Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Acı Biber ile Yapılan Büyüler

Acı biber büyüsü olarak bilinen çalışmanın altında yatan niyetleri ve ne tarz bir uygulama ile hayata geçebildiğine dair tüm bilgileri yazımızın içinde bulabilirsiniz. Acı biber büyüsü hangi amaçlar için yapılır, etkileri ve sonuçları nelerdir merak edilen tüm konu başlıkları için makalemize bakabilirsiniz.

Bu işlemin kullanım alanı olarak genelde bağlama etkilerinden bahsetmek daha uygundur. Bir kaç farklı amaç için tasarlandığı bilinse de genel kullanım bir insanın gönlüne aşkı düşürmek üzerinedir. Ayrıca önemli bir hazırlık süreci gerektirdiği için de zor sayılabilecek bir çalışmadır. Aşk ve bağlama büyüleri denince zaman alan ve uğraş gerektiren çalışmalar havas ilmi içerisinde kendilerine yer bulmaktadır.

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır / Medyum Faik

Ancak uzman bir medyum tarafından tasarlanan acı biber büyüleri kısa zamanda sonuç vermesi ile bilinir. Fakat bu kısa süre de göreceli bir kavramdır. 41 günlük bir zaman zarfı kimilerine göre çok uzun gelirken bu ilim içinde normal hatta kısa sayılabilir bir süredir. Bu nedenle durumu bu işleme uygunluk gösteren herkesin zaman zaman başvurduğu, bir insanı bağlamak veya eşinden-sevgilisinden ayırmak için kullanılan bir işlemdir. Acı biber büyülerinin detayları da vardır. İşlem basit bir tanıma gibi görülse de aslında uzunca bir süre aynı işlemlerin her gün tekrar edilmesi gerektiği için oldukça emek isteyen bir çalışmadır. İşleme göre niyet belirlenecek olup kısa bir zaman içinde etkileri görmek için yoğun çaba gösterilmesi gerekir. Aynı zamanda sabır ve bilince hakim olmak da en büyük gereksinimlerdir.

Acı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır

Aslında bunun için kırmızı biberleri seçmek ve bu işlem için özenli bir şekilde bir araya getirmek gerekir. Farklı renkte ve gıda için kullanılan biberler işlem için uygun düşmez. 41 adet acı biberin ipe dizilmesi suretiyle ve bu işlemlerin günlük tekrarları neticesinde uygulanır. İşlemde her gün için bir biberin kullanılması gerekir. Bu işlem sırasında ya talep eden kişinin kendisi bu işlemi baştan sonra üstlenecek ya da sözlü vekalet vererek adına bu biberlerin ipe dizilmesi ve tılsımlanması sürecini bir medyum devredecektir. Bu şekilde medyum hoca şahıs için işlemi yapabilir. Ayrıca işlemin yapılacağı mekanın uygunluğu da ayrıca konuşulmalıdır.

Acı Biber Büyüsü Neden Yapılır
 • Bu süreçte dizilen her biberin ipe geçtikten sonra okunması gereken duası vardır. Hedef alınan kişinin içi acı biber gibi yansın istenir. İçine düşecek bağlayıcı etkisi olan aşk duygusu bir kor halinde yüreğine yangın düşürecektir. Bu aşkı derinden aşılayabilmek adına bu işlem tasvir edilir. Tıpkı bez bebek büyüsü işleminde olduğu gibi bir kişiselleştirme söz konusudur.
 • Bu biberler işlem içinde her ipe dizilişten sonra özel bir naylon ile sarılır ve diğer güne kadar bekletilir. Çürümesine izin verilmez. Burada bir kişiselleştirme söz konusudur. İşlem sırasında bu ipe dizilen şeyler artık biber gibi görülmez. Pek tabi ki etkileri de bir insan üzerinde ortaya çıkacağından çürümesine de izin verilmez. Bu nedenle hem aktarımı ve anlatımı zor hem de uygulanışı bakımından yorucu olduğu bilinir. Bu sürecin enerjisel ağırlığına 41 gün dayanabilen medyumların sayısı azdır. Üstelik gerçekten kişinin bu işlemin olumlu etkilerini hak ettiğine inanması da gerekir. Bu da zaman alan bir ortamdır.

Bunca emek verdikten sonra yapılan bir acı biber büyüsünde sonuçlar 41’inci günün hemen akabinde kendini gösterecektir. Bu sayede kişinin amacı uygun olarak olumlu etkiler görülür. Sorgusuz sualsiz bağlanma hisleri bu aşamadan sonra ortaya çıkar. Ve işlemin son haddi olan yönlendirme ve kapatma süreçlerinde de bir daha bozulmaması için son çalışmalar yapılır. Burada bir muska yazmak uygun olabilir. Ancak kişinin durumuna göre özel olarak değerlendirilir.

Acı Biber Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkileri Nelerdir
 • Acı biber büyüsü sırasında fiziksel bir takım zararlar görmemeye dikkat etmek gerekir. Örneğin işlem sonunda elinizi yüzünüze götürmek yanlıştır. Bu hem biberin acı olmasından dolayı fiziksel bir zarar vereceği gibi işlem içinde tılsımların yüze sürülmesi uygun görülmez. Bu işlem sırasında ruhunuzun çok fazla sıkılması da normaldir. Buna dayanmak zor olacağı için önerimiz ağza bir yudum su alarak devam etmeniz yönünde olacaktır. Bu dayanmanızı kolaylaştıracaktır. Enerjinin baskısı her geçen gün ağırlaşacağı için medyumlar kendi yöntemlerini geliştirmişlerdir.
 • Bahsettiğimiz ritüelin amacı bir insanı bağlamak ve gönlüne aşkı düşürmek anlamında düşünülmelidir. Aksi halde bir insanı sevdiğinden ayırmak ya da farklı bir zarar vermek üzerine kurgulanan acı biber büyüleri değişik şekillerde ortaya çıkar. Onlar içinde genel olarak biberlerin ateş üzerinde yakıldığı, ipe dizilme aşamasında da kişinin fotoğrafı kullanılmak suretiyle işlemin günlük yönlendirmeler ile sürdürüldüğü, farklı bir uygulama vardır. Bu konu biraz daha özel bir anlatım gerektirir. Ancak bunu talep eden kişilerin uzman bir medyuma danışmaları sırasında aktarılabilir. Keza bu eylemi yaparken de ateşten korunmak önemli olacaktır.
 • Acı biber büyüsü sırasında okunan dualara acı biber duası demek yanlış olur. Bu duaların isimleri vardır ve her biri İbranice yazılmıştır. Aslında tılsımlama aşamasında kullanıldığı için sadece deneyimi olan bir hocanın telaffuz etmesi gerekir. Kağıttan okumak kişiye hem çok zaman kaybettirecek olup hem de oldukça zorlayacaktır. Hatta bu duaları ezbere bilen bir medyum bulmanız durumunda işlem günlük rutine dönüşecek ve daha hızlı noktalanacaktır. Bu arada hızdan kastımız günlük rutin işlemin sonuçlanmasıdır. Yoksa 41 günden önce bu işlemin kuluçka süresinin sonlanması mümkün değildir!

Kırmızı Biber Büyüsü Olarak Bilinir

Bazı yörelerde her zaman bahsettiğimiz gibi havas ilmi işlemleri için farklı isimler görebilirsiniz. Örneğin bizler kadim kitaplarda acı biber büyüsü olarak izah edilen işlemi anlatıyoruz. Ancak bu biber ile ilgili tüm büyüleri kapsamaktadır. Bu nedenle kırmızı biber de dendiği görülmektedir. Ayrıca daha da ileri gidilip bu işleme tatlı biber büyüsü, biber tohumu büyüsü, pul biber büyüsü gibi isimler takıldığını da söyleyebiliriz. Bu tarz işlemlerin isimleri değişkenlik gösterse de nihai amaca uygun olarak hareket edileceği için işlemin kapsamı aynı olacaktır. Bu işlemde amaç birini gönül ve kalben diğerine bağlamak olabildiği gibi, aralarında aşk olan çiftlerin ayrılması da olabilmektedir. İkinci durumu yani insanların ayrılması için yapılacak olan işlemleri her ne kadar onaylamıyor olsak da sık uygulanan bir işlem olduğu bilinir. Zaten biberlerin mahiyeti, durumu ve saklama koşulları da kişinin hedeflerine göre seçilir. Söz konusu işlem bir bağlama büyüsü ise her zaman acı biberlerden faydalanmak daha doğru olur. Ve sonuca daha yakın olmanızı sağlar.

Acı Biber ile Bağlama Büyüsü Etkisi Yaratılır mı
 • 7 acı biber büyüsü ya da 12 biberle yapılan büyü diye bilindiği de olmuştur. Ancak her biri için bahsettiğimiz gibi ana prensip aynı işlem sürecidir. Amaca göre farklılık gösteren isimler de genel başlığı bozmak anlamına gelmez.

Acı Biber Büyüsü Kaç Günde Yapılır

41 günden önce bitmesinin söz konusu olmadığı işlem son günün hemen ardından etkileri görülen bir uygulamadır. Yani 42’inci gün itibariyle etkiler derhal ortaya çıkar. En çok sorulan soruların başında işlem süresince ne gibi etkilerin olduğu ve bunların ne zaman ortaya çıktığı yönündedir. Bu da yine kişinin özgür iradesine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bazen 3 gün içinde bile bir etkilenme söz konusu olabilir ancak bunu genel bir durum olarak anlatmak doğru olmaz. Bu işlemin 41 günlük bir döngüye sahip olduğunu bilmek ve sabırla çalışıp beklemek en doğru davranış olacaktır. Bu süreç içinde ilgili hüddamlara erişim sağlanabilir ve varlıkların kişi üzerinde etki yaratmasına olanak tanınabilir. Sonuçta oluşturulan enerjinin bir varlık tarafından ilgili kişiye nakledilmesi zaman almaktadır.

Acı Biber ile Aşk Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür

Acı Biber Büyüsü Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

 1. İşlem için seçilen tüm malzemelerin kadim kitaplarda yazdığı gibi tedarik edilmesi ve acı biber büyüsü süreci için eksiksiz temin edilmiş olması gerekir. İşlemin de havas ilmi kural ve metotlarına uygun olarak inşa edilmesi sonuçların yüz güldürücü olması açısından önemlidir. Bunun kontrol edilmesi medyumun sorumluluğundadır.
 2. Karanlık ve sessiz bir ortamın işlem için sağlanması ve eğer bu işlemi amatör bir kişi yapıyorsa kesinlikle bir destek alarak harekete geçmesi gerekir. Bu işlerle hiç uğraşmayan insanların tek başlarına acı biber büyüsü yapmaya çalışmaları son derece tehlikeli ve yanlış olur.
 3. Medyumların işlem için ayırdıkları gün ve saatleri gözetmek o saatlerde en uygun durum ne ise oralarda bulunmak gerekir. Ruh halini de işlemi kolaylaştıracak şekilde kontrol altında tutmak gerekir. Her türlü sıkıntı ve stresin bu tip işlemlerde dezavantaj olduğunu da unutmamak şarttır. Rahat olmak ve bilinçli hareket etmek önemlidir.
 4. Biberlerin daha önceden bu işlem için saklanan, kırmızı renkte olmasına özen gösterilmelidir. Gelişigüzel malzemeler ile tılsım yazılamaz. Bunun da altını çizmekte fayda var.
 5. İşlemin döngüsü içinde kesinlikle sabırlı olunmalı ve medyumun talimatlarına uyulmalıdır. Talepler ve istekler makul olmalı ve bu uygulamanın bir sihirli değnek olmadığı bilincinin de sürdürülmesi gerekir.
Kırmızı Biber Büyüsünün Etkileri Nedir, Nasıl Yapılır

Bu işlemi herkes acı biber büyüsü yapabilir mi diye sorup merak edenlerin sayısı da oldukça fazla. Ancak herkesin bu işlemi bir uzman nezaretinde planlaması daha uygundur. Ayrıca herkesin durumu uygulamayı hayata geçirmek için uygun olmayabilir. Bunu da yine özel olarak bakımlar yaparak ve uzun bir süre konuşup, danışıp, analiz ederek değerlendirmek daha doğru olur.

“Acı Biber ile Yapılan Büyüler” için 2 yanıt

Ben bi kitapta buna benzer bi işlem olumuştum hocam çok güçlü bağlama büyüsü etkileri de oluyomuş öyle mi,? Sizden randevu almak istiyorum bazı konular var konuşmak isterim

Evet bir çeşit bağlama etkileri bu işlem üzerinden görülebiliyor. En kısa zamanda görüşürüz inşallah. Ararsanız randevu için de yardımcı olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir