Kategoriler
Bağlama Büyüsü

41 Dikiş Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

41 dikiş büyüsü, bağlama büyüsü işlemleri içinde en çok talep gören uygulamalardan biridir. Ayrıca yalnızca bağlama amaçlı değil aynı zamanda kişinin yaşantısı içinde çok büyük sıkıntılar çekmesine, bir anlamda hayatının kararmasına çanak tutabilecek oldukça etkili ve şeytani bir büyüdür.

Adından da anlaşılacağı gibi kişinin özel eşyalarına erişip onlara dikiş atmak ve her defasında belirli ritüeller eşliğinde sonuca doğru gitmek anlamı taşır. Bu tip dikiş büyüleri bağlanan kişilerde yoğun belirtiler ortaya çıkartır. Bunların başında her zaman yorgun olmak ve sosyal hayattan tam anlamıyla kopmak gelebilir. Etkiler kişiye göre değişse de genel olarak kişinin bambaşka biri olduğu şikayeti en çok ortaya çıkan durumdur.

En kuvvetli bağlama tılsımlarından olarak adından söz ettiren 41 dikiş büyüsü biraz uzun bir süre alsa da sonuçları açısından kesinlikle denemeye değer bir çalışmadır. Bu yüzden de yüzyıllardır adından söz ettiren ve kadim kitapların hemen hepsinde kendine yer bulan bir büyüdür. Ancak tekrar etmek de fayda vardır ki hiç bir rahmani yönü yoktur. En ciddi ve yasak büyüler sınıfındandır.

41 Dikiş Büyüsünün Özellikleri

41 dikiş büyüsü gibi yoğun etkileri içeren çalışmaların birinci prensibi uzman ellerde hayata geçme zorunluluğudur. Bu tarz çalışmalar ayrıca dünya dışı varlıklarla temas ve onları manipüle etme gibi kabiliyetler gerektirecek olup, ancak daha önce bu konuda ciddi deneyim sahibi olmuş kimseler tarafından hayata geçirilebilir. Aksi durumda çok fazla bir şans olmayacağı gibi ters tepme ihtimalleri de ortaya çıkabilir. Tüm bunlar masaya yatırıldıktan sonra karar verilmeli ve ona göre bir adım atılmalıdır. En büyük handikaplar hesap edilir ve üstüne gidilecek kişinin bu büyüye karşı göstereceği reaksiyonlar iyi hesaplar. Bağlama büyüsü işlemleri hafife alınır ritüeller değildir. Durumun ciddiyeti oldukça iyi kavranmalıdır.

41 Dikiş Büyüsü – Bez Bebek Büyülerindendir

Dikiş Büyülerinin Ciddi Bağlayıcı Etkisi Vardır

Genel olarak kişilerin tenlerine temas eden malzemelerin havas büyülerinde yeri oldukça geniştir. Bu sayede birçok varlığın o kişi nezdinde teması sağlanabilirken psikolojik olarak teslim almak da mümkün kılınabilmektedir. İç çamaşırlar bu konuda her zaman birinci tercih olur. Ancak bazen cüzdan gibi daha harici malzemelerden de yardım alınabilir. Ayrıca kişinin öznel malzemeleri olarak saç teli, vücut kılı, tırnak gibi şeylere de ihtiyaç duyulabilir.

*** Farklı teknikler ile çok sayıda işlem içerdiği için bağlama büyüsü işlemlerini genel bir başlık olarak ele almak çok değerlidir. Tüm alt çalışmalarını BURADAN öğrenebilir ve tanım ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu tedarikler temin edildikten sonra işleme başlanabilir. Medyum hocanın yönlendirmeleri neticesinde işlemin kişiye özel hazırlanması ve aşağı yukarı ne kadarlık bir zamana yayılmış olacağı da planlanmış olur. Bu plan aşamasında elbette kişinin anne ve baba ismi, doğum tarihi ve yeri gibi özel bilgiler de alınabilir. Tüm bunlar işlem içinde çok ciddi etkiler sağlayabilecek en önemli adımlardır.

41 Dikiş Büyüsü Etkileri Nelerdir

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlemin birinci metotu olarak anlatacak olursak; yapılma aşamasında genel olarak siyah keçi kanından ya da domuz kanından faydalanılır. Bunlar herkesin el sürebileceği şeyler değildir. Ancak işlemi yapan medyum hocalar için bu durum normalleşmiştir. Temin edilen malzemelerin bir diğer önemli parçası ise incir ağacı sütüdür. Bir diğeri sarımsak kabukları olup son olarak kişinin fotoğrafının tam ortasında olduğu boş bir kağıt tedarik edilir. Bu vasıtalar ile ortak bir ritüel oluşturulur ve kişinin etkilenmesine vesile olarak varlığa seslenme merasimi başlar.

İkinci yöntem olarak ise;  resmin üstüne ilgili malzemeler belirli bir metot eşliğinde ve özel dualar ile (Aramice) tatbik edilir. Bu aşamadan sonra işlem başlayacak olup 1 hafta içerisinde de kesinlikle etkilerin görülebileceği bir duruma geçilmeye çalışılır. Belirtiler oldukça ciddi fark edilir ama kişinin yakın çevresi ihtimalleri elerken büyü olasılığını pek düşünmez. Bu nedenle tıbbi destekler alınmaya çalışılsa da bir çare olamayacaktır. Bu işin tek çıkar yolu büyünün bozulması ve kişinin eski durumuna ancak bir medyum eliyle taşınması olacaktır. Bu yöntem daha kısa sürer ancak etkileri kalıcı olmayabilir. Detaylı görüşülmesi gerekecektir.

  • Farklı bir uygulamada ise karşımıza çıkan yöntem bir bez bebekten yardım alınarak yapılan 41 dikiş büyüsüdür. Bu metot ile oluşturulan bez bebeğe büyü yapılacak olan kişinin kisvesi verilir. Daha sonra yapılan sembol bebeğin sağ koluna alınan özel eşyaları 41 kez dikilir.
  • Bebeğin sol koluna ise çam sakızı yapıştırılır. Bu süreç ile beraber okunacak özel ve kişisel bir takım sözcükler vardır. Bunlar ile birlikte işlem bazen her dikiş için bir gün ayırmak suretiyle 41 gün sürebilir. Mevcut süresi daraltmak da mümkündür. Lakin genel olarak zamana yayılan büyüleri medyumların tercih ettikleri daha sık görülmektedir.

41 Dikiş Büyüsü Sonuçları

Sonuçlarına geçmeden önce üçüncü bir yapılış seçeneği olan defne yaprağı kullanarak yapılan dikiş büyüsünden de bahsetmek gerekir. Öncelikle kişinin fotoğrafı 3 gün 3 gece defne yaprağı ile birlikte hazırlanan özel karışım ile beraber bir kaba konur. Orada beklemeye alınır. Fotoğraf bu özel karışımın etkisi ile bir miktar kuruyacaktır. Daha sonra dikiş büyüsü için seçilen özel bir alan bulunur. Bir mağara başı ya da bir akarsu yanı gibi… Burada resim özel sözler eşliğinde doğaya bırakılır. Amaç ise bu süreçten sonra seslenilen kavimden olan cinin karşılık vermesi olur. Bu karşılık alındıktan sonra çok belirgin etkiler de görülmeye başlanır.

  • İşlemin sonucunda kesin etki için süreç biraz uzayabilse de genel olarak zayıf iradeli kişiler için çok uzadığı görülmez. Büyünün hangi formatta ve ne için yapıldığı da çok önemlidir. Zamanlamalar ve teknikler açısından medyum hocanın öngördüğü güzergah gerçekleşebilir ise o vakit durum süre olarak da kısalabilir.
  • Havas ilminde en çok soruların sorunda başında gelen işlem süreleri oldukça kişisel bazda ele alınır. Bu nedenle de acele etmek doğru kabul edilmez. Önemli finalde arzu edilen yerde olunmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir