. Kişisel olarak tasarlanacağı gibi belirli bir süresi de yoktur. Etki altındaki kişinin birkaç hafta medyumun yanında kalıması gerekebilir. Yakın mesafede olanlar içinse gidip gelmeli bir tedavi süreci de düşünülebilir. Bu durumlar çalışma yapacağınız medyum hoca ile aranızda kurulacak olan diyaloğa bağlı olarak gelişir.

Azem Büyüsü Sonuçları Nelerdir / Medyum Faik Hoca
  • Bazen üst üste 5 gün kurşun dökerek ve özel büyü bozma duaları ile kısa sürede çözülebilen azem büyüsü bazen bir ayı bulan zor bir kulvara da dahil olabilmektedir. Bahsettiğimiz gibi kişinin özeli nezdinde ele alınacak olup ancak bakımlardan sonra bu değerlendirilmeler yapılmalıdır. Ayrıca kişinin ne kadar zamandır büyü etkisi altında olduğu da çok önemlidir.

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır

Azem büyüsü yapma şekli diye net bir tanım veremezsiniz. Bunun yerine en çok kullanılan yöntem olarak bilinen bir arkadaştan yardım almaktan bahsetmek daha doğru olur. Genel olarak yedirme içirme ile yapılan büyüler sınıfında da düşünülen bu işlemde, büyü altına girmesi istenen kişinin bu aşamaya gelmesini ancak hiç şüphe duymayacağı bir yakın arkadaşı gerçekleştirebilir. Bu süreçte neler yedirilir ve içilir ya da kişiye karşı davranış şekilleri nasıl olur bunların hepsi özel bilgilerdir. Genel olarak bu tanımlamayı kimsenin yapamayacağı gibi uygulamanın da derin bir vebal altına girmek olduğunu bilmek gerekir. Dostlarımıza elbette güveniriz ancak bazen en büyük saldırı da en yakından gelebilmektedir.

  • Havas ilminde sayısız kez kişilerin en yakınlar tarafından büyülendiğine şahit olursunuz. Bu genel olarak karı-koca ilişkilerinde bile baş gösterdiği için daha yakın bir aile ilişkisi de olamaz. Bu yüzden herkesten maalesef ki şüphe duymak günümüzde çok yaygınlaşmıştır.

Konu ile ilgili bir ayrıntıyı da belirtmekte oldukça yarar görüyoruz. Azem büyüsü yapılan kişi iyileşse bile bazen fiziksel ya da ruhsal hasarlar kalabilmektedir. Pek çok fizyolojik etki bırakan şeytani işlemlerin genel olarak insan sağlığı üzerinde kötü etkileri olur. Bu bir gönül birliği sağlamak ya da bir insanı daha iyi hissetmesi adına etki altına almak değildir. Bu tamamen bir iradeyi teslim almak ve büyük bir zarar vermektir. Bu yüzden uyarılarımız her zaman uzak durulması yönünde olmaktadır!

Azem Büyüsü Neden ve Nerede Yapılır
  • Azem büyüsü kaynaklarında en dikkat çeken husus bu yedirme içirme ile yapılan büyü işlemleri ile alakalı konudur. Bir örnek vermek gerekirse siyah renkli tavşanın adet kanından tutun da, ceylan derisine kadar bir çok farklı malzemeden söz etmek mümkündür. Oldukça spesifik malzemeler bazen ihtiyaç halinde tedarik edilebilmektedir. Medyumlar bu süreçlere hazırlıklı olurlar. Ancak bu derin bir malzeme tedarik anlamına da gelebilir. Bu ayrıntılar işlemi yapmanın da ne kadar zor olduğu konusunda oldukça ikna edici olabilmektedir.
  • Her yönüyle anti-hümanist bir yaklaşımı ve yıkıcı bir sonucu olan azem büyüsünden ve ona müdahil her türlü şeytani işlemden sürekli olarak korunmak gerekir. Bu konuya dair tüm sorularınızı Medyum Faik hocaya sorabilirsiniz
  • Ayrıca ilgili belirtiler nazarından herhangi bir şüpheniz var ise yine iletişim bölümünden Medyum Faik ile irtibat kurup ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

“Azem Büyüsü” için 2 yanıt

Bizim köyde bir hoca var bana dedi ki sizin evde azem büyüsü yapılmış. Bu hem çok zormuş hemde bizim evdeki kavgaları çıkarmış. Bir de siz baksanız hocam duruma…

Bakalım müsait olunca dönüş yapmam adına bana telefon ile yazın lütfen. Çok tehlikeli bir işlem yazımda da belirttiğim gibi Allah için bir problem olmadan bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir