Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

At Nalı Büyüsü

Bilinen en eski bağlama büyülerinden biri olan at nalı büyüsü aynı zamanda medyumların en sık başvurdukları havas işlemi olarak dikkat çekmektedir. At nalı ile yapılan büyüler dendiğinde genellikle akla şeytani içerikleri olan ve kötü amaçlar güden uygulamalar gelir ancak bu işlem yapılma süresi ve kriterleri bakımından her zaman tercih edilmez. Hayli zor bir işlemler bütününden bahsedilir bu da her medyumun göze alabileceği ve zaman ayırabileceği bir durum değildir.

Bir müddet medyum kişiyi zorladığı gibi bazen kalıcı ruhsal sorunlara da yol açabilmektedir. Bir çok büyüden çok büyük enerji patlamaları olur. Bu enerjileri iyi kontrol edemeyen ve trans sürelerinde yönlendirmeleri iyi yapamayan medyumlar ciddi hasarlar almaktadırlar. Bu yüzden at nalı büyüsü de az tercih edilen ve oldukça zorlu koşulları olan bir işlem olarak bilinir.

At Nalı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Genel olarak bir erkeğin eşine bağlanması için planlandığı görülse de başka etkilere de haiz olduğu bilinir. Çok farklı etkileri bu işlem dahilinde görmek mümkündür. Bağlama büyüsü bunlardan yalnızca bir tanesidir.

Uzman bir medyum dışında bu işleme dahil olan herkes ciddi zararlar görebilme riskini de almış olur. Bu nedenle profesyonel bir ilim uzmanlığı isteyen işlem enine boyuna çok iyi hesaplandıktan sonra uygulanabilmektedir. Tüm Ledün ve Hüddam ilmi içeren işlemler derin bir tecrübe gerektirmektedir.

  • At nalı büyüsünü ayrılık işlemleri olarak addeden kişilerde görebilirsiniz. Aslında yanlış bir bilgi değildir. Kullanım amacı danışan ve bu eylemi talep eden kişinin niyetlerine göre şekillendiğinden, bir insanı sevdiğinden ayırmak amacı ile yapıldığı da olur. Bu tip amaçlar edinen insan sayıları da az değildir.
  • Ancak bizler genel kullanım alanlarını ele alarak işlemlerimizi açıkladığımız için bağlama büyüsü nezaketinde olan eylemler bütününü sizin için aktaracağız. Bu da çiftler arasındaki uygulama olarak bilinir.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır

Bilinen en sık uygulama biçimine gelecek olursak daha önce bu işlemler üzerinde tılsım etkisi görmüş (tılsımlanmış) bir özel at nalı üzerine safran mürekkebi ile bağlanacak kişinin ismi yazılır. Bu ismin yanı sıra bir takım özel İbranice dualardan da faydalanılacak olup bir de özel bir kaç bilgiye ihtiyaç duyulacaktır. İşlem boyunca kullanılması gündeme gelen tüm bilgiler öncesinde itina ile toplanacak olup medyum tarafından ön onay alınacaktır. İşlem içi bekleme yapmak ya da ekstra bir veri talep etmek doğru olmaz. At nalı büyüsü yapım aşamasında ama malzemelerden farklı olarak özel ledün ilmi eşyalarından ve çeşitli materyallerden de faydalanılmaktadır. Bu malzeme listeleri işlemden bir süre önce oluşturulmaktadır.

At Nalı Büyüsü Etkileri Medyum Faik Anlatıyor

Bir anlatımda at nalının gömülmesi söz konusu edilebildiği gibi farklı bir amaca hizmet etmek durumu söz konusu ise o halde gömmek gerekmeyecektir. Bunun yerine bazen at nalını bir süre ateşte bekletmek ya da derin bir suda işlem kuluçkasını sağlamak en çok bilinen yöntemlerdendir. Bu kuluçka süresi genel olarak 7 gün üzerinden hesaplanır ancak bazı özel durumlarda 10 güne kadar uzayabilmektedir. Bu döneme müteakip sözlü vekalet yani yönlendirme sürecine geçilir. Kişi tam olarak etkilere bu andan itibaren maruz kalır.

İşlem için genel tarifler bu şekilde kendini gösterirken her medyum için farklı bir uygulama şekli de söz konusu olur. At nalı büyüsü halk arasında oldukça popüler bir başlık olmasına karşın altını doldurmak konusunda insanlarımız bilinçsizdir. Herkes bu bilgi kirliliğine istemeden de olsa destek olmaktadır. Aslında doğru bir tanedir ve tüm işlemler için de aynıdır. Gerçek büyü bilgilerini ancak bu konuda tecrübeli ve uzun yıllar eğitim almış kişilerden almak gerekir.

At Nalı Büyüsü Neden Yapılır

  1. Evlilikleri üzerinde istenilen etkiyi görmeyen ve bir türlü aralarında bağlayıcı bir enerji oluşturamayan çiftlerin birbirlerine olan ilgisini arttırmak için,
  2. Gözü dışarı olan eşin tüm benliği ile evine dönmesi ve eşine sahip çıkmasını en tez elden sağlamak adına,
  3. Bilinmeyen bir üçüncü şahıs tarafından aşk söz konusu edilmek suretiyle bir insanın hayati ve evliliği bu anlamda tehlikedeyse,
  4. Evlenmeyi bir türlü beceremeyen ve bu konuda bir türlü istedikleri noktaya erişemeyen çiftlere yardımcı olmak için,
  5. Her kavgadan sonra evi terk edip en ufak bir sorun ile ayrılığı bir arada götüren kişilerin karakter değişimlerine olanak tanımak için at nalı büyüsünden yardım alınabilir.
  6. Bu gibi birçok konu at nalı büyüsü neden yapılır gibi bir soruya karşın kullanılabilir. Mühim olan bu işleme uygunluğun bulunup bulunmadığı koşullardır. Bu da ancak bakımlar neticesinde görülebilmektedir.

At Nalı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

Bu kişisel bir bilgi olup genel sürenin daha öncede belirttiğimiz gibi 7-10 gün şeklinde tayin edildiği rahatlıkla söylenebilir. Fakat bazı zor durumları lehe çevirebilmek daha fazla zaman alır. Bu durum kişinin bu işlemlerden ne kadar etkilendiği ve mevcut rahatsız koşulların ne kadar süredir devam ettiği ile ilgilidir.

At Nalı Büyüsü Sonuçları – Nal Büyüsü Nedir- Nasıl Yapılır

İşlem öncesi yapılacak görüşmelerde en doğru bilgilerin medyumlarla paylaşılması gerektiği gibi en doğru ve yoğun işlemin uygulanması da ancak bu şekilde sağlanabilmektedir. Bu yüzden “şu kadar zamanda tutar” demek zor olduğu gibi maksimum süre olarak havas ilmi bizlere 40 gün olarak bir rakam verebilmektedir. 40 gün içinde etkisi görülmemiş bir at nalı büyüsü işleminin artık bir sonuç verme şansı kalmamıştır demek çok da yanlış bir bilgi sayılmaz.

  • Hakkıyla yapılan bağlama büyüsü işlemlerinde genel anlamda 3-7 günlük bir süreçte etkiler beklenmektedir. Bu yüzden 40 gün uzun bir süre kabul edilir. Ama yüzde birlik bir dilime bile tekamül etse bu olasılığı belirtmekten kaçınmak yanlış olur. Süreler soyut kavramlar için her zaman dakik olarak tayin edilememektedir. Buna birçok bağlama büyüsü işlemi örnek gösterilebilir. İnsanlar maksimum süreleri baz aldıkları sürece umutları da o denli yeşil kalmaya devam eder.

At Nalı Büyüsünün Etkileri

Kişi üzerinde nasıl bir tasarruf planladı ise etkiler de o ölçüde beklenir. Bu beklenti genelde kişinin arzularını karşılamaya yeterli olur. Bazense işlem içi çeşitli müdahaleler ile durum istenildiği şekle evrilebilir. Bu nedenle etkileri de oldukça kişisel olarak ele almak en mantıklı tercih olur.

At Nalı Büyüsü Sonuçları / Medyum Faik

Bu işlemi uygulayan bir medyum söz konusu şahsın ayrılık gerçekleştirmesi üzerine bir planlama yaptı ise, o halde etkileri bu yönde olacağı gibi tam tersi bir bağlama büyüsü söz konusu ise o zaman işlem etkileri bu yönde gerçekleşir. Zaruri olarak işlem etkilerini madde madde öznel hale getirebilmek detayları bilmeden pek de mümkün olmamaktadır.

Nal Büyüsü Tılsımı Nasıl Hazırlanır

Bu işlemi yöntemsel olarak değişiklikler barındıran ve çeşitlendiren medyumlarda vardır. Bunlara örnek vermek gerekirse tırnak ile at nalı büyüsü yapmak ya da toprak ile at nalı büyüsü yapmak gibi başlıklar öne çıkacaktır. Ayrıca kurşun kalem ile at nalı büyüsü yapmak bile zaman zaman sorgulara konu olabilmektedir.

Asıl olan yardımcı materyal ne olursa olsun nalın üzerine yazılmak suretiyle güdülen niyettir. Bu nedenle ana hatları ortaya çıkarılmış ve iyi planlanmış uygulama için tutma şansı çok yüksektir demek doğru olacaktır. Burada en önemli şey kişinin niyetleri ve sonucunda hangi durumun yaşanacak olduğudur.

  • Bu işlem için nal büyüsü tarifini de duyabilirsiniz. Aslında bu kullanım biraz daha farklı bir anlam taşır. Genel olarak koruma tılsımı yazılan nallar bazen kapı girişlerine ya da arazi girişlerine konabilir. Bu gibi kullanıma nal büyüsü denmektedir. Anlattığımız konudan bağımsız farklı bir işlemdir.

“At Nalı Büyüsü” için 2 yanıt

Bizim köydeki evin kapısına birisi bundan asmıştı hocam, o zamanlar bi hocaya bakıttık büze büyü yapılmış dedi ama babam inanmadı öyle kaldı. Ben şoan yazıyı gordum bi de siz baksanız hocam alıp atak mı oğu ordan

Bu şekilde sağdan soldan gelen hamlelere karşı çok dikkatli olmak gerekir. Süleyman bey,
Bunu ev halkına da iletin ve dikkat edin. Bu nal büyüsünün zararları hiç bir şeye benzemez.
Bir bakım yapalım ona göre atıp atmayacağımıza da karar veririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir