Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Evli ya da cidd bir ilişki içindeki erkeği mevcut durumdan koparıp başka biri için bağlamak çok eskiden beri kullanılan bir yöntem olarak bilinen adet kanı büyüsü yardımıyla mümkün olabilmektedir. Tarihçe olarak ele alındığında 500 yıllık gelenekleri olan bir çalışmadır. Bu işlem içindeki tüm ayrıntılar son derece önemlidir. Zaten toplumsal olarak ele alındığında da en çok uygulanan bağlama büyüsü işlemlerinin başında adet kanı büyüsü gelir. Çok geniş toplumlar dahilinde bilinen ve özellikle Orta Doğuda adından çok edilen bir işlem olarak öne çıkmaktadır.

En güçlü bağlama büyüsü işlemlerinden söz ediliyorsa mutlaka havas ilminde adet kanı ile yapılan büyülerden de bahsedilir. Bunu keşfettikten sonra uygulayan alimlerin sayısı günümüzde de hayli fazladır. Birinci derecede insanların tüm hayatlarını alt üst ettikleri için çok etik bulunmasa da insan nefsine söz geçirmek mümkün olmadığı zamanlarda yapılmaktadır. Bazen kişiler üzerinde oluşan hırs ve ihtiras bu yöntemlerin hayata geçmesine olanak tanır. Aşkın kör gözü olarak da bilinen bu duruma gelmiş insanlar her şeyi yapabilirler.

Adet Kanı Büyüsü Detayları

İşin sosyolojik kısmını çok derinlemesine incelemeye gerek yoktur. Çünkü her toplum kendi kabul ettiği ve yargı değerleri çerçevesinde bu işlemi ele almaktadır. Her zaman kötücül bir yaklaşımın sonucu olarak ortaya çıkmaz. Kişilere fayda sağlaması bakımından göreceli bir durum yaratmaktadır. Ancak bir sonuç almak ve durumunuzun gerçekten bir vebal altına girip girmediğini kontrol ettirmek adına uzman bir medyumdan yardım almak kaçınılmazdır. Evde adet kanı büyüsü yapmak diye bir başlık söz konusu olamaz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Geçmişe baktığımızda kadınların zengin ve güçlü erkekleri kendilerine aşık etmek üzere yaptıkları bir işlem olarak öne çıkan işlem günümüzde yalnızca bir takım ihtiraslı duyguların esiri halinde yapılmaktadır. Bir insanı evli olmasına rağmen istemek, başka birini seviyorken elde etmek adına en tesirli etkiye sahip bir işlemdir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Her ne kadar zenginlik ve güç günümüzde de önemini koruyor olsa da farklı bir çok done artık hayatımıza dahil olmuş durumdadır. Bu nedenle işlemin nasıl yapılacağı da durumun özelliklerine göre değişecektir. Ancak bilinen en sık kullanımı “adet kanı içirerek erkeği bağlamak” kavramı içinde görülür. Kan büyüleri olarak ayrı bir sınıf altında incelenen işlem de belirli bir periyot aralıklarıyla erkeğe bu sıvıyı içirmek suretiyle işlem uygulanır. Bunun hangi şekillerde olması gerektiği yine arzu edilen durumun içeriğine bakılarak anlaşılmaktadır.

 • Necis (pis, kirli) işlemler olarak bilinse de ki zaten öyledir, etkilerin kesinliği ve denenmişliği açısından yine de çok sık tercih edilir. Çünkü her zevk veren şey gibi bu tür işlemlerde kişinin egosunu tatmin eder ve beyne dopamin salgılar. Nefs de kişinin en büyük düşmanı olma yoluna burada girer. Tüm dini öğretilerde olduğu gibi kişinin en büyük cihadı kendi nefsi ile olan cihadıdır anlayışı burada da ortaya çıkar.

Yapılma aşamasında erkeğin içinde bulunduğu psikolojik durum ve çevresel faktörlerde çok önemli olacağı için genel bir bakım yapılmalıdır. Her şey kitabına uygun tasarlanmalıdır. Bunun için de bir süre gözlem ve takip gerekebilir. Adet kanı büyüsü gibi etkin işlemler bugün karar verilip bugün başlanan işlemlerden değildir. Belirli bir hazırlık süreci akabinde de beklenilmesi gereken bir kuluçka süreci vardır. Bir de bize çok gelen sorulardan olan “Adet kanı büyüsü duası nedir” kavramına da açıklık getirelim. Bu şekilde tek ve net bir dua yoktur. Medyumlar içinde bulunduğunuz durum neticesinde planlama aşamasında bu duaları sizler için seçerler. Hatta birleştirirler. Bir çok farklı kitaptan toplanan bu bilgiler ile işlem belirli bir yol haritasına dahil edilmiş olur.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri ve Süresi Hakkında
 • Adet kanı büyüsü kişi üzerinde fiziksel bir etki göstermediği için de çok fazla tercih görmektedir. Bilinen tüm kara büyülerde kişinin istenmeyen bir çok fiziksel rahatsızlığa yakalanıyor olması bir çok medyum ve talep eden danışanlar için durumu bu tip işlemleri tercih etmeye yöneltmiştir. Bu da ayrı bir tespit olarak akıllarda kalan bir bilgi olmalıdır.

Adet Kanı Büyüsünün Zararları Nelerdir

Bu işlemin bahsettiğimiz gibi fiziksel bir belirtisi/zararı yoktur diyebiliriz fakat erkeğin evli ya da nişanlı bir durumu söz konusu ise eşini bırakacağı için göreceği zarar da yine sosyolojik açıdan oldukça büyüktür. Bir ailenin yok olmasına kadar varabilecek olan işlemi bu yükü kaldırabilecek çelik gibi sinirlere sahip insanların yapabildiklerini de unutmamak gerekir. İşlemin sayılabilecek çok sayıda zararı gündeme gelebilir ama bu kime ve hangi uygulama bütünüyle yapıldığına göre değişeceği için daha özel bilgileri işlem içinde sorgulamak gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Özel Ortamlarda Yapılır
 • Bazı papaz büyüsü işlemleri söz konusu edilirken adet kanı büyüsünden de bahsedilir. Birbirlerine komşu işlemler olan bu iki uygulama için çok fazla benzerlik gösterdiklerini de söyleyebiliriz. Papaz büyüsü hakkında tüm merak edilenleri de buraya tıklayarak okuyabilirsiniz ⇒⇒ Papaz Büyüsü
 • Necis malzemeler ile uygulanan büyülerin sonuçları gözle görülür oranda etkili olurken tılsımlar aracılığıyla yapılan daha rahmani işlemler bu kadar büyük sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle toplumda büyü algısı her zaman birinci başvurulan yöntem olarak öne çıkmaktadır. İnsanlar normal olarak her zaman işlemin sonuçları ile ilgilenirler.

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Tutar

İşlem bahse konu edilen hazırlık aşaması geçildikten sonra 40 gün içerisinde herhangi bir zaman dönemde etkisini gösterir. Bu etkiler bir anda olabileceği gibi yavaş yavaş da görülebilir. Ancak 7 günlük bir adet kanı içirme sürecinden genel olarak söz edilir. Bu evrede kişi üzerindeki başkalaşım ve etkileşimler görülmeye başlanır. Uygulama içindeki hamleler eksiksiz olarak yapılırsa kişi çok daha kısa süreler içinde aile düzenin bozmaya ve büyü ile bağlanan ilgili kişiye kuvvetli bir şekilde bağlanmaya başlar. Bu süreçte bağlanması istenen kişinin yakınlarda olması işlemin gidişatını olumlu etkiler.

 • Adet kanı büyülerinde dualar Süryanice olabilmektedir. Bu yüzden en çok aranan dualar listesine baktığınız zaman havas ilminde süryanice aşk duaları olarak bir başlık bulursunuz. Keza bu durum internet ortamında yapılan aramalarda da çok farklı değildir. İbrani ve Suryani dilleri çok defa işlemler üzerinde adından bahsedildiği için havas işlemleri üzerinde kendine sıklıkla yer bulurlar.
 • Ayrıca adet kanı büyüsünde İfrit cini ile işlemler yürütülür. Adet kanı da işlem içinde cinleri yönlendirmek adına kullanılan bir materyal olarak öne çıkmaktadır. Bu yüzden kişinin her ne kadar fiziksel bir etki görmemesinden bahsettiysek de mental ve psikolojik açıdan ciddi farklar İfrit cininin harekete geçmesi ile başlar. Şimdi bu etkiler nasıl olacaktır bu konuya bir bakalım.

Adet Kanı Büyüsü Yapılan Kişide Etkiler

Adet Kanı Büyüsü Nedir / Sonuçları Nelerdir
 1. Kuluçka süresince evinden ve sevdiklerinden gözle görülür bir uzaklaşma yaşar. İçine kapanık ve kimse ile sırlarını paylaşmayan bir duruma doğru evrilmektedir. Bu zaman için kısa süreli depresyonu beraberinde getirecektir.
 2. İşlemde bağlanması kim için sağlandıysa o kişiye doğru hızlı bir meyil başlar. Bu bazen teknolojik cihazlar ile (Whatsapp, SMS, Telefon, Sosyal Medya) bazense özgün olarak kendisinin gitmesi suretiyle gerçekleşir.
 3. Aklında ve kalbinde yalnızca işlem yapılan kişinin ismi ve siması yer alır. Bu durumdan kurtulmasına yönetilen varlıklar olanak tanımayacaklardır.
 4. Rüyalarında İfrit cini yalnızca o kişiyi gösterir ve bu hep böyle kalır. Ayrıca kulağına bu kişinin ismini sürekli olarak uykusunda fısıldar. Bu da bir süre rahat uyuyamamak ve hep aynı rüyaları görüyor olmaktan yakınmayı beraberinde getirir.
 5. Adet kanı işleminden sonra kişi kendi eşine veya sevdiğine adeta bir domuz görüyormuş gibi davranacaktır. Bunun böyle olması için işlem içinde kullanılan sembollerde domuz tercih edilir. Farklı hayvan figürleri de yer alabilir ama en bilineni domuz sembolleridir.
 6. Kısa süre içinde ayrılmak istemesi ve boşanmaya varan sürecin başlaması da takribi 40 gün içinde başlar ve son bulur. Bu süreç içinde tespit edilmesi işlemin bozulması açısından çok önemlidir.

Önemli Dipnot: Adet kanı büyüsünü şekere damlatılarak yapılması eski bir yöntem olup hala da sık sık kullanılmaktadır. Ancak burada işlemin belli olma riski yükselir ve kişi belirli bir risk altına girmiş olur. Çok daha farklı yöntemleri olan bu işlem için aslında en sık tercih edilen bu uygulamayı kullanmak yanlıştır!

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Hakkında Detaylı Bilgiler

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

İşlemi bozmak için İfrit’in tüm rolünü oynayıp oynamadığına bakılır. Eğer süreç çoktan tamamlanmış ise aynı durumu tespit ettirip eski haline çevirmek için bir takım rahmani hüddamlardan yardım almak icab eder. Bunun içinde bir anlamda panzehir görevi gören işlemler silsilesi oluşturulur.

Tabi ki öncesinde kişinin gerçekten böyle bir tesir altına girip girmediğine de bakılır. Emin olunduktan sonra yapılacak olan işlemlerin sırası, kişinin bu etki altında geçirdiği süreye ve beklenen etkilerin kaç tanesinin gerçekleştiğine göre belirlenir. Genel olarak bozma işlemi başarılı olur ancak bazı durumlarda çok geç kalınmış da olabilir. Uzun süredir etkisini sürdüren adet kanı büyülerinde durumu düzeltmek mümkün olmayabilir. Nihai karar detaylı bakımlar aşaması geçilir geçilmez verilebilir. Daha fazla bilgi için Faik hocadan yardım alabilirsiniz.

“Adet Kanı Büyüsü” için 2 yanıt

Hocam bu büyü tam olarak nasıl yapılıyor. Benim de bir çok derdim var bu konunun kapsama alanına giriyor sanırım. Sizinle özel görşme k için radnevu alamak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir