Kategoriler
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Bir insanın aşık olduğu kişiyi kendine bağlamak ve hislerini bu şekilde uyarmak adına uyguladığı çalışmaların ana başlığı olarak değerlendirilen aşk büyüsü, işlem içinde etki eden durumlara bakınca da havas ilminin en çok öne çıkan çalışmalarından biri olarak görülüyor.

Aşk büyüsü işlemine maruz kalan kişide çok kısa süreler içerisinde değişimler gözlemlenir. Bu değişimlerin içerikleri tahmin edilen durumlardansa mevcut halin kalıcı olması için işlem devam ettirilir. Belirli bir süreye tekamül eden aşk büyüleri yapım aşaması çok iyi planlanması gereken hassas bir zaman zarfını kapsar. Bu yüzden de dikkatli yürütülmesi gereken bir süreçtir.

Aşk Büyüsü Etkileri Faik Hoca Anlatıyor!!!

Yalnızca uzman medyum hocalar tarafından uygulanan bu işlemi etraflıca ele almak ve siz değerli okuyucularımızın için bu metni oluşturmak istedik. Sitemiz üzerinden en çok soru aldığımız konuların başında geliyor bu işlemler.

Aşk büyüsü işlemlerinde en önemli etken kişinin gerçekten bu durumu isteyip kabul etmiş olmasıdır. Yalnızca bir hissiyat ya da sanrı üzerine bu işlemleri kuramazsınız. Kişi daha sonra fikir değiştirmeyeceğinden de emin olmalıdır. Ayrıca bu durumun hayatında yepyeni bir kapı açacağını ve o günden sonra hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını da bilmesi gerekir.

Bu bağlamda işlemler planlanır. Medyum hoca herhangi bir zan altında kalmak istemeyeceği için 3 kez bunu sizden sesli olarak söylemenizi de ister. Sonrasında size en çok uyan ve karşılığı sizin durumunuza hitap edebilecek olan bir ritüel seçilir ve planlama başlar. Bu süreci aklınıza takılan tüm bilgileri sorup öğrenerek efektif olarak geçirmeniz gerekir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu uygulama içerik bakımından incelendiğinde kişiye göre organize edilen ve her defasında çok farklı malzemelerin gündeme gelebildiği bir uygulamadır. Ayrıca talepler ancak gerçekten aşk hissini yakalamış kimseler tarafından oluşturulur. “Aşk büyüsünü nasıl yapılır” sorusunun aslında net bir cevabı yoktur. Bu konuda onlarca farklı ritüel anlatılabilir. Her biri sizin koşulunuz için seçenek oluşturabilir. Bu yüzde nasıl yapılır denince kişiye göre değişecektir.

Aşk Büyüsü Belirtileri – Aşk Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Bu nedenle siz ancak çeşitli bakımlar neticesinde kendi durumunuza uyan bir formu yine çalışma yapmak istediğiniz medyum hocadan duyabilirsiniz. Bu bakımlar, nasıl bir yol izlenirse başarıya ulaşılabilir onu gösterecektir. Her çalışma da olduğu gibi aşk büyüsü yaparken de sabırlı ve dirayetli olmak birinci önceliktir.

  • Genel olarak bozulan ilişkileri düzeltmek için talep edildiği için eşinin ya da sevgilisinin yanında olarak bu süreci geçiren kişilerin hal, hareket ve tavırlarına ekstra dikkat etmesi gerekeceğini de bilmesi gerekir.

Sadece iyi hesap edilmiş ve şeffaf yönetilmiş bir aşk büyüsü süreci sizi istediğiniz noktaya taşıyabilir. Birini aşık etmenin hiç de kolay olmadığını bu konu üzerine çok fazla tılsım çalışması ve enerji yönetimi uygulanacağını da bilmeniz gerekir. Sonuçta bazı enerji varlıklardan yardım alınabildiği gibi yalnızca tılsımların ortaya konduğu çalışma şekilleri de vardır. Çalışma yapacağınız kişinin kim olduğu ve ne gibi yeteneklere sahip oluşu çalışmanın şeklini belirler.

Aşk Büyüsü Ritüelleri – Medyum Faik Hoca Anlatıyor

Örnek vermek gerekirse Hüddam ilminde ustalaşmış bir hoca, enerji boyuttaki varlıklar ile iletişim kurarak bu süreci çok daha kısa sürede sonlandırabilir. Ancak daha geleneksel yöntemler uygulayan ve daha uzun sürmesini sağlayan daha yeteneksiz medyumlardan da bahsetmek söz konusu olabilir.

Aşk büyüsü geniş kapsamlı bir başlık olmak ile beraber içinde bulunduğunuz ilişkinin durumu da çok büyük önem taşır. Eski sevgililerin, eskiden evli kalmış olanların, yeni ayrılmış olan sevgililerin ya da platonik aşk besleyen ancak bir yaşanmışlığı olan kişiler her biri farklı bir perspektif altında incelenir. Aşk büyüsü daha önceden aranızda bir sevgi bağı olmayan kişiler ile uygulanması çok güç bir eylemdir. Sadece birini platonik olarak seviyor olmanız ne yazık ki başarı sağlama konusunda sizi oldukça zor bir duruma sokar.

Bir Kişide Aşk Büyüsü Etkisi Nasıl Kendini Gösterir

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bu belirtileri bir kaç ana başlık altında toplanabilir. Fakat belirtmekte fayda var ki bu belirtilerin bir tanesi, birkaçı ya da hepsi görülebilir. Bazen burada yazma şansımızın olmadığı şeyler de olabilir. Nitekim çok geniş bir yelpaze altında incelenen etkiler özellikle kişilerin karakteristik yapılarına göre değişiklik gösterir. Bir de hepsini yazamayacağımız için sıra dışı tesirler gördüğünüz tüm durumlarda bu gibi konulardan şüphe edebilirsiniz. Şimdi sırasıyla başlıca aşk büyüsü etkilerini belirtelim:

  1. Daha öncesinde büyük bir aşk ile beraber olmuş olsanız bile artık durumu yönetemez olur ve sürekli kavga etmekten perişan bir hale gelebilirsiniz. Hani bazen ne yaparsanız yapın bir türlü olmaz ya işte öyle bir durum yaratılır.
  2. Kişisel olarak özellikle fizyolojik anlamda çok fazla zorlanırsınız. Sürekli hasta olmaya elverişli ve bitkin olursunuz. Bir çok insan aşk büyüsüne maruz kaldığı süreçler içerisinde üzerinde bir ağırlık olduğundan şikayet eder.
  3. Ortada bir evlilik var ise ve dini açıdan birbirine nikahlı olan kişilerde bu uygulamaların içerikleri çok değişir. Tabi etkilerde bir miktar artış gösterebilir. Arada sevgi ve aşk bağı olmayan kişilerde aşk büyüsü işlemlerini uygulamak az öncede belirttiğimiz gibi boşa kürek çekmek olacaktır.
  4. En genel etki olarak evde bulabileceğiniz muskaları ya da tılsımları da sayabiliriz. Evinizde bulunan her anormal materyal size bu şüpheyi uyandırmalıdır. Bu durum haberiniz olmadan size uygulanan bir işlemin habercisi olabilir.
  5. Tükenmişlik sendromu belirtileri de aşk büyüsü etkileri sürecinde ve en büyük belirteç olarak dikkat çekmektedir.
  6. Bu belirtilere herkes kendi yaşadığı deneyimlerden bir madde ekleyebilir. Çok yönlü bir çalışma olmak ile birlikte etkileri de yine fazladır. Fakat özetle yolunda gitmeyen her durumda böyle bir şüphe ile karşılaşıyorsanız kesinlikle bir medyumdan bakım yapmasını isteyin. Bu bakımları hakkı ile yapan hocalar sizlere merak ettiğiniz soruların yanıtlarını verebileceklerdir.

Aşk Büyüsü Gerçek Midir

  • Bizlere en çok gelen sorulardan biri de bu oluyor. Aşk büyüsünün gerçekliğine dair bulunan şüpheler son derece haklı şüphelerdir. Sonuçta gözle görülen bir işlemden bahsetmiyoruz. Ancak derin bir enerji aralığı olan, dünya dışı yaşamın da varlığını bilen ve buna gönülden inanan insanların daha da iyi hissettiği bu çalışmanın gerçekliği bize sorarsanız kanıtlanmıştır. Kanıtları işlemin sonucu olarak telaffuz edilebilir.
Aşk Büyüsü Sonuçları Nasıl Görülür

En ağır aşk büyüsü olarak nitelendirebileceğimiz işlemlerin akabinde yine en ağır kanıtlar ortaya çıkabilmektedir. Bazen en imkansız görünen barışmalar bazense bitti denilen ilişkilerin yeniden başlaması bu işlemin getirileri olabilir. Çok iyi planlanmış ve üzerinde emek verilmiş tüm işlemler büyük ihtimalde sonuç verir. Bu da bir anlamda gerçekliği kanıtlamış olur.

  • Havas, Ledün ve Hüddam ilminin tüm mefhumları sahip oldukları uygulamalar ile sonuçları odaklı bakarsanız, her biri kendi dalında kanıtlanmış binlerce çalışma bulabilirsiniz.

Aşk büyüsünü de havas ilmi başlığı altında gerçek bir işlem olarak sınıflandırabiliriz. Bu konuda fayda görmüş, aile bütünlüğünü sağlamak konusunda çok ciddi yardımlar almış insanları bulabilirsiniz. Biraz işin içine girmek ve araştırma yapmak bunun için yeterli olabilir. Ancak bu araştırmayı internet ortamları yerine daha bilinen yerleri ziyaret ve deneyim sahibi olmuş insanları birebir dinlemek suretiyle yapmanızı tavsiye ederiz.

Faik hoca her zaman yüz yüze temasların daha ikna edici ve kalıcı olabileceğini anlatmıştır. Aşk büyüsü gibi bir konunun da internet gibi bilgi kirliliğinin olduğu bir ortamda araştırılması yanlış olur. Zaten o kadar çok yalan yanlış bilgi bulunmaktadır ki, bildiklerinizi bile unutacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aşık Eden En Ağır Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü – Nohut İlişkisi

Genel olarak bilinen yanlış kanılardan biri “nohut ile aşk büyüsü yapmak” kavramı oluyor. Sanki başka hiç bir uygulama nohut ile yapılan kadar etkili değilmiş gibi yanlış bir kanı yaygın durumda. Malzemeler ve kullanılan araçlar her türlü işlem için değişebilir. O nedenle bu aşk büyüsü sadece nohut ile yapılır bilgisi yanlıştır.

Aşk büyüsünün ilişkili olduğu çalışmaların başında mum büyüsü, resme bakarak yapılan aşk büyüleri, sevgi ve sıcaklık büyüleri, kabala büyüleri ve çingene büyüleri gibi işlemler gelir. Her bir ritüel başından sonuna kadar size ne kadar uygun işlem öncesi bakımlar ile tespit edilir.

Elbette bazı işlemlerde nohut kullanıldığı olabilir. Ancak bu durum pek az kişide uygun görülür. Çünkü nohut büyüsü yapılış ve uygulanış bakımından diğer işlemlerden çok daha zorlu bir süreç gerektirir. Nohut büyüsünü sitemizde farklı bir işlem olarak okuyabilirsiniz.

  • Aşk büyüsü deneyimlerini bizlerle paylaşan herkesin yorumlarını aşağıya tıklayarak okuyabilir ve genel kanı itibariyle fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarınız dilediğiniz zaman whatsapp üzerinden hocamıza ulaşarak da alabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yorumlar Sayfası İçin Tıklayın!!!

 

“Aşk Büyüsü” için 8 yanıt

Faik hoca ile geçen sene aşk büyüsü işlemi için görüştük. Kendim için değildi bir akrabam içindi. Bizi çok canayakın karşıladı. İyi bi insan, işlemden de çok güzel sonuçlar aldık. Ben isteyenlerin sorularını yanıtlayanilirim.

Hocam verdiğiniz okumaları gün gün yapıyorum. Eşimde inanılmaz etkiler var. Ben bunlara daha ne kadar devam edicem. Mesaj attım ama görmediniz sanırım?

Nursel bunlar bir süre daha devam edecek. Biraz yoğunum o yüzden cevaplar gecikebiliyor kusura bakmayın. Zaten telefondan yazdım. Özel bilgileri oradan görüşelim lütfen. Bu yorumları herkes görüyor biliyorsunuz.

Faik hocamla benden soğuyan eşim için farklı zamanlarda uygulamalar yaptık. Her birinde özenli ve ilgiliydi. Ben çok yardım gördüm kendisinden. Keşke herkes onun gibi olsa

Geniş çaplı bir çalışma yaptık Faik hocayla başarılı sonuçlar aldık. TAm her şey bitti dediğim noktadaydım. Üstelik çok korkuyordum.
Ama geniş bilgisi ve inanılmaz sabrı ile bana resmen bambaşka bir hayat sundu kendisi. Bugüne kadar bir kaç medyuma güvenip aslında mağdur da olmuştum.
Ama varsın olsun. Zaten başarıya giden yollar hep dikenli olur derler. Bu da yaşanacakmış ki yaşandı. Ben artık o gözle bakıyorum. Bu yüzden de bir problem olursa artık hayatımda her zaman yanımda ve yamacımda olan bir abi kazandım. Bir hoca kazandım. GÖrüşmek üzere hocam.

Güzel mesajın ve detaylı aktarımların için teşekkür ederim. Allah’ın izniyle bu kadar iyi hissetmene çok sevindim. EN kısa zamanda görüşmek dileğiyle esen kal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir